Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 lip 2014, 17:06
Hej, czytam was i serce mi się raduje na hasła "idę na rozmowę", "pojechałam", "ugotowałam" itp. Czyli z czasem da się jakoś funkcjonowac.
Byłam odebrac lek od zaprzyjaźnionej farmaceutki (kilka domów dalej , ale zawsze coś) i gadałam z nią o odstawianiu benzo i że się boję itd. I wiecie , co powiedziała "E tam, przy tej dawce najwyżej cię potelepie 3-4 dni i tyle" Jakbym dostała obuchem w głowę - co za cudne podejście! Tego się można nauczyc? Bo ja we krwi to nie mam...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 lip 2014, 17:10
platek rozy, a pijesz z tykwy czy z ceramicznego? Właśnie wyparzam tykwę i nie podoba mi się zapach oparów. Boję się, że to może popleśniałe :?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 lip 2014, 17:10
kosmostrada, potelepie i przejdzie :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 31 lip 2014, 17:11
Wystarczy odrobina szczęścia, i się da :D
Makabra

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 lip 2014, 17:15
kosmostrada, no "pocieszające" podejście.
A możesz napisać jaką dawkę benzo bierzesz i jakie benzo? Bo ja czasami, tak co drugi dzień biorę afobam 0,125mg lub ostatnio 0,25mg i też mam obawy o uzależnienie. Dzisiaj nie brałam.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2014, 17:17
cyklopka, ja z kubeczka ceramicznego :)

kosmostrada, da sie funkcjonowac , jesli nad soba pracujesz i nie unikasz wychodzenia z domu i robienia rzeczy zwyklych ktore dla nas w chorobie sa czyms jak wyjscie na szczyt Mount Everestu. Ja mialam dni bardzo rozne raczej miesiace w sumie jak na to patrzec. Miewalam po kilka atakow paniki tygodniowo , miewalam lęki uogolnione ciagnace sie calymi dniami , miewalam depresje tak duza ze zylam w lozku ... Ale zawsze sie staralam i nie powiem ze jestem zdrowa bo nie jestem i nie bede juz taka jak sprzed choroby , nadal miewalm lęki , nadal mam doły nadal mam milion roznych objawow ze strony nerwicy typu slabosci , dusi mnie ale ide do przodu , mam wiele samozaparcia bo chce zyc w miare normalnie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 lip 2014, 17:18
cyklopka, przepraszam, ale napiszę to wprost. Twój avatar jest okropny, tamten był lepszy, ale co ciekawe pomimo, że jest okropny jak na niego patrzę to mam banana na twarzy :mrgreen: [nigdy nie byłam normalna :roll: :P ]

Ja się cieszę, że ja mam normalne rozmowy o pracę w porównaniu do tego co teraz wymyśla większość firm, jakieś kilku etapowe procesy rekrutacji :roll:
Idę, zapytają o szkołę, którą skończyłam, gdzie do tej pory pracowałam, ewentualnie jaki oddział by mnie interesował i czy dam radę pogodzić studia magisterskie z pracą na cały etat i koniec :D a nie jakieś scenki, wymyślanie i inne pierdoły :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2014, 17:20
mirunia, Ty do lekarza , zmieniac ten antydepresiak :uklon: :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 lip 2014, 17:27
acherontia-styx, właśnie jestem po dwóch idiotycznych kilkuetapowych, gdzie nawet nie było okazji porozmawiać jak człowiek z człowiekiem, więc mam nadzieję, że na normalnych poczuję się pewniej.

Hehe, ten poprzedni avatar pewnie wróci, bo jakoś do mnie pasuje i mam go też na lubimy czytać, natomiast na teraz szukałam czegoś krowo-kształtnego z niewymiarową liczbą oczu i znalazłam tego. To jakiś senator z Gwiezdnych Wojen i na tym avku się patrzy w gruncie rzeczy z taką powagą i zrozumieniem, że mi tu na razie pasuje :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 lip 2014, 17:29
Mirunia, biorę piąteczkę Cloranxenu podzieloną na pół codziennie. Tak se brałam, brałam, aż musiałam pójśc po receptę na lek do innego doktora, bo mój na urlopie, a ten cholernik wali mi " No martwi mnie ten pani cloranxen, już jest pani uzależniona" Pewna kultura osobista nie pozwala mi wyjawic, co sobie pomyślałam. No więc dzisiaj nie wzięłam już tej drugiej połówki i generalnie pokażę ja mu uzależnienie.....( tu wkroczyłaby cenzura)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 31 lip 2014, 17:31
cyklopka, mi się ten kot podobał taka mina
jak u Sally ta kotka zawsze taka była mnie łapą pacnąć chciała za głaskanie
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2014, 17:31
kosmostrada, a ile juz bierzesz ten cloranxen?

-- 31 lip 2014, 17:34 --

o burza idzie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 lip 2014, 17:35
Platek rozy Biorę miesiąc. Ile się męczyłaś zanim wyszłaś na tzw. prostą?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2014, 17:37
kosmostrada, wiesz trudno mi powiedziec czy juz wyszlam na prosta , jest lepiej , wiecej spraw ogarniam ale miewam dni ze sie zle czuje , ze leki sa duze . Tyle ze teraz juz wiem ze one kiedys mijaja i znow bedzie lepiej.

Wiesz wszytskie benzo maja tolerancje okolo miesiac ... szesciu tygodni i pozniej mozna sie uzaleznic niestety.

Sortuj wg