Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 17:35
mirunia, mam tylko opokan :bezradny: te leki od lekarki wykupie jutro bo mam miec przelew za ten weekend co pracowalam =200 zl a za kolejny dostane w przyszlym tygodniu -tez 200zl.

mirunia hihihi tez widze melodyjki u Ciebie leca :mrgreen: ja zagluszam swoj dolek bo mniez as zbiera na plakanie :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lip 2014, 17:36
Ferdynand k, tak jest i tak właśnie było, a ja myślałam że moja lodówka kaput na złom :D

-- 30 lip 2014, 17:43 --

platek rozy, ale opokan to jest to samo co dostałaś od lekarki, czyli meloksikam, sprawdź sobie w necie. :D
Tylko dawkę chyba masz większą w tym co masz na recepcie. Jeżeli opokan masz 7,5mg to weź 2 tabl. - ja dostałam też na receptę opokan 15mg w czerwcu jak mnie lędźwie i biodro bolało i chodziłyśmy wtedy na zabiegi.

Aglan - to meloksikam

-- 30 lip 2014, 17:44 --

platek rozy, uszy do góry, nie becz Kochana ******

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 17:45
mirunia, tak??? o patrz nie wiedzialam nawet :shock: ja dostalam wlasnie Aglan i do tego tolperis na rlzuznienie miesni chyba to jest i butapirazol w masci. A Kochana jak Ty go znosilas? bo tam pisza ze moga wystapic zawroty glowy silne na tym Aglanie
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 17:55
platek rozy, te nazwy dwie to nie butapirazol

-- 30 lip 2014, 17:57 --

platek rozy, chyba że oprócz tych dwóch ci chodziło czy jest butapirazol w formie maści
tak jeśli źle zrozumiałem
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lip 2014, 17:59
platek rozy, brałam chyba przez tydzień tylko, ale i tak miałam już wtedy zawroty więc nie widziałam różnicy.
Mnie lekarka zaleciła branie tego ok. godz. 17-18 czyli na wieczór.
Spróbuj Płatku wziąć teraz, on działa długo - 1x /dobę, niech już zaczyna swoje działanie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 18:00
Ferdynand k, tak w masci butapirazol dostalam jeszcze , dodatkowo .

mirunia, to wezme na noc a ja mam to przez miesiac brac :shock:

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 18:03
platek rozy, brałaś kiedyś na te bóle opioidy doraźnie?
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 18:10
Ferdynand k, nie nigdy , ja ogolnie malo przeciwbolowych znam bo staram sie ich nie brac ale teraz to bez takiego leku sie nie obedzie. Musze stan zapalny wyleczyc no i bol .

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 30 lip 2014, 18:16
Hej, byłam dziś u lekarki, no i powiedziałam jej, że czuję się świetnie. A ona zaczęła dopytywać i potem stwierdziła, że mam hipomanię. I dała mi jakiś nowy lek, a ja nie wiem, po co mi dała nowy lek, skoro ja się świetnie czuję i nie wiem, chyba na razie nie będę go brać.
I w dodatku kazała mi przyjść za 3 tygodnie, a ja się pytam, czemu tak szybko. A ona się uśmiechnęła i mówi - to, co za 2? No i mam przyjść za te 3 tygodnie. Ale ja się dalej czuję świetnie, mam pełno energii, życia i radości.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 18:17
Jak znam siebie to zaraz sobie te zawroty wkrece :hide: i bede je miala znerwow jak tylko lykne pierwsza tablete:D :D

-- 30 lip 2014, 18:19 --

czarnobiała mery, :*********** mowilam Ci ze to wyglada na hipomanie , i ja bym raczej sie zastosowala do lekarki zalecen, bo jak wladniesz w manie to moze sie okazac konieczny szpital.

Ale to moje zdanie .

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lip 2014, 18:44
platek rozy, nic sobie nie wkręcaj, weź teraz opokan. Każdy lek ma jakieś działania uboczne, ale nie wszystkie one od razu występują.. w ulotkach muszą tak pisać,- wit.C też ma działania uboczne :D
Mnie lekarka powiedziała, że to jeden z łagodniejszych leków p/zapalnych i p/bólowych. Też miałam obawy przed nimi ze względu na wysokie ciśnienie i powiedziała, że ten będzie najodpowiedniejszy.
Rok temu w sierpniu brałam zastrzyki Naklofen na kr.szyjny i po raz pierwszy dostałam nadciśnienia (będąc niskociśnieniowcem).

czarnobiała mery, Kochana, zastosuj się do wskazań lekarza, ona nie pierwszy raz widzi osoby z hipomanią i doskonale ją rozpoznaje. Wykup leki i bierz, póki nie jest za późno.
A o zakupach powiedziałaś lekarce?

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 30 lip 2014, 18:47
platek rozy, mirunia, kupiłam ten lek i przeczytałam ulotkę. Nie chcę go, ja nie chcę mieć dzieci teraz!

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 lip 2014, 18:51
mirunia, acherontia-styx, dziekuję Dziewczynki-po powrocie opowiem co i jak sie działo :lol:
Mam nadzieję, że moje lęki dadzą mi żyć...i odpocząć ;)

acherontia-styx, zaraz wpadam na fb :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez neon 30 lip 2014, 20:22
Jedzcie polskie jabłka, polska akcja wspierania rolników po wprowadzeniu embarga przez Rosję.

Obrazek
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Sortuj wg