Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 16:01
amelia83, Ale Ty jestes inteligentna dziewczyna , kobieto w niczym nie jestes gorsza od nikogo. Jak dla mnie to nawet lepsza od niejednej osoby tutaj.
Tulam Cie cieplutko:*************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 lip 2014, 16:02
Ferdynand k, ale i tak mnie rozbawił kontrast.

amelia83, platek rozy, no właśnie, z wami obiema jest tak, że żyjecie i się staracie, a choroba to jest taki wróg, co przychodzi i wam utrudnia.

A ja się w ogóle nie czuję chora w takim sensie. Wydaje mi się, że źle się czuję, bo takie mam usposobienie, taką rodzinę, jak mi coś nie wychodzi, to nie tłumaczę, że choroba mnie blokuje, tylko raczej, że albo nie chcę albo nie umiem. Często mi się też wydaje, że po prostu moje samopoczucie jest adekwatną reakcją na sytuację i tyle. Dlatego leki nie działają.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 16:03
cyklopka, Ja sie okropnie zmienilam od kiedy mam depresje z lękami. Dawniej bylam pelna zycia , energii , ogaranialam tyle spraw , prace i sazkole jednoczesnie a teraz ... Kaput . :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lip 2014, 16:05
amelia83, trzymaj się Kochana, mnie też od kilku dni trzyma deprecha, najgorzej jest rano... do tego lęki

platek rozy, też zjadłam obiad, ale na siłę. Boli mnie głowa wokół ucha i promieniuje aż do szczęki, typowy ból od kręgosłupa, wiem bo tak kiedyś miałam. Zastanawiam się czy nie wziąć ketonal, ale boję się o swoje ciśnienie po tym leku :bezradny:

Rano nastawiłam pranie, trochę też miałam ręcznego, wszystko już suche na balkonie, zaraz zabiorę... lubię latem prać, jak to mówiła moja Mama: w lecie to i kaczka praczka :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 lip 2014, 16:05
...no ide do tej pracy...od jakiegos roku jestem w tak komfortowej sytuacji mam mozliwosc nie isc do pracy w wyjątkowych sytuacjach jak dzisiaj, wczesniej tak nie mialam dobrze , ja nie moglm tak dzisij zostac rozsypałam się całkowicie ledwo szlam do domu <mam jakies 12 minut piechotka >
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 16:10
mirunia, o tez lubie prac latem i tak mi pozniej to pranko pachnie :105:

miewam takie bole od kregoslupa , tyl glowy bardzo boli i nie chce minac po niczym .

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 16:13
platek rozy napisał(a):cyklopka, Ja sie okropnie zmienilam od kiedy mam depresje z lękami. Dawniej bylam pelna zycia , energii , ogaranialam tyle spraw , prace i sazkole jednoczesnie a teraz ... Kaput . :hide:

mam tak samo
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 lip 2014, 16:14
ja inna jestem w depresji i inna kiedy miałam tego kopa taka dwubiegunowosc
jak byłam mlodsza to w szkole znajomi zauwaali i mowii ze mam zmienne nastroje :P
teraz nie wierze w to ze jestem w miare kumata
tydzien temu mialam wizyte u mojej doktor ja usmiechnieta e wystko jest cacy, za kazdym razem mi powtarza e to sa znieksztacenia i w depresji kiedy mowimy ze jestem do niczego, glupi, i najgorsze to tak nie jest, i zeby rozgraniczac dni doły chorobowe a gorsze dni ktore maja wszyscy
na tej terapii na ktorej jestem na liscie oczekujacych mam sie tego nauczyc
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 lip 2014, 16:17
platek rozy, no właśnie o tym mówię. Ja nigdy nie byłam pełna energii, albo pozwalałam na to, żeby ktoś/coś mnie gasiło. Nigdy nie ogarniałam. Szkoły się bałam, na studiach parę rzeczy zawaliłam, doświadczenie zawodowe mam bardzo małe. Więc nie mam żadnego stanu "sprzed", do którego chciałabym wrócić. To, że pomyślałam o leczeniu teraz wynika nie z tego, że kiedyś było lepiej niż teraz, tylko z tego, że dawniej wierzyłam, że "kiedyś będzie lepiej" i wszystko się dobrze skończy, a teraz już w to nie wierzę.

amelia83, ale idziesz, raz jedna nóżka, raz druga, i idziesz :smile:
Ostatnio edytowano 30 lip 2014, 16:19 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 16:17
Ferdynand k napisał(a):
platek rozy napisał(a):cyklopka, Ja sie okropnie zmienilam od kiedy mam depresje z lękami. Dawniej bylam pelna zycia , energii , ogaranialam tyle spraw , prace i sazkole jednoczesnie a teraz ... Kaput . :hide:

mam tak samo

Roznica jest ogromna prawda?

-- 30 lip 2014, 16:19 --

cyklopka, wiem to nie masz porownania .. ja tez przestalam wierzyc ze wroce do dawnej siebie. Chcialabym ale mysle ze nie jest to juz mozliwe tak do konca.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 16:26
platek rozy, ogromna jak droga mleczna
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 lip 2014, 16:28
Dawna ja to w sumie taka sama ja, tylko bardziej naiwna i mniej praktyczna, więc do tego bym nie chciała wracać.

Natomiast mogłabym być jeszcze raz dzieckiem i nastolatką, wiedząc już to co wiem teraz - jak się nie bać szkoły, nie reagować na zaczepki rówieśników, jak się upominać o swoje, to wtedy bym mogła się cieszyć życiem, interesować ciuchami, sportem czy czym tam się dziewczyny interesują, a nie martwić się ciągle i zamykać w marzeniach :roll:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 lip 2014, 16:41
amelia83, platek rozy, cyklopka, mirunia wszystkie jesteście bardzo fajne, ciepłe, sympatyczne. Na pewno każda z nas rózni sie poczuciem humoru, spojrzeniem na świat, na problemy....ale łączy Was/nas jedno-szacunek i empatia wobec innych, cierpiących, zmagajacych się z życiowymi kłopotami...

Karinko, tak jest w życiu w ogóle. Ile ludzi, tyle charakterów...ja tak naprawdę wolę ludzi poważnych, zadumanych, refleksyjnych, niż wiecznie usmiechniętych, niby zabawnych...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 lip 2014, 16:48
jasaw, miło mi, że tak mówisz. Faktycznie, potrafię się pochylić nad drugim człowiekiem, ale potrzebuję do tego czasu i spokoju, wzajemnego słuchania.

Nie potrafię przyciągnąć do siebie dużej grupy ludzi uprzejmymi uśmiechami czy udawanym zainteresowaniem.

Natomiast uwielbiam, jak ktoś się śmieje z ciekawostek i anegdot, które opowiadam :oops:
I Miss Forum

Sortuj wg