Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lip 2014, 14:43
platek rozy, super, coś się ruszyło :great:
spróbuj jutro jakoś powstrzymać to kulawienie, może się uda... dopiero jak wyjdziesz to sobie ulżysz.
Płatku skoro nie wiesz co to za firma, to chociaż wiesz gdzie masz iść? Chyba się ten ktoś, kto dzwonił przedstawił skąd?

cyklopka, :papa: dobrze mieć taką sąsiadkę z pierogami ;)

Spamowa wyspa

przez neon 30 lip 2014, 14:45
platek rozy, :great:
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 15:02
mirunia, tak podali mi adres gdzie mam isc i sobie sprawdzilam w Panoramie firm na necie :) to biuro hurtowni z artykulami agd

-- 30 lip 2014, 15:03 --

neon, :****** Mrau:p jak ei masz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 lip 2014, 15:14
platek rozy, no to wszystko jasne, będę trzymać kciuki :great:

nastawiłam fasolkę, ale szczerze mówiąc wcale nie chce mi się jeść... głowa mnie pobolewa, wypiłam efferalgan

u mnie już dzisiaj nie ma takiego upału jak wczoraj, jest 29st. na jutro zapowiadają burze i ulewy :shock:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 15:42
mirunia, Kochana dziekuje :********** nie robie sobie nadziei wielkich bo sie pewnie na tej rozmowie roztrzese .I lęki mnie chwyca no ale najgorsze to kustykanie :bezradny: tak mnie boli ze nie jestem w stanie nie kulec.

Co tam porabiasz? Ja zjadlam obiadek .
Ciesze sie ze lodowa sie jednak ocknela z zadumania i zaczela pracowac normalnie :yeah: :yeah: :yeah:
Ostatnio edytowano 30 lip 2014, 15:44 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 lip 2014, 15:43
hej od jakiegos czasu mam tak.. ze wstydze sie tego co mowie cos powiem a po chwili albo np jak zasypiam sobie ysle" co za skretyniała idiotka ze mnie" tak duzo przeklenstw uzywam co nie w moim stylu, tak jakos niezafajnie, albo sobie mysle ej, przecieza normalnie powiedzialabym to duo ładniej wstydze sie za siebie,
od kilku dni rycze kiedy patrze w lustro, nie moge na siebie patrzec
wczoraj chcialam fryzjer zahaczyc ale szkoda mi bylo pogody w koncu stwierdzilam ze ide na caly dzien na plazeostatnio popłkłłalam sie kilka ray ale w domu dzis w pracywpierw bylo okej a potem zbierały mi sie łzy i pękłam
a pracuje za ladą klienci widza tak słabo co, ucieklam na zaplecze, kolezanka podzwonila kto by mogl przyjsc zebym poszla do domu i ucieklam ...znowu wstyd bo ktos mnie musi prcowac kiedy miała mieć wolne,
ostatnio nawet obiecałam sobie , że będę sie starała jak złapie mnie nawrót deprechy to bede walczyc i chodzic do pracy i nie pojde na łatwiznę...a wyszło jak wyszło :hide:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 15:44
cyklopka napisał(a):Wielkie i ruskie: ser, zimnioki i cebula. Jakby były z czym innym, to bym się chyba nie chwaliła na forum, bo radość mniejsza ;)

jakbym jeszcze ja miał taką sąsiadkę najlepiej to samotną i ładną :twisted: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 15:47
amelia83, :************ale Ty walczysz i to bardzo dzielnie .
Jestes jedna z tych osob ktore sie nie poddaja . I o tym zawsze pamietaj . Mnie psycholozka kazala spisac co mimo choroby udaje mi sie robic w zyciu , pomaga mi to troche jakw zlych dniach to sobie czytam.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 lip 2014, 15:50
Ferdynand k napisał(a):
cyklopka napisał(a):Wielkie i ruskie: ser, zimnioki i cebula. Jakby były z czym innym, to bym się chyba nie chwaliła na forum, bo radość mniejsza ;)

jakbym jeszcze ja miał taką sąsiadkę najlepiej to samotną i ładną :twisted: :lol:

Toś pan nie zgadł. Gruba, sepleni i jest matką wszystkich dresów :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 30 lip 2014, 15:52
Amelia83, ale jednak nie poddajesz się i dalej próbujesz :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 15:52
cyklopka, ja marzę a nie o twojej piszę :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 lip 2014, 15:52
platek rozy, walcze nie walcze nie nazwalabym siebie kims kto walczy :roll: moj M zrobil zakupy, wzięłam lorafen (benzo) bo ryczałam jakies 2 godziny i na maxa było mi zle beczałam " i kopałam dół coraz głębiej i głębiej "
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 lip 2014, 15:54
amelia83, ale jak sie tylko troszke lepiej czujesz to wstajesz i idziesz do pracy , robisz zakupy , gotujesz, zyjesz . Walczysz .

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 lip 2014, 15:59
ze czuje sie zaniedbywana przez M kiedys kolezanka mi powiedziala ze on chyba powinien miec taka babe typu co powie no nogi stanowcza a ja nie potrafie, jestem z miękka faja..
wogole tak sluchm ludzi w pracy jak gadaja zartuja ja mam jakis opozniony refleks i czuje sie jak kosmitka e znajomymi to zalezy czasami sie zgramy i jest ok albo tez czuje sie gorsza , to jest to co mnie meczy od 5 klasy szkoly podstawowej
nawet jak tu na forum czasami wchodze i czytam fajne wypowiedzi tez sie blokuję i zaczynam płakać czasami albo wyłączam forum
M. Luther King

Sortuj wg