Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2014, 08:42
Infinity, bo go raz nie zabrali? :shock: Masakryczny jest. :x

-- 28 lip 2014, 08:44 --

Mykam bo sasiad po mnie przyszedl :********** do pozniej
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 28 lip 2014, 08:48
platek rozy, może się pokłócił. Nie wiem co się stało.Nie pytałam póki co bo to drażliwy temat. Widzę że wychodził bo leży torba w innym miejscu. Kanapki które miał na wierzchu, żeby nie zapomnieć, są w lodówce. Może zaspał a oni na niego nie poczekali. Czort wie.

-- 28 lip 2014, 09:01 --

ze nam polepszyło finansowe,wyszliśmy z najgorszego, na tą chwilę, to teraz się pogorszy znów
jeszcze druga sprawa, że są pieniądze ale opał trzeba już kupować na zimie, mama zamówiła część.
żeby on się wziął i wyrobił w lesie to by na coś się przydał, ale po pierwsze zajmie mu to miesiąc albo dwa, samo wyrobienie a ciął będzie przez całą zimę, a potem będzie sobie kazał płacić za to, że przez to nie mógł iść do pracy i nie zarobił

-- 28 lip 2014, 09:04 --

jak taki mądry to niech płaci mi za niszczenie zdrowia, za leki :roll:

Dobra, nie narzekam bo to nic nie daje samo gderanie, choć dobrze się wygadać

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2014, 09:16
Infinity, w zyciu bym nie utrzymywala takiego darmozjada.Wstyd zeby dwie kobiety Ty i mama z rent utrzymywaly faceta doroslego ktory jest zdatny do pracy. :x :x :x

Dotarlam do UM .Kolejka niebotyczna ale coz , czekam. Mam muzyke w tel do sluchania i ksiazke .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 28 lip 2014, 09:32
platek rozy, tylko co tak naprawdę można zrobić jak on nas zastraszył. Postawić się mu, zamknąć drzwi to wyważy albo okna powybija. Powiedzieć to grozi, mi że pobije, a mamie grozi że zabije. To jest chore wiem tylko jak się z tego wyplątać tego już nie wiem. jak mamy zabraknie a z tym trzeba się liczyć to nie będzie miał tak dobrze bo ja jestem hetera, jak co niektórzy mówią z reala. Jeszcze się zobaczy ale skończy mu się wygodne życie przy mamusi i to nie z wredoty wrodzone tylko nie będę, bo już ledwo, w stanie tak żyć i albo się rozpije razem z nim albo coś z tym zrobię.
Kiedyś dałam mu numer tele do terapeuty uzależnień, poszło mi w miarę, zapisał numer w telefonie mówią "może się kiedyś przyda". Bratu drugiemu R. powiedział że "Kaśka mu dała numer..." a ten R. się roześmiał. Tak mi pomagają. On (R.) nie przyjeżdża gdy ten jest pijany, unika, to po co mi chrzani.

-- 28 lip 2014, 10:48 --

Brat już pojechał i jest w pracy. Ktoś tam nawalił i jechali później. Trzeba było się spytać a nie panikować :roll:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2014, 12:40
Infinity, wiem ze mozna sadownie przeprowadzic nakaz leczenia przymusowego jesli jest w rodzinie agresja . Moja kolezanka z AGH tak leczyla ojca .
Niestety wieksza krzywde wyrzadza sie alkoholikowi galszczac go po glowie i mu poblazajac niz oddajac na leczenie.

Rozterpalo mnie starsznie w tym urzedzie.... W glowie z nerwow sie zaczelo krecic . Jestem wykonczona .Upal okropny do tego.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 lip 2014, 12:48
Nie chce tak dalej się męczyć, cierpieć, smutno mi się zrobiło teraz.
Siedze przed kompem i czuje się źle.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 28 lip 2014, 13:05
platek rozy, wiem że nie ma problemu jeśli chodzi o mojego brata, ale tu chodzi o szanse powodzenia, takiej "akcji" pomocy. Była psycholożka mi to odradzała.

-- 28 lip 2014, 13:27 --

LATEK1962, co Ci się w nim nie podoba?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2014, 13:44
Infinity, Kasia nie wiem co Ci pwooedziec , bo to Ty znasz cala sytuacje i sie z nia zmagasz a ludziki poboczne to tylko sobie moga wyobrazac:***********

Jutro mam lekarke od rehabilitacji , ide z tym biodrem i wynikami bo ortopeda dopiero we wrzesniu :hide: :hide:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 lip 2014, 14:24
Kurde, zaprosili mnie na rozmowę o pracę, ale jutro i w Warszawie.

Teoretycznie by się dało, ale już się nasłuchałam, jak to matka nie ma spokoju w "wakacje" i jaka ona jest zmęczona moimi "zmianami nastroju".
Ja nie mam żadnych zmian nastroju, cały czas jest źle, tylko po prostu czasem udaje mi się albo oderwać, albo zmobilizować i myśleć o czymś innym.

A to że się po poprzednim gorzej czułam, to przecież nie dlatego, że nie dostałam pracy, tylko dlatego, że odstawiłam cielaka* na rozmowie kwalifikacyjnej. A teraz po prostu chcę jeszcze raz spróbować to samo, ale w innej firmie, bo może być delikatnie prostsza rekrutacja/mniej chętnych.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez sears 28 lip 2014, 14:28
cyklopka, zależy Ci na tej pracy?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 lip 2014, 14:33
*A to też jest ciekawe, że niby reakcja lękowa, prawda, nie mogę nic powiedzieć, ani się ruszyć, ale pojawia się tylko w sytuacjach, kiedy muszę mówić płynnie o czymś, co nie wynika z mojej wiedzy/przekonań, tylko muszę zmyślać i improwizować na zadany temat i jestem oceniana. Czyli tak jak np. konkurs szkolny, egzamin z języka, rozmowa kwalifikacyjna w formie scenki.

Nie potrafię gadać dla samego gadania, mogę mówić tylko o czymś i ktoś musi słuchać tego co mówię, a nie jak mówię, bo inaczej zapada obezwładniająca cisza.

-- 28 lip 2014, 13:38 --

sears, jasne, bardzo ciekawa praca i dużo płacą.

A choćby nawet nie, to warto się sprawdzić, no bo samo to, że już zaprosili po samym CV i zdjęciu, to jest jakiś plusik.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez sears 28 lip 2014, 14:45
cyklopka, mam to samo. Aktualnie przerwałam poszukiwania pracy, chyba zniechęcenie po kilkukrotnym zbłaźnieniu się- w moim odczuciu.
Próbuj :) a nóż widelec..

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 lip 2014, 14:54
Infinity napisał(a):LATEK1962, co Ci się w nim nie podoba?

Cierpienie, nic mi się nie chce, nie radze sobie z życiem.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Infinity 28 lip 2014, 15:01
LATEK1962, :why: wydawało mi się że pisałeś coś o windows 8.1
Idę po Abilifi

Sortuj wg