Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 27 lip 2014, 23:30
Infinity, czemu się z Tobą nie dogadamy, Kasiu?
Biorę leki, neuroleptyk normalnie. Odstawiłam tylko antydepresant, bo miałam wrażenie, że może ta moc jest od niego, no ale po odstawieniu nic się nie zmieniło.

-- 27 lip 2014, 22:32 --

acherontia-styx napisał(a):Infinity, no całkiem możliwe, ciężko coś stwierdzić na 100% przez internet, ale nie wiem czy to się nie kwalifikuje już pod hospitalizacje.

acherontia-styx, Ty o mnie piszesz????????????????????? Weź, bo jestem przerażona. Ja mam lęk przed szpitalami większy niż przed czymkolwiek innym. Ja już się dobrze czuję.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lip 2014, 23:32
czarnobiała mery, no niestety, powiedziałabym, że aż za dobrze się czujesz.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 27 lip 2014, 23:34
acherontia-styx, no wiem, że za dobrze, też do tego doszłam, ale to na pewno samo minie. Zawsze mija.
Potem jest bardzo bardzo źle i znowu jest euforia, ale niekoniecznie taka mega euforia. Tak już po prostu mam :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lip 2014, 23:36
czarnobiała mery, Haniu, nasze samopoczucie to sinusoida, u każdego raz jest lepiej, a raz gorzej, ale dla mnie Twoje obecne samopoczucie niestety podchodzi co najmniej pod hipomanię o ile nie manię.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 lip 2014, 23:36
czesc czarnobiała mery, niespotykany rzeczywiscie u Ciebie taki nastroj chyba co masz od niedawna, ?? :roll:
ja miałam zajaebisty humor posmialismy sie z M i znajomymi a teraz siedze i placze :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 23:38
czarnobiała mery, bo jestem dziś bardzo krytyczna, z resztą nie tylko dziś, ale wcześniej o tym nie pisałam i nie wiedzieliście jak potrafię każdy pozytyw o sobie pod słyszany odwrócić.
Dobrze, że bierzesz. Powinnaś iść, pojutrze jutro do lekarza. W takim stanie nie powinno być problemu z przyjęciem. W pakujesz się w poważne kłopoty nie tylko że to się kończy spadkiem tylko inne typu wydawanie oszczędności lub zaciąganie długów i czort wie co jeszcze. Nie masz wielkiej mocy bo nikt nie ma. Nie będziesz lekka jak motyl by trawa się nie uginała, jeśli pisałaś to nie metafora

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 27 lip 2014, 23:39
acherontia-styx, nie wiem, lekarka nigdy nic takiego u mnie nie stwierdziła. Zawsze jak tak się czuję, mówię po prostu, że bardzo dobrze.
amelia83, tę obecną euforię mam od około 4 miesięcy, ale ona ciągle przybiera na sile (w międzyczasie może z 2 razy miałam przez kilka dni pogorszenie), no ale teraz to mam tak, że z każdym dniem mam coraz więcej mocy, której już zupełnie nie ogarniam.
A czemu płaczesz?

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 27 lip 2014, 23:41
Witam. czarnobiała mery, ja miałem po wenlafaksynie w tamtym roku podobnie. Odstawiłem, nic nie dało. Dopiero neurotop pomógł i to dosyć szybko. Tylko że u mnie była duża agresja, ciągłe awantury w domu. Zresztą na forum też parę potyczek miałem...
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 27 lip 2014, 23:41
Infinity, Kasiu, ja mam wizytę u lekarki w najbliższą środę. No ale co mam jej powiedzieć, powiem, że dobrze, że mam moc, a ona się wtedy cieszy, że dobrze.

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 lip 2014, 23:41
czarnobiała mery, ale masz wizyte w srode pisałas musisz opowiedziec dokladnie o tym stanie i o tm jak Cie meczy i niepokoi
płacze bo czuje sie nikim
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 27 lip 2014, 23:43
amelia83, nie płacz, Karinko, jesteś fajną sympatyczną dziewczyną, pomocną zawsze, nie zapominaj o tym, kochana:*

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lip 2014, 23:44
czarnobiała mery, stwierdzenie bardzo dobrze to jest taki głęboki wór do którego można wiele rzeczy wrzucić. Szkoda, że Pani doktor nie dopytuje co oznacza to bardzo dobre samopoczucie i jak się przejawia ;) oczywiście nie sugeruje tu, że masz złą lekarkę, bo wielu lekarzy tak robi.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 27 lip 2014, 23:44
Ramanujan, ja nie wiem, czy to mam po antyderesancie. Ja chyba tak czasami po prostu mam.

-- 27 lip 2014, 22:45 --

acherontia-styx, no właśnie ona nie dopytuje, a ja nie wiem, że coś jeszcze powinnam powiedzieć.

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 27 lip 2014, 23:45
czarnobiała mery, a jak nie brałaś leków? Też były góry i doły?
Ramanujan

Sortuj wg