Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lip 2014, 17:14
mirunia, :********** hey Kochana :) co porabiasz? U mnie byla chwilke kolezanka.

Niestety teraz sie powinno miec 25 lat i 10 lat doswiadczenia w pracy :bezradny:

acherontia-styx, praca w biurze hipermarketu wiec zadna rewelacja ale bylo ogloszenie jak wracalam dzis do domku to je zobaczylam i poszalm zaniesc swoje cv .

Upal mnie meczy i obawiam sie czu jutro nie wstane z jeszcze gorszym bolem glowy skoro juz mnie lapie kiedy badz a nie tylko w czasie @.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 lip 2014, 17:31
platek rozy, do sądu ich za dyskryminację :shock:

no teraz już ludzie się starają łapać robotę w czasie studiów, żeby doświadczenie szło. Ja niestety miałam przerwy i w studiach i po studiach, tak że doświadczeniem nie błyszczę.

A sukienki w kwiatki też nie mam, marzy mi się, ale nie widziałam akurat takiej o jakiej myślę.

Brzuch mnie przestał boleć, znalazłam ciastka, to mnie pewnie za raz zacznie z powrotem :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lip 2014, 17:40
platek rozy, a nic nie porabiam, poleguję trochę, szwendam się po chałupie... niedawno wzięłam chłodny prysznic, bo po przejażdżce na cmentarz ledwo dychałam... taki upał ma być jeszcze kilka dni :hide: i pomyśleć, że jeszcze niedawno uwielbiałam taką pogodę.
Boli mnie cały czas głowa i wcale nie chce minąć po efferalganie (paracetamol).

A co u Ciebie, też odpoczywasz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 17:43
U mnie grzmi od godziny. Nawet prądu chwilę nie było.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 27 lip 2014, 17:52
u mnie caly czas ladnia sloneczna pogoda, za chwile wychodze na zakpuy i na dwoj pozyc troche bo siedze caly czas na form od obudzenia sie.

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 17:58
Mnie lęki złapały. Dwie kawy+ brat pijany. Wyjść się boję gdziekolwiek, ani się skupić żeby poczytać, nic zrobić bo jak ten śpi to lepiej go nie budzić. Nie znam innych zajęć oprócz sprzątania, czytania, spacerów czy niestety forum. Często brakuje mi czegoś żeby coś porobić w kryzysie, szukam wymyślałam i nic mi nie pasuje.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lip 2014, 18:16
cyklopka, mnie zaczal teraz brzuch bolec :shock: :D nie wiem czy to nie ze stresow tego calego dnia.

mirunia, Kochana tez sie prysznicowalam jak wrocilam , Leee i dawniej tak samo uwielbialam taka pogode a teraz sie zle czuje :silence:
Ja odpoczywam , pogadalam fonicznie z przyjaciolka i szykuje sie na ogladanie on line "Skubanych" :mrgreen:

Infinity, Kasia moze jakis filmik ?:*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 18:30
platek rozy, nie, nie mam ochoty poza tym wciągnę się a potem będę wyłączać w razie jak by mocno grzmiało bo cały czas grzmi i pogoda jest niepewna. Rzadko zdarza mi się coś oglądać, jakoś tak mam. Mam ochotę pogadać ale kurka, nie powinnam tyle przebywać w necie, 4 dzień bodajże prawie nie odchodzę, nawet jem przy kompie. :oops: Nie mam ochoty spotykać się z ludźmi tym bardziej że nie utrzymuje kontaktu z miejscowymi. Wstyd mi że nie pracuję, nic nie osiągnęłam w życiu i unikam bo w sumie mogłabym te 3 km przejechać się, żeby się spotkać z koleżanka z czasów podstawówki i liceum , jedną, drugą bo są w domu, ale mi wstyd. Jestem chora eych... o czym będę gadać, o lekach czy szpitalach na inny temat to gówno wiem bo nie przezyłam. :oops:

-- 27 lip 2014, 18:34 --

Okropnie mi wstyd jak koleżanka dopytywała mnie co robisz. Była zdziwiona że dalej w domu siedzę. Po co mam tłumaczyć przelotem że mam rentę i nie siedzę jak pasożyt przy mamie, ale i tak do kitu. Dlatego unikam spotkań. Dobrze się zapowiadałam. Druga co do wysokości średnia w szkole. Wygadana pyskata, obrotna i co teraz :why:

-- 27 lip 2014, 18:52 --

ostatnio brat mi mówił, że jakoś mnie wyjątkowo dobrze wspominają jak na prymuskę, a teraz jestem wredna, zgorzkniała i patrze tylko komu dojebać :roll: nie twierdzę że mój wstrętny charakter wziął się z choroby, ale coś w tym jestem że człowiek robi się zgorzkniały gdy nie może zaspokoić potrzeby samorealizacji
szkoła to na początku było ok, ale teraz myślę że to tak trochę głupio brzmi uczyć się zamiast pracować, jeszcze podnosić swoje kwalifikacje a nie zdobywać dopiero w wieku 30 lat.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 lip 2014, 19:05
A ja tak przeglądam neta i forum ale nic nie piszę, dupowato się czuję, źle.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lip 2014, 19:13
Infinity, Kasia tez mialam klopot jak spotkalam kolezanke zeby jej odpowoiedziec na pytanie co teraz robie, bo co robie? Moje dawne zycie juz chyba nigdy nie wroci.
Teraz odpowiadam tak ja radzila psycholog .

Co do podnoszenia kwalifikacji to ja konczylam w 2012 drugi kierunek studiow a mialam wtedy 36 lat :) kazdy wiek jest dobry na nauke .

LATEK1962, :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 19:17
platek rozy, pisałam że podnoszenie kwalifikacji jest dla mnie bardziej do przyjęcia, a nie zdobywanie i to jeszcze w szkole policealnej.

Spamowa wyspa

przez neon 27 lip 2014, 19:25
idac na rzeke wziałem swoje okulary, które uzywam do ochrony przed chlorem na basenie i wynurkowałem kombinerki :D tak mi sie spodobało ze zastanwiam sie nad zestwem do nurkowania hehe
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 lip 2014, 19:58
hahahahah hejka a nas podwiezli znajomi do domku bylismy na kajakach :)

-- 27 lip 2014, 19:04 --

mirunia, Infinity, wieslawpas, platek rozy, LATEK1962, neon, helllloooooo
zmęczył mnie ten weekend cały czas z ludzmi :lol: gorąc nieesamowity
we wtorek jade na plaze z kolezankami wzięłam wolne Obrazek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 20:29
amelia83, :105: cieszę się że miło spędziłaś dzień, kolejny z resztą

Sortuj wg