Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 10:12
neon, zgadza się :(

-- 27 lip 2014, 10:14 --

Choć wydaje mi się że obecnie bardziej liczą się umiejętności niż studia, ale i tak na to nie mam co liczyć że w przeciągu dwóch lat nauczę się w sumie wszystko zaczynając od podstaw, na tyle aby prześcignąć kogokolwiek po studiach.

Spamowa wyspa

przez neon 27 lip 2014, 10:23
Infinity, w wymaganiach najczesciej jest "wykształcenie wyższe, kierunkowe". samouków też biorą, ale tu pracodwaca sam musi być informatykiem, żeby trafnie oceniń umiejtnosci takiego delikweta. a graficy to chyba bardzo czesto własny biznes otwieraja.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 10:28
neon, przeglądałam oferty, w wymaganiach średnie techniczne też wpisują. Co do grafika to też jest sporo jest ogłoszeń. Jednak co do tego co wpisuję w ofertę, a faktyczne zatrudnienie pracownika, to bywa różnie.
Nie chcę się spierać. Piszę to co przeglądałam. Gówno wiem o życiu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez neon 27 lip 2014, 10:34
Infinity, Ja sie nie spieram hehe to dobrze że są oferty i dla techników, pewnie dla tych najlepszych znajdzie sie miejsce na rynku :)

spadam nad wodę, ciau.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 lip 2014, 10:57
czesc u mnie kolezanka spała i jedziemy w czworke na kajaki jupiii ale pogoda mega
miało padać :lol: zajebiscie jest:)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 lip 2014, 12:08
Ja udaję, że śpię, ale dzień dobry wszystkim.

Infinity, fajne są szkoły policealne. Czego się nauczysz, to ci nikt nie zabierze :)

W sumie jak do końca sierpnia nie znajdę nic na pełny etat, to też się gdzieś zapiszę , fajnie byłoby mieć dodatkowy inny zawód ^^
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 12:35
amelia83, :)

cyklopka, fajne, zwłaszcza informatyka zawsze może się do czegoś przydać, nawet dla własnych potrzeb.
Uwielbiam też kursy i zawsze żałuję że są zbyt krótko trwają. :P

-- 27 lip 2014, 12:46 --

Florystyki już nie mam zamiaru kończyć. Zaliczać praktyk. Nic już nie pamiętam nawet nazw kwiatów. Ten czas to był dla mnie jak sen i to koszmarny.

-- 27 lip 2014, 13:49 --

Znów mam jakieś urojenie. Kuźwa przecież zwiększyłam dawkę :silence:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lip 2014, 14:30
Wrocilam niedawno , zjadlam obiad i drukuje cv bo chce zaniesc dzis jeszcze w jedno miejsce.

Upal nieziemski.

Glowa troche przeszla ale z ledwoscia dzis dalam rade wysiedziec , w dodatku zapomnialam wziac ze soba chocby kawalka afka bo zostal we wczorajszej torebce a dzis wzielam ze soba pleciony , letni koszyk i nawet nie mialam sie czym wspomoc chociaz moze to i dobrze bo dalam rade bez. Ciezko bo ciezko ale juz jeden weekend za mna .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 lip 2014, 15:28
platek rozy, koszyk zamiast torebki to bardzo ładnie :105:

Ja dzisiaj odpoczywam, CV powysyłam dopiero jutro.
Właśnie mi się jelito drażliwe rzuciło :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lip 2014, 15:59
cyklopka, Hey :papa: :papa: :papa: lubie koszyki w lecie nosic :mrgreen: ladnie sie prezentuja z kiecuszkami w kwiaty :105:

Bylam ze cv i akurat trafilam na szefowa i mialam rozmowe kwalifkacyjna na ktorej to dowieidzialam sie ze jestem za stara :x , moze juz powinnam isc zatem na emeryture? :shock: :shock: :shock: :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 27 lip 2014, 16:06
Ja noszę tylko torby przez ramię bo zawsze z siatami więc nie za zbyt żeby mi sie torebka plątała :( do tego spodnie i buty na płaski bo szpilki i siaty wielkie to nie coś nie tak, jeszcze elegancka sukienka a obładowana
nawet jak jadę na terapię czy do lekarza z powrotem muszę jakieś zakupy zrobić do domu

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lip 2014, 16:16
platek rozy, witaj Odważna, super, że dzisiaj też dałaś radę :great:

Co za czasy nastały, że tak ciężko się dostać do pracy nie mając już 20 lat, tylko trochę powyżej? :shock: Za stara? To co, oni chcą małolaty zatrudniać? Trafisz jeszcze Płatku na taką ofertę, że Twój wiek będzie w sam raz! Cierpliwości...

Ja wróciłam niedawno z cmentarza, brat przyjechał po mnie i pojechaliśmy samochodem ze względu na upał. Zawsze chodziłam sobie na spacer, ale dzisiaj za gorąco... chciał mnie jeszcze wyciągnąć na lody, ale źle się dzisiaj czuję, boli mnie głowa z tyłu (od kręgosłupa) i jestem ogólnie jakaś otumaniona i rozbita. W domku chłodno i bezpiecznie, chociaż samotnie...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lip 2014, 16:16
platek rozy, a jaka to miała być praca?

Mnie przeraża jutrzejszy dzień, bo znowu mnie czeka pół dnia latania po mieście w tym skwarze :hide:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 27 lip 2014, 16:37
ja tez ostatnio szukam pracy i wiedze ze na rynku jest bryndza. chodze na szkolenie na doradze finansowego. Ale nie ma tam stalej pensji, dlatego wciaz rozsylac CV.

Sortuj wg