Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 lip 2014, 21:30
czarnobiała mery, tak powinnas powoedziec.

-- 26 lip 2014, 21:30 --

:papa: :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez neon 26 lip 2014, 21:32
czarnobiała mery, odświeżyłaś garderobe, szafa gra. najwazniejsze ze cieszysz sie zyciem..

platek rozy, Mrrrrrrr ;* piękna baletnico :D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 26 lip 2014, 21:36
neon, ja ją ciągle odświeżam i już mi się ciuchy nie mieszczą w szafach. Cieszę się, ale mam zlecenie do wykonania, a tak mnie ostatnio nosi, że nie mogę pisać z nadmiaru mocy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 lip 2014, 21:38
Kiedyś czytałam o tym, jak kolejność urodzenia wpływa na relacje w związkach, jak manifestujemy swoje potrzeby. Miało to sens, ale oczywiście przy założeniu, że starsze rodzeństwo opiekuje się młodszym, że rodzice oczekują odpowiedzialności i.t.p.

Natomiast nie znoszę takiego przezywania :roll: Bo u kogoś w domu się mówi, że wszyscy A są generalnie B, to będzie chodził i mówił każdemu A, że jest B, nawet jeśli to jest coś niepochlebnego i nieprawdziwego.

Tak właśnie w podstawówce mówili, że jestem samolubna i rozpieszczona nie dlatego, że byłam samolubna i rozpieszczona (bo w domu na pewno nie dostawałam każdej rzeczy jaką sobie umyśliłam, a w szkole raczej chciałam innym pomagać, dzielić się), tylko dlatego, że u nich w domu się mówiło, że jedynaki są takie a siakie. Bo to też było w czasach, kiedy ludzie mieli średnio jednak to 0.6 dziecka więcej, teraz takich chorych jazd nie ma, że nawet do mojej matki się ludzie przypierdalali czemu nie urodziła więcej dzieci, bo ja powinnam mieć młodsze rodzeństwo albo chociaż psa, bo jakaś nie bardzo będę. Praktycznie patrząc, mieli rację, ale chodzi mi minimum poszanowania czyjejś prywatności.

Nie no ja się dzisiaj tylko do odstrzału nadaję. Najpierw mnie jakieś pipy przezywają, potem odstawiam na rozmowie postawę "cielę na torach", na koniec słucham tych innych kandydatek, słucham, i wydaje mi się, że mam coraz mniej wspólnego z tym światem młodych, wykształconych ludzi. Wprawdzie studia mam skończone, ale już jakiś czas temu, a te osoby wszystkie pracują na studiach, do tego ja nie ogarniam takiego korporacyjnego bełkotu i pieprzenia z uśmiechem i pełnym przekonaniem o dokładnie niczym :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez neon 26 lip 2014, 21:44
czarnobiała mery, a hoj tam, rozerwij się, jedno zlecenie w tę czy w tamtę. Lato jest weż sobie urlop.

cyklopka, A jakbyś miała te myśli wyrazić trzema słowami, to jakby one brzmiały?

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 26 lip 2014, 21:45
neon, gdybym się za to porządnie wzięła, to bym w tydzień to zrobiła. A to zlecenie nie byle jakie i nie mogę tak sobie odpuścić, bo by mi więcej nie dali.

Spamowa wyspa

przez neon 26 lip 2014, 21:50
czarnobiała mery, to idź pobiegać albo wyżyj sie w jakis inny sposób np. zdziel sie w twarz :D zawsze mozesz odprawic jakas mantre, odplaic swieczki pomedytowac, walnąć klina, przerobić kamasutre itp itd

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 lip 2014, 21:51
neon napisał(a):cyklopka, A jakbyś miała te myśli wyrazić trzema słowami, to jakby one brzmiały?

zamurowało
geek
niesprawiedliwie

A co? Jakaś strategia jest do tego?
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 26 lip 2014, 21:51
neon, no właśnie dzisiaj byłam na strzelnicy postrzelać, potem byłam na spacerze z M. ale energii ciągle mi przybywa. I w dodatku nie mogę spać.

Spamowa wyspa

przez neon 26 lip 2014, 21:55
czarnobiała mery, Fajna spraw strzelnica, kurde u nas nie ma takiego bajeru, miałas trafienie za 10?. Ja chodze na saunę i ona fajnie relaksuje, i fajnie sie po niej spi.

-- 26 lip 2014, 20:57 --

cyklopka, Niee, raczej yyyy nie wiem, chciałbym cię poprostu zrozumieć ;)

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 26 lip 2014, 22:04
neon, ja pierwszy raz strzelałam, w 10 mi się nie udało, ale w 9 trafiłam ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 lip 2014, 22:05
No bo dużo dzisiaj napisałam, bo ciężki dzień, to może być chaos.

Czuję się gorsza od ludzi, którzy dużo pracują i mają dużo znajomych. Z drugiej strony wydają mi się nudni i nieprawdziwi.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez neon 26 lip 2014, 22:13
czarnobiała mery, a twój kolega trafił dla ciebie pluszowego misia? :D

cyklopka, nie ma co sie oszukiwac, wszyscy jestesmy obłudni, w wiekszym czy mniejszym stopniu. co do ludzi to mam podobnie, jednak potrafie z nimi pozytywnie spedzac czas, to na dluzsza mete zachowuje dystans. dlatego uwazam ze fajne byloby znlezc ta druga połówkę :)

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 26 lip 2014, 22:15
neon napisał(a):czarnobiała mery, a twój kolega trafił dla ciebie pluszowego misia? :D

On ciągle trafiał i był przebrany za żołnierza. :smile: A skąd ten misiu?

Sortuj wg