Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 lip 2014, 16:20
Źle się czuje, nie radze sobie, nawet się nie umyje, poddał bym się eutanazji
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 lip 2014, 16:44
platek rozy, :papa: cieszę się, że już awaria zażegnana i teraz będzie już do przodu. Pan zrobi mały remoncik i będzie po kłopocie... tylko te nerwy i zmęczenie psychiczne dużo Cię kosztuje. To środę będziesz miała "budowlaną" w domu, ale później będzie ładnie. :105:
Nabrałaś już sił po obiedzie?

Założyłam kołnierz i odpoczywam, może zmniejszą się te zawroty, wzięłam też hydroxizinkę, bo już mnie lęki łapały i ciśnienie rosło :bezradny:

amelia83, fajnie, że odpoczniesz na urlopie w innym otoczeniu, to ważne!

LATEK, może wybierz się do lekarza, coś trzeba zrobić z tym złym samopoczuciem!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lip 2014, 16:51
Cześć,

dawno mnie nie było, bo byłam u prawdziwego psychologa i w ogóle, to wolałam ogarnąć na spokojnie niż zdawać relacje na bieżąco.

Tak że teraz dostałam znowu mniej przeciwdepresyjnych, a więcej przeciwlękowych i mam się do przyszłego miesiąca zdecydować, czy chcę terapię.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 lip 2014, 17:35
ja pie***lę. Połtorej godz dzwoniłam o bociana bo wypadł z gniazda. Czekać do jutra a wątpię żeby młody bociek przeżył do jutra.

-- 14 lip 2014, 17:41 --

Ile bociek może wytrzymać bez jedzenia? Nie umiem karmić ptaków i nawet nie mam czym. Nie mam surowego miesa które nadawałoby się dla boćka.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2014, 19:33
mirunia, Kochan ja dzis padam , i nerwy mialam straszne w sklepie , w pierwszym momencie to myslalam ze juz wyjde ale pomyslalam "Opanuj sie kobieto do cholery bo zostaniesz bez chleba !" i jakos poszlo .
Pozniej zajrzalam do ciuszkolandu zeby sie odstresowac bo jak przerzucam te ciuszki na wieszakach i pogrzebie w roznosciach to nawet jak nic nie kupuje to i tak mnie to uspokaja :mrgreen: i poszlam na spacer. Musialam zmyc podlogi bo panowie mi zamietli wszytsko ale sie zapylilo od tego burzenia scian.
No i w kuchni poprzecieralam blaty i jestem zmeczona.
Bola mnie plecy .

cyklopka, a jak sie czujesz ????? Witaj witaj :))))

Infinity, :********* nie mam pojecia niestety :bezradny: :bezradny: szkoda biedaka.
A czemu nikt dzis nie podjedzie?

Jak sie czujesz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Doberman 14 lip 2014, 19:35
Znowu gówniarze skopały mi kota. :evil: Czas żebym ja skopał ich.
Doberman

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2014, 19:37
Doberman, co mu sie stalo????? :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Doberman 14 lip 2014, 19:38
platek rozy napisał(a):Doberman, co mu sie stalo????? :(

Prawdopodobnie ma złamaną łapę, nie jestem do końca pewny bo rodzice jeszcze nie wrócili od weterynarza.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 14 lip 2014, 19:39
Witam Was, u mnie dzisiaj po terapii pogoszenie sampoczucia i złość na panią psycholog.
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2014, 19:39
Doberman, :( biedak

-- 14 lip 2014, 19:41 --

Ramanujan, :*********a czemu? co sie stalo?
Ja jutro jade na moja terapie a pozniej dopiero w sierpniu bo pani psycholog ma urlop

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 14 lip 2014, 19:46
platek rozy, ona sobie ze mną chyba nie radzi, nic dziwnego, że jedna mnie wysyłała na oddział do Krakowa. Nie stać mnie na psychologa z topu wrocławskiego za 200 zł tygodniowo, a do Krakowa się nie wybieram.
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2014, 19:49
Ramanujan, ze mna sobie nie poradzila tez taka jedna przed ta do ktorej chodze , bylam wczesniej tez na dziennym oddziale i w centrum leczenia nerwic prof Aleksandrowicza i tez mi nie pomogli , w centrum mi odmowili stowerdzaja cz e jestem za duzo zaburzona i mi nie pomoga .
Ciezko trafic na kogos kto sobie poradzi i nam pomoze jesli jest ssie ciezszym przypadkiem./

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 14 lip 2014, 19:52
platek rozy, ja mam wrażenie, że to wszystko moja wina i nic ani nikt mi już nie pomoże... :(
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2014, 19:56
Ramanujan, tez czasami mam takie wrazenie ale nie osadzam siebie bo to choroba.

Wkurzam sie tylko bo nie czuje sie dobrze niby robie wzytsko jak zwyczajny czlowiek ale to co sie dzieje we mnie to masakra. Sa dni ze jest niezle ale przynajmniej kilka razy dziennie lapia mnie mysli negatywne i lęki... o innych efektach nie wspomne.
Nie win siebie to nie twoja wina ze jestes chory , twoja by byla jakbys nie staral sie wyzdrowie c a starasz sie.

-- 14 lip 2014, 19:58 --

http://teledyski.info/teledysk-hd-10533.htmlpiekne

Sortuj wg