Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2014, 18:19
acherontia-styx, zalezy jeszcze ktory odcinek maja uszkodzony ja mam od 3 kregu szyjny i lekarka sie boi po prostu ze mnie spralizuje calkiem dlatego ona myslala ze rente dostane.
No coz aktualniemam juz nastroj takiz e moglabym sie wybrac na tamten niestniejacy swiat....

Infinity, :************** dziekuje chociaz dzis to ja bymz checia taka true posin lyknela ;)

mirunia, nom tylko gdzie jak ja juz wyslalam od jakiego s czasu cv i nie mam nic , zadnej rozmowy .
Jestem za stara.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 lip 2014, 18:20
platek rozy, a na umowe zlecenie/umowe o dzieło czegoś szukałaś? albo praca zdalna, że mogłabyś pracować w domu?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2014, 18:21
acherontia-styx, takiej szukalam wlasnie bo chcialam sie zaczac wdrazac z moimi stanami lękowymi do pracy ale zero , nikt nie odpowiada.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 07 lip 2014, 18:21
platek rozy, obawiałam się że Cię obrażę, bo to czarny humor. :oops:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2014, 18:24
Infinity, ja sie nie obrazam no cos TY :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lip 2014, 18:42
platek rozy, wysyłaj wciąż te cv do różnych firm, czytaj ogłoszenia o pracy... a tymczasem twórz te piękne ozdoby i wstawiaj gdzieś do sklepików albo na zasadzie "jedna pani drugiej pani" wśród znajomych.

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 07 lip 2014, 18:51
co jest ludzie ?
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez Maggda92 07 lip 2014, 19:43
platek rozy, Matko Boska to "dużo" Ci z mopsu przynali :roll:
Złodzieje.
Masakra jedna wielka, człowiek jak choruje to od tego chorego kraju może co najwyżej dostać kopa w tyłek.

Cześć wszystkim
Maggda92

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 07 lip 2014, 20:07
hej, też wam nie działa fb?

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lip 2014, 20:10
czarnobiała mery, działa:****** hejka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Maggda92 07 lip 2014, 20:12
czarnobiała mery, Hej, działa ;)
Maggda92

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 07 lip 2014, 20:17
no właśnie z moim kompem dzieją się dziwne rzeczy. Antywirus włączył mi dzisiaj skanowanie, które trwało kilka godzin i wykrył gdzieś koło 100 wirusów, może więcej. Potem nie miałam internetu, a potem nie działał mi fb.

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 lip 2014, 20:30
platek rozy, naprawdę mops nie popisał sie, ale wiadomo-takie mają przepisy i już, ale faktycznie, za co masz życ Kochana? Jak sobie poradzisz?

Ja jestem przerażona upałami, bo mam problemy z krążeniem, no i wiek, wiadomo....
Ty, młoda kobietka, dajesz sobie radę świetnie, a przy tym, nie tracisz nadziei - to tak wiele znaczy :brawo:
Ja rozumiem Ciebie, bo wiem, że ktoś może działać z chorym, bolącym kręgosłupem, a inny człowiek ma z tym problemy ogromne. Zależy to od indywidualnej granicy bólu, od wytrzymałości psychicznej, itd...Nie myslałaś np. o pracy, chocby na pół etatu w jakiejś drogerii-jesteś komunikatywną osobą, więc dasz sobię radę z ludźmi. Praca w biurze, poza wszystkim, jest okropnie nudna /wiem, bo pracowałam 23 lata :( /?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2014, 20:50
Szkoda slow dziewczynki :* najsmieszniejsze ze taki lump i pijak ktory notorycznie ejst zachlany i niestety jest bratem mojej kolezanki dostal z Mops 550 zl plus obiady i to na pol roku a czlowiek chory dostanie gowno.
Ale nic to , musze zacisnac zeby i jesli ktos mnie przyjmie do badz jakiej pracy to pojde.

jasaw, Aniu nie wiem , chyba luksus jedzenia pozostanie dla mnie nieosiagalny ;)
Popatrzylam na polfabrykatami do bransolet i zamowie je bezpsrednio w Chinach bo u nas sprzedaja wszytsko stamtad a jest 5 razy drozsze w sklepach z rzeczami do rekodziela.

Wymylam wlosy , zrobilam koalcje i ide na film (moze niedlugo bede musiala telewizor sprzedac to trzeba korzystac poki moge ;) )

Sortuj wg