Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 20:48
platek rozy, a skąd fluo nic już nie da, mianseryna za krótko (7dni) i 30 mg to za mała dawka raczej dla mnie...
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2014, 20:54
Ramanujan, ja mam lekki antydepresiak lękow mi nie koi wszytsko to praca nad soba ... Harowa gorsza jak na orce ;) ale jakies tam efekty mam , sama na miescie juz bywam , i nie przeraza mnie to az tak a jak lapie lęk to sobie czekam na boczku az minie i ruszam dalej albo spiewam sobie z mp3 ...
Lekarstwa nie bardzo sa dla mnie niestety .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 03 lip 2014, 20:56
amelia83, byłam szczęśliwa z tego powodu. Ja właściwie pojechałam na to spotkanie ze Znajomą, której mąż był alkoholikiem /zmarł zresztą/ i myslałam, że to Jej pomoże jakkolwiek, ale nie każdy potrafi korzystać z tego, co daje mu los-nie chce się uczyć od mądrych ludzi, nie ma zdolności do refleksji-ale przynajmniej ja skorzystałam-bo chciałam, ponieważ alkoholizm to uzależnienie podobne do innych i mechanizmy zachowań są bardzo podobne we wszystkich przypadkach.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 21:00
platek rozy, mi leki za bardzo na lęki też nie pomagają. Głównie chodzi mi o to, żeby trochę nastrój poprawiły i myśli natrętne zmniejszyły. Resztę muszę zrobić sam i na terapii. Może nie wychodzę tak często jak Ty, ale w porównaniu z zeszłym rokiem postęp jest ogromny. Tylko żeby się ten nastrój ustabilizował i powinno wszystko ruszyć zdecydowanie do przodu.
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2014, 21:04
Ramanujan, no to kciukasy :************* mam nadziej ze bedzie lepiej :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 21:09
platek rozy, dziękuję za kciuki, ;) Pogadam za 2 tygodnie poważnie z lekarką, co zrobić z tym moim leczeniem. Dzisiaj przysłał mi pocztą stary lekarz historię choroby i wkurzyłem się, bo napisał częściowo nieprawdę... :roll:
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2014, 21:10
Ramanujan, to co on popisal? Jak nieprawde mogl pisac? :shock:

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 21:14
platek rozy, normalnie. Jak byłem w bardzo ciężkim stanie w 2012 roku to napisał, że nie chciałem kontynuować leczenia, a to nieprawda. Sam lekarz przepisał bromazepam, ja nic mi mu nie mówiłem, że nie chcę brać reboksetyny przepisanej mi wcześniej. Drugie kłamstwo dotyczy dawki wenlafaksyny w 2013 roku, napisał, że mi zmniejszył, a utrzymał 150 mg dawkę. Może się pomylił, ale wątpię, bo on swoim leczeniem spowodował wtedy manię u mnie, a teraz zaciera ślady.
Ostatnio edytowano 03 lip 2014, 21:14 przez Ramanujan, łącznie edytowano 1 raz
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2014, 21:14
Ramanujan, to jakis kacap a nie lekarz !Ale niestety takich pelno

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 21:19
platek rozy, boli mnie to tym bardziej, że na wizytach był bardzo w porządku, pod względem podejścia do pacjenta takiego psychiatry jeszcze nie spotkałem. Sam nie wiem, co o nim myśleć. :roll: Może mnie pamięc zawodzi i się niepotrzenie czepiam. Jedną dobrą rzecz zrobił, zapił mi CHAD w diagnozie ostatniej. :yeah:
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2014, 21:20
Ramanujan, ja mam bordeline stwierdzone plus zaburzenia depresyjno lekowe z agorafobia i atakami paniki ;)

Chad ciezko leczyc bo sa te skoki duze

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 21:22
platek rozy, ten lekarz to chyba z 10 diagnoz dał. :mrgreen: Mi CHAD jest potrzebne do zniżki na abilify.
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2014, 21:24
Ramanujan, a no tak :P

Mykam do plumkania :papa: :papa: :papa: Spij dobrze :********

Dobranoc Kochani :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 03 lip 2014, 21:25
platek rozy, dobrej nocki. ;)
Ramanujan

Sortuj wg