Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 cze 2014, 14:20
nie pekam tyko takie to już życie a czy piękne kucił bym się część doberman to pojechałeś czymaj się tam

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 30 cze 2014, 14:21
heja:) malo tu zagladam ale jakos zabiegana jestem... za miesiac slub koscielny a miedzy namo coraz wiecej zgrzytow:/
Doberman, przykro mi bardzo ale moze bedziesz sie lepiej czul? ja nigdy nie bylam w tym miejscj i obym nie musiala bo zalamka totalna by byla... chociaz z drugiej strony moze wkoncu bym wyszla z tej nerwicy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 cze 2014, 14:22
mirunia, :****-*********hej
Ja wlasnie wracam do domku. Mam mega fajna pocieniowana fryzurke i wysiedzialam u fryzjerki:) rtg nie mam bo nie wiedzialam jakie mam zrobic do ortopdedy a nie wiedzialam ze jest kilka rodzajow jakies ap, czynnosciowe i zwykle plus jeszcze jakie7 :time: ide jutro do ogolnej z papierami na grupe to ja zapytam moze bedzie wiedziala'
Super ze mialas fajna niedziele :yeah:
Ja sprzedalam kilka bransoletek a fryzjerke mialam za darmo bo to bylo na karte jako gratis :105: i mi sie nastroj poprawil
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 cze 2014, 14:46
byłem w tym szpitalu i nuda

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 cze 2014, 16:18
platek rozy, fajnie, że fryzurka poprawiła Ci nastrój :great: takie małe rzeczy, a cieszą. Trzeba właśnie sprawiać sobie takie małe przyjemności jak najczęściej... nie ważne jakie, byleby cieszyły. Rób biżu, będziesz miała parę groszy.
A jutro wypytaj ogólną o zdjęcie rtg, może da Ci skierowanie.

Siedzę w domu, bo leje i gotuję zupę jarzynową. Za oknem plucha i ponuro, a wczoraj było tak pięknie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 cze 2014, 16:59
mirunia, Kochana ja tez picgce tylkoz e krupnik na nodze z kurczaka ktora to jutro skonsumuje na drugie danie :mrgreen:

Zrobilam bransoletke w kolorze pink ale takim bardzo pink odblaskowym a stonowalam ja czarnymi koraliczkami i srebrna nakladka , nie idzie na sprzedaz bo to takie koraliki ktore mi zostaly z rozdartego naszyjnika i nie wiedzialam co z nimi zrobic ale bede miala fajny dodatek do letnich sukienek.

Tez juz skonczylam rehabilitacje na szyjny.
Leje potwornie , ja dzis w kaloszach wedrowalam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 cze 2014, 17:15
cze
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 cze 2014, 17:35
platek rozy, :mrgreen: też miałam w planie dzisiaj gotować krupnik :mrgreen: ale zobaczyłam w lodówce tyle świeżych warzyw, m.in. resztkę fasolki szparagowej, kawałek kalafiora... no to machnęłam jarzynową ze świeżymi pomidorami.

Płatku , bransoletka wyszła na pewno słodka i b. kobieca, masz smykałkę do takich ozdób... wykorzystaj to!

Jakoś zrobiło mi się smutno tak od godziny :( pewnie ta pogoda tak na mnie wpływa, że zbiera mi się na płacz :hide: nie wiem dlaczego... :bezradny: dobrze, że mogę tutaj z Tobą pogadać trochę to mi nieco lżej. :105:
Przed chwilą wróciłam ze sklepu, bo przez ten deszcz nie zrobiłam żadnych zakupów jak wracałam z pracy, teraz przestało lać, ale jest jakoś ciemno, pochmurno.

-- 30 cze 2014, 17:44 --

znowu leje i to jak! tłucze mi kwiatki na balkonie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 cze 2014, 18:09
Ferdynand k, :mrgreen: :papa: :papa: :papa: jak sie miewasz?

mirunia, u mnie bez przerwy leje i leje :bezradny: :bezradny: Tez mi nastroj spadl mocno i jakas sie zrobilam wylekniona ...
Mieszam w garach i ogladam polfabrykaty do bizu na necie :105:

Zjadlabym taka jarzynowke , narobilas mi smaka :************** i tulance gorace zeby Ci bylo weselej :) siooo smutkowi mowimy :nono: :nono: :nono:

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 cze 2014, 18:25
czesc
u mnie jakos,
humor poprawil mi ze kolezanka porwała z pracy o 14...jupi...byłysmy na zakupach 2 pary spodni mam bluze 2 bluzki zrobilam zdjecie zebow zaniosłam mojemu dentyście bylysmy z kolezanka na obiedzie w barze mlecznym i na kawie pozniej , jestem śpiąca i jakaś rozbita dzisiaj, kupiłam herbatke na wahania nastroju ...taka beka :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 cze 2014, 18:30
Lubię ten deszcz za oknem-uspokaja mnie, co nie znaczy, że czuję się super. Miałam godzinę naprawdę złego samopoczucia i nie wiem, czy to krążenie, czy nerwicowe sprawy?? Minęło na szczęście...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 30 cze 2014, 18:34
platek rozy, średnio poważna rozmowa z psych moją mnie czeka
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 cze 2014, 18:37
platek rozy, dzięki za tulańce :****** też Cię mocno tulę Obrazek

a jarzynówka wyszła nawet dobra, następnym razem ugotujesz sobie pełny gar... Twój krupnik też pewnie pycha, z koperkiem i natką :D

Spamowa wyspa

przez Maggda92 30 cze 2014, 18:57
Doberman, Trzymaj się tam w szpitalu, jak będziesz mógł to pisz co u Ciebie, jak się czujesz

To nie jest złe leczenie, ja tak mam od zawsze, skrajne skoki nastrojów.
Teraz mam leki które są też na agresję, przełamałam się i wzięłam wczoraj ale bardzo małą dawkę.
Dzisiaj wezmę normalną.
A poza tym jak tu można być spokojnym jak codziennie jest się atakowanym w różnych stron, tak się nie da.
Przepraszam ale już nie chce mi się na ten temat w ogóle rozmawiać
Maggda92

Sortuj wg