Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Doberman 29 cze 2014, 12:08
neon, monmaria, oni starają się tylko mnie sprowokować. Nigdy nie chcieli dla mnie dobrze.
Doberman

Spamowa wyspa

przez monmaria 29 cze 2014, 12:09
neon napisał(a):Nie wiem, moze martwia sie o ciebie, nie robia tego na złość. wiesz, jakby nie było, jestes pod opieką lekarzy, przyjmujesz leki.

Dokładnie myślę tak samo.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Doberman 29 cze 2014, 12:55
Zajebiście, zadzwonili po pogotowie.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez neon 29 cze 2014, 12:58
Mówiłem..
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Spamowa wyspa

przez Doberman 29 cze 2014, 14:24
Zajebiście, załatwili mi pobyt w szpitalu. Zemszczę się.
Doberman

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 cze 2014, 14:29
platek rozy napisał(a):mirunia, amelia83, :***********
Ja mam codzien jakies lęki raz wieksze raz mniejsze. Do tego doszedl mi bol biodra podczas chodzenia (mam 7 lipca ortopede) i martiwe sie ze moze byc tak ze trzeba bedzie robic operacje bo stawy mam w stanie oplakanym ogolnie .

platek rozy, nie myśl tak od razu pesymistycznie... to mogą być niewielkie zwyrodnienia w biodrze, które dadzą się podleczyć lekami i zabiegami, a nie od razu operacją. Nie zapędzaj się w takim myśleniu płatku, bo nerwica Ci nie odpuści. Poczekaj spokojnie na wizytę u ortopedy, zaleci badania i leczenie. Wiem, łatwo się mówi, a głowa pracuje i pisze czarne scenariusze... znam to!

Wróciłam z długiego spaceru, byłam na piechotę na cmentarzu, zaraz zjem obiad bom głodna okrutnie i odpocznę sobie. Na dworze rzeczywiście duchota, zgrzałam się... a w domu mam chłodno, aż za bardzo i nigdy nie wiem jak się ubrać :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 cze 2014, 14:34
mirunia, super ze mialas pacerek :yeah: :yeah: :yeah: ja dzis niewiele bylam na dworze ale zafarbowalam wlosy i ide okolo 16 do sasiadki .
Jutro czeka mnie fryzjerka chce dosc sporo wlosy ciachnac :105: :105: mam nadzieje ze wysiedze.

Mysle ze z tym biodrem bedzie cos powazniejszego :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 cze 2014, 14:53
platek rozy, wysiedzisz u fryzjera, przecież to niedługa sprawa, gorzej z farbowaniem i trwałą u fryzjera, bo tam już trzeba wysiedzieć swoje. Też muszę pójść obciąć włoski, nie daję już rady sama układać, sterczą mi we wszystkie strony :mrgreen: chociaż mam krótką fryzurkę.
Płatku, a to po raz pierwszy masz tą "historię" z biodrem i bólami?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 cze 2014, 15:05
mirunia, wesz tylkoz e ja mam leki klaustrofobiczne wiec mnie ciezko siedziec w miejscu jak wiem ze nie moge go opuscic wtedy kiedy chce , dlatego mam problem z jazda komunikacja miejska ale mam nadzieje ze te 40 minut wysiedze jutro.
Wiesz mam rozmiekanie rzepek kolanowych to stwierdzone a biodro pobolewalo juz w tamtym roku pod koniec i bylamz tym u ortopedy ktory dal mi tylko glukozamine wiec w sumie nie zrobil nic.
Pozniej juz nie bylo terminow i w lutym dostalam znow skieorwanie do ortopedy i tym razem postanowilam sie juz zapisac do kogos kto jest w miare dobry dlatego czekam od lutego na termin do 7 lipca.

Nie bolalo mnie az tak to biodro , czasem tylko ale od jakiegos miesiaca boli ciagle a od wczoraj juz mocno.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 cze 2014, 15:18
platek rozy, i miej nadzieję, że teraz trafisz na dobrego ortop. który zechce zobaczyć biodro na porządnym zdjęciu rtg, a może zleci TK. Dobre zabiegi fizykoterapii też powinny pomóc.... tylko znów trzeba czekać na odległe terminy. Może teraz nie forsuj tego biodra na spacerach z kijkami, chociaż ruch dobrze robi na stawy... ale dopóki nie wiesz co tam się dzieje, to myślę, że poczekaj do wizyty i zapytaj czy możesz.

Nastawiłam ziemniaczki i zrobiłam sałatkę z pomidorów, pierwszy głód zaspokoiłam zupą :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 cze 2014, 15:20
mirunia, o jakie masz miesko do obiadku? :D

Wiesz w tym roku na fizykoterapie sie juz nie dostane , nie tu u mnie a i podejrzewam ze w calym Krakowie bedzie ciezko , zreszta jak teraz nie mam pieniazkow to jak to gdzies doejzdzac codzien jak u mnie bilet w jedna strone 3,80. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 29 cze 2014, 15:25
siema wstalem przed chwila, a tutaj widze dyskusja w najlepsze

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 cze 2014, 15:36
platek rozy, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nasmażyłam wczoraj wieczorem furę mielonych :mrgreen: i mam z głowy... raz będą same, później w sosie chrzanowym, musztardowym :yeah: dzisiaj tylko odgrzany :105:

No tak, teraz są kłopoty i kolejki, żeby się dostać na zabiegi... a może Ci "jakoś" uda dostać na jesień? mam na myśli te blisko koło Ciebie... próbuj!!!

wieslawpas, to teraz do roboty jak wyspany!

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 29 cze 2014, 15:43
ale ja nie mam co robic dopiero koko 18 ide do sklepu, pozniej tradycyjnie przewioze sie autem za miasto, pojezdze po miescie wroce o mieszkania , posiedze na forum i pojade na parking

Sortuj wg