Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 cze 2014, 11:02
platek rozy, jakis czas temu tez odtawilam kawe bo mnie trzeslo ale wypijlam dzinenie 5-6 kubkow teraz 1-2 biorę magnez
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2014, 11:03
amelia83, oj to sporo kaw pilas :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 cze 2014, 11:10
ja porozmawiałam z M i troske mi lepiej

-- 23 cze 2014, 10:49 --

wypindrzyłam się co nieco i zjadę autobusem do centrum handlowego a tam umowiłam sie z kolezanką
schowałam psy do domu bo leje biedne mokruchy sie suszą :mrgreen:
oglądam "rozważna i romantyczna"
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Maggda92 23 cze 2014, 13:50
Hej :papa:
Co za dzień...
Rano poszłam do lekarza, siedziałam w kolejce, przyszła baba z rejestracji i powiedziała, że lekarza nie będzie...
Wszyscy przerejestrowani na jutro!!!!
Wróciłam do domu, wyszłam do szkoły, żeby wziąć wniosek o przyjęcie.
Patrzę na ulicy biega królik!!!!Malutki, biały z wstążeczką na szyi.
Zamieszanie na całą ulicę, biegałam jak nienormalna, zatrzymywałam samochody(dobrze,że jeździ ich mało po mojej ulicy), bo królik mi uciekał. Już nawet kot na niego polował, masakra. W końcu złapałam, debile sąsiedzi wypuszczają królika na podwórko!!!! Samego !!!!!! I wybiegł sobie na ulicę, drugi raz im nie oddam. Niech spierdalają.
Idę do szkoły, robią remont w mieście, potknęłam się i prawie wyjebałam.....................
Nawala mi telefon od rana, jakaś baba od zegarków, gówien z darmowym zaproszeniem gdzieś tam.
Grzecznie jej mówię,że nie mam czasu na takie spotkania. To ona zaczęła, ale czemu, ale dlaczego, a może na inną godzinę.
Wkurzyła mnie, pojechałam z nią, rozłączyłam się i zablokowałam numer.
Do tego nie ma kierunku w szkole na który chciałam iść i jestem w dupie!!!!!
Co za dzień, mam wszystkiego dosyć. Taka jestem nerwowa, że musiałam wziąć ten zomiren chociaż się go boję.
Zwariuję albo zejdę na zawał. Mam dosyć
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2014, 14:02
Cześć Dziewczynki :papa: :papa: :papa:

Dzisiaj chyba taki dzień lękowy, ja od rana, bo do pracy musiałam iść po 4 dniach wolnego. Ciśnienie mi dziś skoczyło z lęków do 166/86, wzięłam tabletkę pod język, to teraz mam 90/60 i ledwo żyję. Z powodu ciśnienia zrezygnowałam z hydromasażu (bałam się), pozostałe zabiegi wzięłam i przyszłam do domu.
Pogoda nam nie sprzyja, jest wietrznie i chłodno, na szczęście u mnie dzisiaj nie pada i czasami słonko błyśnie.

Płatku, te zawroty to nam funduje nerwica, u mnie dodatkowo szyjny :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Maggda92 23 cze 2014, 14:06
mirunia, :papa: :papa:
Mi odwrotnie, ciśnienie dziś skoczyło i zaraz mi głowę rozwali z bólu :why:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2014, 14:10
Anel92, no to miałaś przygód dzisiaj sporo... a najfajniejszy ten króliczek, odpocznij teraz po tych atrakcjach :D

-- 23 cze 2014, 14:12 --

Anel92, mi też przed południem skoczyło tak jak już pisałam, ale po tabletce pod język za bardzo spadło i teraz jestem dętka :bezradny:
a mierzysz sobie ciśnienie?

Spamowa wyspa

przez Maggda92 23 cze 2014, 14:14
mirunia, Dramat.
Gdybym zostawiła tego królika na ulicy to albo by go coś rozjechało, samochód albo tramwaj jakby pokicał dalej.
Ewentualnie rozszarpałby go kot.
Jak można być takim debilem, żeby królika samego na dwór wypuszczać :roll:
Przysięgam, drugi rz go wypuszczą i nie oddam im.
Nienawidzę bezmyślnych ludzi, ani o dzieci nie dbają ani o zwierzaki. Patologia.

Nie wiem co mam zrobić ze szkołą :why:
Nic się nie układa :why:

-- 23 cze 2014, 13:15 --

Czasem mierzę, chociaż ostatnio staram się tego unikać bo nie chce się denerwować
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2014, 14:50
Anel92, nie wiem, co Ci doradzić ze szkołą... masz widzę dylemat, a może jakiś inny kierunek chociaż trochę podobny :bezradny: musisz spokojnie pomyśleć nad wyborem

Spamowa wyspa

przez Maggda92 23 cze 2014, 14:53
mirunia, Zastanawiam się nad opiekunką środowiskową
Ale tu znowu mój ojciec ma jakieś "ale" do tego kierunku i mi truje,że to bez sensu.
I mówi o Archiwiście, kiedy ja nie wytrzymam w takiej nudnej pracy z papierkami :roll:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2014, 15:24
Anel92, opiekunka środowiskowa, to trochę stresujące zajęcie... masz do czynienia z różnymi ludźmi, starszymi, schorowanymi, latanie i załatwianie różnych spraw dla tych ludzi, sprzątanie, gotowanie, higiena osób chorych i niedołężnych itp. - nie wiem czy sobie poradzisz w takim środowisku i z takimi obowiązkami? Trzeba mieć dobre zdrowie fizyczne i psychiczne, żeby temu podołać.

Może Tata ma rację, praca archiwisty jest spokojniejsza i bardziej stabilna i wcale nie musi być nudna... po pracy urozmaicisz sobie dzień :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2014, 15:31
mirunia, Anel92, :************* Hey
Wrocilam z aabiegow i bylam jeszcze na ciuszkach bo nowy towar wprawdzie nie mam kasy ale mnie to ogladanie i grzebanie w nich odstresowywuje.

Zjem reszte obiadu i nie wiem.
Kupilam pare deko truskawe odmiany ananas , i to jeszcze takid ziadek sprzedawal z wlasnego ogrodu po 4,50 za kilo a zwykle truskawki za 3, 00 z l mial :shock:

Znow mam kreciolka w glowie bo sie denerwuje .
Na cwiczeniach malo w leki nie wpadlam jak mnie pozapinal do tych uprzezy ale jakos to opanowalam i cwiczenia zaliczone.

-- 23 cze 2014, 15:40 --

amelia83, pojechalas do tej galerii?

Anel92, watpie zebys dala rade jako opiekunka srodowiskowa. Nie lubisz w srod ludzi przebywac a tam raczej ciagle patrzysz na cierpienie ludzkie i raczej mysle ze trzeba podchodzic z empatia a do tego miec silna psychike bo to bardzo ciezka praca.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2014, 15:42
platek rozy, hej, hej :papa: ja też zabiegi zaliczyłam, oprócz hydromasażu, bo się bałam z wysokim ciśnieniem.
Ja też na początku dostaję spięcia i lekkiego lęku jak wchodzę do tej wielkiej wanny i "bulgoczę", później mi to mija... ech te emocje!

ja już po obiadku i odpoczywam dzisiaj :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2014, 15:43
mirunia, no ja w piatek nie bralam soluxu bo mialam migrene i pwooedzialam a pani fizykoterpautka powoedziala ze z migrena nie wolno.
Co smacznego mialas? Ja dzis spaghetti :)
W cisuzkach nie mialam kreciolka a w domu zas mam :-| :-|

Sortuj wg