Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2014, 19:31
Ramanujan, u mnie podobnie , sa przeblyski slonka ale generalnie nienajcieplej .
Ja wiem czemu sie zle czuje ---- po odmowie swiadczenia z Zus bo zostalam bez srodkow do zycia .
Teraz szukam pracy dorywczej no i skladam na grupe .

Byles gdzies dzis?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 21 cze 2014, 19:33
platek rozy, byłem na spacerze, ale nie oceniam go pozytywnie. Może terapeutka ma rację z tym szpitalem, bo ile można wytrzymać...
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2014, 19:34
Ramanujan, wiesz nie mam pojecia co Ci powiedziec bo nie wiem jak sie czujesz :bezradny: Jesli by mial ten szpital pomoc i dobraliby Ci lekarstwa niezle co poprawiloby Twoje funkcjonowanie to czemu nie? Jesli sie czuejsz na silach.

Ja mykam sasiadka do pozniej :*****************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ramanujan 21 cze 2014, 19:35
platek rozy, miłej rozmowy. ;)
Ramanujan

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 21 cze 2014, 19:51
Powiedzcie mi, czy to jest normalne, że jak ktoś mnie częstuje jedzeniem, którego nie lubię, to potem specjalnie wymiotuję. Powiedziałam dziś o tym M. i on powiedział, że normalne to to nie jest. A ja nie lubię jak ludzie mnie częstują, bo ja mało rzeczy lubię

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 cze 2014, 19:53
czarnobiała mery, nie wiem kochana, jak to jest ja tak nie mam :bezradny: jak ślub?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez szy123 21 cze 2014, 19:54
Ma ktos hydroxyzinum 10 do sprzedania ?

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 21 cze 2014, 19:56
amelia83, no wiem, prawie nikt tak nie ma :roll:
A na ślubie było bardzo miło, za tydzień idziemy na imprezę poślubową. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 cze 2014, 20:01
czarnobiała mery, nie, nie jest to normalne. ja jak czegoś nie lubię to po prostu tego nie jem.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 21 cze 2014, 20:46
acherontia-styx, no ja też się staram. Tylko czasami nie wiem, co mam zrobić. Moja mama uważa, że mam anoreksję i często jak do mnie przyjeżdża, przywozi jakieś suche drożdżówki i pączki ze sklepu. Ja nie lubię, ale żeby udowodnić jej, że nie mam tej anoreksji, zjadam to na siłę, a jak mama wyjeżdża, wszystko wymiotuję.
Jak sama sobie kupuję i robię jedzenie, to nigdy nie wymiotuję.

Spamowa wyspa

przez Infinity 21 cze 2014, 20:48
czarnobiała mery, mój tata tak miał

-- 21 cze 2014, 20:50 --

ja też tak w sumie miałam jak ktoś nakłonił mnie do zjedzenia rosołu. Pamiętam jak siostra, "zjedz pyszny rosołek", zjadłam i zwymiotowałam po jakimś tam czasie bo jednak mój organizm a rosół się nie lubią :roll:

-- 21 cze 2014, 20:51 --

W sumie to czasem nie wypada czegoś odmówić. Ja nie miałam babci, ale babcinych pierogów się nie odmawia bo można złamać serce. ;)

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 21 cze 2014, 21:12
Infinity, oj, to pocieszyłaś mnie, że nie jestem sama. Ja w sumie nigdy o tym nikomu nie mówiłam, bo trochę wstyd. Dzisiaj powiedziałam M., no ale on wie, że jestem dziwna i robię czasem nienormalne rzeczy

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 cze 2014, 21:20
czarnobiała mery, ja przy moim M nie ukrywałam od poczatku starałam sie byc sobą nie udawać, na 5 randce chyba powiedziłammu o chorobie i zamilknął...ale potem zadzwonił, że chce ze mną być mimo wszystko, moj M tez jest dziwny zresztą :D ja uwielbiam dziwnych ludzi są oryginalni
albo z edycji limitowanej :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 21 cze 2014, 21:29
amelia83, ja też niczego nie ukrywałam, to wymiotowanie zdarza mi się raz na kilka miesięcy, więc to marginalna sprawa. A o chorobie powiedziałam mu chyba drugiego dnia, potem opowiedziałam mu o tych wszystkich szpitalach psychiatrycznych o wszystkich, powiedział, że mu to nie przeszkadza, przytulił mnie i zrobiło mi się lżej na sercu.

Sortuj wg