Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 21 cze 2014, 18:07
nie ma innych pasji tylko spotkania ze znajomymi, i wyjscia na parkig, z czego to ostatnie jest najlepsze.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2014, 18:07
amelia83, a w sierpniu albowe wrzesniu bede w Gdyni u znajomych :P jade pociagiem mam taki ambitny plan , noc hyba ze umre do tej pory z nerwicy i depresji :mhm:

-- 21 cze 2014, 18:08 --

wieslawpas, to szkoda bo pasje daja kopa i laduja akumulatorki. No i pozwalaja chociaz na chwil kilka zapomniec o chorobie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 cze 2014, 18:08
platek rozy, czekam na 2 ksiazki zamowione i bede czytać :105:

-- 21 cze 2014, 17:09 --

platek rozy, kochana mam nadzieje ze znajdziesz czas na jakas kawe i spotkanie, wpisz mnie w swoj terminarzyk :D super, a na jak długo bedziesz?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2014, 18:09
amelia83, wlasnie widzialam i wydaja sie ciekawe , ja tez uwielbiam czytac :) Odrywam sie.,

-- 21 cze 2014, 18:10 --

amelia83, na jakies trzy dni:)

-- 21 cze 2014, 18:11 --

amelia83, to Ci znajomi co z nimi bylam na Targach Sniadaniowych :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 21 cze 2014, 18:13
nie da sie tak naprawde oderwac, ja mniejsze lub wieksze napiecia czuja caly czas, tylo sa roznie dni, dzisiaj jest jakis lepszy, dlatego zaluje ze na parkingu nie ma nikogo znajomwgo bo moglbym sobie swobodnie pogadac.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2014, 18:14
wieslawpas, przeciez choruje i sa takie dni ze czje sie naprawde dobrze to wiem ze sie da oderwac .Niestety stresy znow nam nasilaja objawy .I takie kolko ale da sie oderwac na kilka chwil czy dni.

-- 21 cze 2014, 18:16 --

Poza tym ja mam podejscie ze jak udalo mi sie w ciagu dnia zrobic to czy tamto , zalatwic to co planowalam i nawet jak sie zle czulam jakis czas to i tak uznje ze dzien byl udany.

-- 21 cze 2014, 18:16 --

Tego nauczylam sie na terapii dzieki temu lepiej mi znosic chorobe

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 cze 2014, 18:18
platek rozy, ;) juz sie ciesze na spotkanie :105: face to face ulalalala

-- 21 cze 2014, 17:20 --

ciekawe kiedy moja terapia ruszy, nawet jakies pół roku moge czekac według prognoz :D ale warto, z tego co mowila moja doktor warto poczekać
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 cze 2014, 18:22
wieslawpas napisał(a):nie ma innych pasji tylko spotkania ze znajomymi, i wyjscia na parkig, z czego to ostatnie jest najlepsze.

tego raczej zaliczyć do pasji się nie da....
i zgadzam się z kimś kto napisał już wcześniej... brakuje Ci zajęcia, przy którym byś nie myślał o chorobie.
przesz można robić miliard rzeczy, na pewno byś coś znalazł co Cię zainteresuje. tylko trzeba chcieć to znaleźć ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 cze 2014, 18:22
platek rozy, święta prawda, trzeba znaleźć sobie zajęcie, zaplanować coś i mimo objawów realizować. Trzeba mobilizować się do jakiegoś działania i mieć z tego zadowolenie. Ruch przede wszystkim, żadne jazdy samochodem... spacer po parku, skwerku, lesie, zakupy na piechotę... trzeba rozładować to napięcie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2014, 18:27
amelia83, pewnie sie uda jakas kawka czy herbatka :105:
Mnie terapia duzo daje :)

acherontia-styx, trzeba miec pasje , mnie to pozwala zajac glowe czym s i w miare normalnie funkcjonowac chociaz mam dni ze czuje sie dramatycznie i kazda czynnosc sprawia trudnosc to i tak nawet w taki dzien staram sie wyjsc na kijki , bo to relaksuje i endorfinki produkuje .

mirunia, bo ja inaczej zyc ? ja sobie nie wyobrazam nie miec. Kazdy psycholog pwooe ze pasje pomagaja nam i to bardzo.

Spamowa wyspa

przez hania33 21 cze 2014, 18:30
Hej , ja sie pakuje , ale cos mi sie nie chce :cry:

-- 21 cze 2014, 18:34 --

Ja rady nie dam.. :roll: :cry:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 cze 2014, 18:35
porozmawiąłam z przyjaciółką przez telefon tak mi sie ciepło na sercu zrobiło, jak mi powiedziała, że mam pamietać, że mam przyjaciół jak wspaniałych ludzi mam wokół siebie, nacodzień nie zdajemy sobie często z tego sprawy dopiero przy jakimś większym kryzysie gdy "coś " pęka patrzymy zwykle na pewne sprawy inaczej tak głębiej i mądrzej
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 cze 2014, 18:38
hania33, pakuj się, pakuj... nie chce się, bo pogoda nie sprzyja, ale później będzie fajnie mimo różnej pogody :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 cze 2014, 18:40
hania33, pakuj sie kochanie ;) kiedy wracasz?
M. Luther King

Sortuj wg