Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 20 cze 2014, 16:40
Doberman, a śmierć w rynsztoku?, lub pierdziel dożywotni bo w psychozie i po alko kogoś zabijesz? uśmiecha się
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Doberman 20 cze 2014, 16:41
Ferdynand k napisał(a):Doberman, a śmierć w rynsztoku?, lub pierdziel dożywotni bo w psychozie i po alko kogoś zabijesz? uśmiecha się

Też się nie uśmiecha.
Doberman

Spamowa wyspa

przez amelia83 20 cze 2014, 16:41
platek rozy, jeszcze nie wiem :P
wcinam fasolke po bretonsku
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 cze 2014, 16:42
Ferdynand k napisał(a):Doberman, a śmierć w rynsztoku?, lub pierdziel dożywotni bo w psychozie i po alko kogoś zabijesz? uśmiecha się

Dokladnie!

-- 20 cze 2014, 16:43 --

amelia83, ja teraz mam taki piekny turkus na pazurkach :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 20 cze 2014, 16:46
platek rozy, ja ostatnio mialam fiolet liliowy na dwoch roz lubie tak malowac, jeden paznkiec inny kolor ale ten sam deseń
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 cze 2014, 16:46
amelia83, o to sliczny musial byc taki maniciure :) :105: uwielbiam fioletowe i liliowe lakiery :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Infinity 20 cze 2014, 16:57
amelia83, też tak lubie dwukolorowe pazury :105:

platek rozy, dziś ja mam pracowity dzień i nie mam dość :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 cze 2014, 17:02
platek rozy, a ja lubię jasne róże lub beżowo-różowe, wyjściowo w zależności od stroju lubię fuksję.

Siedzę sobie i rozwiązuję krzyżówki "jolki", muszę trenować umysł i pamięć, bo coraz gorzej zapominam- ale w depresji to podobno norma ta "zapominalskość".
Też macie czasami taką pustkę w głowie i dziury w pamięci?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 cze 2014, 17:18
Infinity, ja dzis dla odmiany musze sie zmuszac do zrobienia czegokolwiek .

mirunia, oj mam takie dziury w pamieci , to ponoc od nerwicy jest.,
Fuksje tez uwielbiam :mrgreen: piekny kolor

Spamowa wyspa

przez amelia83 20 cze 2014, 17:20
mirunia, dziury oj tak sa sa :D
Infinity, pracuj kochanie
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 cze 2014, 17:49
platek rozy, amelia83, oj to dobrze, ze mnie chociaż pocieszacie, mam nadzieję, że te dziury zostaną załatane jak nerwica się trochę uspokoi i miną doły.... ale ćwiczyć pamięć trzeba. :mrgreen:

platek rozy, ja też się zmuszam do zajęć, trochę posprzątałam w domku, wytarłam na mokro podłogi, a jutro czeka mnie gotowanie jakieś bo pusto się zrobiło w garnkach :mrgreen: nie mam pomysłu na obiad na 2-3 dni :bezradny: jak się będę dobrze czuła to może gołąbki zrobię z młodej kapusty :roll:

Spamowa wyspa

przez Infinity 20 cze 2014, 17:50
mirunia, dziury są fatalne. Właśnie przeleciałam 1 rozdział ksiązce bo stwierdziłam że to wszystko i tak wiem to tylko przejrzałam no i co? poległam na teście sprawdzającym :evil: Przeceniłam się :roll: Wkurzyłam się i odłożyłam podręcznik

-- 20 cze 2014, 17:58 --

http://img03.allegroimg.pl/photos/orygi ... 4327455150

coś taką bransoletkę chcę kupić bo mi pasuje stroju , ciekawe czy u siebie coś znajdę niedrogiego :roll:

-- 20 cze 2014, 18:00 --

kolczyków też ni mam :bezradny: baba ze mnie, jeszcze dojdę do wniosku że nie mam się w co ubrac :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez amelia83 20 cze 2014, 18:02
Infinity, :mrgreen: :mrgreen:
ale mam ładne paznokietki
ide poczytac Zwierciadło

-- 20 cze 2014, 17:04 --

mirunia, ja czesto ostatnio mam wrazenie ze moj mozg prawie nie dziala, nie mam wyrobionego zdania na co wazniejsze tematy, nie umiem sie wysłowić i ogarnać...taki pustak ze mnie...
nie ma ze mną o czym gadać :hide:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Infinity 20 cze 2014, 18:11
Nie lubię być babowata a jestem bo to nie mam się w ubrać, kupije ciągle ściereczki do mebli :roll: byłam taty Marcinkiem i biegałam po drzewach, zawsze posiniaczona i podrapana eych....

Sortuj wg