Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2014, 15:29
Ferdynand k, ja bede jadla drugie danie;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2014, 15:32
platek rozy, już jesteś? :*******
ja płateczku mam na razie zabiegi na lędźwiowy: laser, ultradźwięki i ten hydromasaż na całe ciało. Włażę do wielkiej wanny i bulgoczę cała :mrgreen: Na szyjny dopiero pójdę po skierowanie, a neurochirurg zalecił też laser, pole magnetyczne (magnetronik) i też wodne zabiegi na kończyny, typu masaż perełkowy. Tak, że dobrze, że teraz mam ten hydromasaż, dobrze się złożyło, że dostałam to już wcześniej od innego na lędźwie.
Jakie ćwiczenia masz na szyjny?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2014, 15:36
mirunia, tak wrocilam mialam na 14 ale dzis szybko poszlo bo nie musialam czekac na zaden zabieg tylko przechodzilam z jednego do drugiego a ja w dodatku mam te zabiegi 10 minut od domku.

Mam izometryczne plus takie podwieszane rece mam i cwicze w takich uprzezach jakby :mrgreen: :D ale mi to pomaga wiec staram sie skorzystac jak najwiecej.

Smieje sie do rehabilitanta ze to sa kolowrotki te uprzeze:D

U mnie nie ma hydromasazu bo nie maja tu wanny .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 cze 2014, 15:51
platek rozy, ja teraz zrobiłem i kapustę jem
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2014, 15:52
platek rozy, ja też mam bliziutko na zabiegi i w dodatku te lasery i ultradźwięki to trwają krótko, bo tylko po 4-5 minut, gorzej z tą wanną, tu 15 min. plus cała ceremonia z rozbieraniem i ubieraniem. Izometryczne wykonuję sama w domu... a te podwieszki to masz pewnie na tzw. sali bloczkowej i machasz łapkami w górę i dół... dobre ćwiczenia na barki i ramiona.

Pogoda dzisiaj fajna, taka w sam raz na spacer :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2014, 17:04
Ferdynand k, a co pichciles z tej kapusty?

mirunia, ja tez izometryczne codzinnie mozolnie w domku sama.Tak cwicze tam miesnie kapturowe .

Cos mnie zoladek rozbolal pewnie od lekarstw , mam nadzieje ze nie zrobi mi sie zapalenie sluzowki zoladka bo raz tak mialam , bol okropny.

U mnie taka dziwna pogoda , raz slonce , raz pada :bezradny:

mirunia, jakie masz plany na jutro? Ja sie wybieram do ciotki mojej bo musze jej antywirusa zainstalowac w kompie .

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 18 cze 2014, 17:12
platek rozy, bigos
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2014, 17:42
Ferdynand k, smaka narobiles :why: :why:

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 cze 2014, 17:53
hej
płakać mi się chce cały czas albo płaczę albo leżę albo śpię, dlaczego taka beznadziejna jestem nie potrafię normalnie,
dlaczego jestem taka słaba bezbarwna ,
nie chodzę do pracy od soboty, nie mam siły, wogóle do niczego sie nie nadaję, jestem kompletnym beztalenciem, nie potrafie pracować
jestem nudna i nikt za mną nie tęskni
umiem sie tylko oskonale mazać i beczeć ...siedzę sobie w domu bo tu czuje sie bezpiecznie choc i tak jest mi z a siebie wstyd, bardzo jest mi wstyd
przepraszam,
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2014, 18:10
Taaak, bigosik z młodej kapustki.... pyyyyycha! i dużo kopru :mrgreen:

platek rozy, jutrzejsze moje plany, to tradycyjnie do kościoła, bo to Duże święto dla chrześcijan, a ja jestem praktykująca. Później obiadek, a po południu prawdopodobnie na spacer z koleżanką na lody i do parku połazić. Mam jeszcze zaproszenie na działkę do brata, ale tam straszne komary i dość daleko, trzeba miejskim jechać albo rowerem, a teraz rower dla mnie nie jest wskazany :bezradny: chyba, że braciszek przyjedzie po mnie :mrgreen:

amelia83, :papa: już tak fajnie się czułaś i co się stało? nie płacz Kochana, to na pewno Ci minie... bywają takie dni dennego samopoczucia i nie myśl o sobie źle. Dobrze jest się wyżalić choćby na forum... pisz i nie przepraszaj :papa:

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 cze 2014, 18:31
mirunia, nic kochna się nie stało, po prostu ja jestem beznadziejna i nic nie potrafię :why: uciekam od ludzi, nie odbieram telefonów, unikam spotkań znowu, njlepiej mi samej
mój M o mnie dba, dużo dla mnie znaczy a ja nie zasługuję na nic
co u Ciebie? na jakie rehabilitacje chodzisz?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2014, 19:06
amelia83, te złe dni miną i znowu będziesz radosna, ja też miewam dni, że najlepiej mi samej i unikam ludzi, nie lubię gwaru, głośnych rozmów i tez się dziwię sobie, że nie tak dawno byłam towarzyska, wesoła, dowcipna, dla wszystkich miałam czas i chęci by innym pomóc. Mam nadzieję jeszcze na powrót tamtego okresu, jeżeli zdrowie pozwoli.
Gdyby dolegliwości fizyczne ustąpiły, szybko bym wróciła do zdrowia psychicznego, a tak zamartwiam się w kółko i dołuję :hide:

A chodzę na zabiegi rehab. na kręgosłup lędźwiowy, w dalszej kolejności na szyjny. Najbardziej się cieszę z hydroterapii.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2014, 19:09
amelia83, :************** nie jestes beznadziejna , po prostu masz dolek teraz , jak kazdy z nas sa doliny i gory . ja dopiero co mialam po komisji. Znow bedzie lepiej .Wkurzam sie tylkoz e chyba juz bede miala tak zawsze doly i gory bo po stresie zawsze tak reaguje od kiedy jestem chora.
Pisz z nami :*********** jak Ci zle i nie przepraszaj za to!

mirunia, No to jakies plany masz poczynione na jutro :mrgreen: oby pogoda dopisala .

Ja sie cos wyleknilam bo krecilam sobie w kubeczku cukier z zoltkiem do omleta i jakos tak mi slonce przyswiecilo w okno ze padl na kubek i na podloge cien z drzewa ktore rosnie za oknem a ja sie tak potwornie wystraszylam tego cienia , mialam wrazenie ze sie wywracam bo mi nagle podloga zaczela falowac ..
Miewiacie czasem tak?
Ja czesto w szybach w sklepach jak sie ludzie odbijaaj to mnie lapie takie dziwne uczucie ze mi faluje ta szyba przed oczami i jakbym sie miala wywrocic.
Juz sobie wkrecilamz e sie na rehabilitacji uszkodzilam :shock:

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2014, 19:42
platek rozy, pogodę na jutro zapowiadają ładną, słoneczną, niechby tak było :D

Płatku ja ostatnio codziennie mam zawroty głowy, dzisiaj trochę mniejsze, ale takich odczuć z falująca podłogą i odbiciach w szybach nie mam. Może masz to z powodu skłonności do migren?
Wczoraj popołudniu miałam okropne zawroty, aż dostałam na wieczór lęku, dobrze, że mogłam usnąć.

Sortuj wg