Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 05 cze 2014, 18:53
a u mnie całkiem spoczko, pracuje po 10 godz dziennie wiec troche tyram sobie ale pozytywnie w pracy zgrana ekipa i całkiem inaczej pracuje sie wśród osób które lubimy
w weekend [i]planujemy wyjechac gdzies na kajaki my znajomi gril spanie w aucie te sprawy i bardzo sie cieszę
na
wieczrkiem chciała kumpela wpasc i to drugi raz jak sie sama zapowiada a dzisiaj sie wcale nie odezwała
:evil: i troche mnie tym wkurza ale poza tym to u mnie jakos rozne sprawy relacje sie prostuja i wogole mam odczucie ze się wszystko dobrze układa
a wogóle to dawno nie byłam tak pozytwnie nastawiona do życia
[/i]
Obrazek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Makabra 05 cze 2014, 18:54
Cześć, jak tam dzień mija? :papa:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Doberman 05 cze 2014, 18:55
Makabra napisał(a):Cześć, jak tam dzień mija? :papa:

Cześć. U mnie mija tradycyjnie, czyli pod kocem. Na nic nie mam siły. A jak u Ciebie?
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 cze 2014, 18:56
amelia83, to się cieszę, że jesteś szczęśliwa :D
monmaria

Spamowa wyspa

przez amelia83 05 cze 2014, 18:57
rX_, helllooo co tam ;)
monmaria, ja benzo ostatnio wzięłam jak miałam kryzys, lęki, 3 tygi na bank juz nie biorę,
benzo ratuje mnie w krytycznych chwilach a potem jak wychodze z deprechy i ostatnio najczesniej wpadam w małą hipomanie , nie musze juz brac ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 cze 2014, 18:57
rX_, witam
monmaria

Spamowa wyspa

przez Progressive 05 cze 2014, 18:58
amelia83 napisał(a):Doberman, Progressive, eloo
jak dzionek kochani :?:

Hej, dzien zmarnowany, ale chociaz nie nosi mnie tak jak rano :)

Hej Makabra, co u Ciebie?

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 cze 2014, 18:58
amelia83, dokładnie mam tak samo :mrgreen:
monmaria

Spamowa wyspa

przez Makabra 05 cze 2014, 18:59
Doberman napisał(a):

Cześć. U mnie mija tradycyjnie, czyli pod kocem. Na nic nie mam siły. A jak u Ciebie?

Leżę sobie pod kołdrą i walczę z oczami, które najchętniej zamknęłyby się ;) Tak bardzo chce mi się już wakacji, kiedy dni będą się zacierały i będę mogła sobie nołlajfować do woli, ale z drugiej strony chciałabym w końcu znaleźć sobie jakichś znajomych i nie spędzać wakacji tak, jak co roku... :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez Doberman 05 cze 2014, 19:03
Makabra napisał(a):
Doberman napisał(a):

Leżę sobie pod kołdrą i walczę z oczami, które najchętniej zamknęłyby się ;) Tak bardzo chce mi się już wakacji, kiedy dni będą się zacierały i będę mogła sobie nołlajfować do woli, ale z drugiej strony chciałabym w końcu znaleźć sobie jakichś znajomych i nie spędzać wakacji tak, jak co roku... :(

Ja nie mam tego problemu bo nołlajfuję już od ponad roku. A co do znajomych, to zerwałem ze wszystkimi kontakty. :(
Doberman

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 cze 2014, 19:05
Zmykam do kuchni upiec ciasto.
Miłego wieczoru :papa:
monmaria

Spamowa wyspa

przez Doberman 05 cze 2014, 19:05
monmaria, na razie.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Makabra 05 cze 2014, 19:06
Doberman napisał(a):Ja nie mam tego problemu bo nołlajfuję już od ponad roku. A co do znajomych, to zerwałem ze wszystkimi kontakty. :(

Witam w klubie :( Kiedyś było mi tak dobrze, ale teraz coraz bardziej mi to doskwiera :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez Doberman 05 cze 2014, 19:12
Makabra napisał(a):
Doberman napisał(a):Ja nie mam tego problemu bo nołlajfuję już od ponad roku. A co do znajomych, to zerwałem ze wszystkimi kontakty. :(

Witam w klubie :( Kiedyś było mi tak dobrze, ale teraz coraz bardziej mi to doskwiera :(

Mi szczerze powiedziawszy to nawet tak bardzo nie przeszkadza brak znajomych. Z resztą i tak nie mam jak do nich wyjść.
Doberman

Sortuj wg