Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2014, 19:48
Hey :papa: :papa:

U mnie do kitu . Mam mysliz e zwariuje i ze nie wylecze nigdy tej francowatej nerwicy z depresja . Mysli s mi doszly bo nie wiem czy sie chce tak meczyc .
Generalnie w rozsypce jestem strasznej.
Bylam dzis caly dzien poza domem bo balam sie ze sobie cos zrobie jak zostane sama w nim.
Tyle u mnie .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez neon 02 cze 2014, 20:19
platek rozy, Cześć, trzymaj sie tam laseczka i nie poddawaj się, musimy walczyć dalej.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2014, 20:23
neon, Mraaauuu Kocie :************** jakos opadlam z sil calkiem i serio totalnie ze mna zle . A Ty jak?
Ja nie mam nadziei.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 cze 2014, 20:24
platek rozy, Kochana trzymaj się jakoś :**** rozumiem Cię i tulę mocno... ja wczoraj tak się czułam podle, dzisiaj nieco lepiej, jeszcze żeby jutro przeżyć dzień (MR) to może odetchnę.
Płatku, a może wizyta u lekarza pomogłaby?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2014, 20:28
mirunia, Kochana :*********** mam takie straszne mysli ze nie wiem czy sobie poradze juz. Lekarke mam dopiero 17 . zwiikeszam lek ale nie ma efektu a jutro mam terapie na ktora w duchu troszke licze.
Dasz rade jutro , wez afobam i przezyjesz to badanie a pozniej spokoj na dlugi czas po mr:)))) Bede za Ciebie kciuki trzymala.

-- 02 cze 2014, 20:29 --

Jeszcze na domiar zlego mi sie komp popsul , dzis pol miasta zjezdzilam i w koncu dostalam uzywke ale za niewielkie pieniadze a parametry ma lepsze od tego co mialam . Teraz bede ja splacala i obym miala z czego.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 cze 2014, 20:32
platek rozy, dzięki bardzo, bardzo:***** trzymaj kciuczki, ja też trzymam za Ciebie :great:
wyżal i wypłacz się jutro u terapeutki, to Ci przyniesie ulgę...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2014, 20:34
mirunia, Daj znaka jak jutro po badaniu :************* dziekuje :))) kciuki mi sie teraz przydadza.
Wiesz nie sadzilam ze mnie az tak stres wykonczy . W dodatku mam mysli ze moze nie mam nerwicy tylko zwariowalam ?? :roll:

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 cze 2014, 20:39
platek rozy, takie odczucia w nerwicy i lękach oraz depresji bywają, ja też czasami w silnym lęku odnoszę wrażenie że zaczynam wariować... to cała nerwica!
Dam znać jutro ;) biorę afobamka rano i do przodu!

Spamowa wyspa

przez neon 02 cze 2014, 20:41
platek rozy, rozumiem Twój stan, ja miałem taki ostatnio cztery dni, już sie pryzwyczaiłem do tej huśtawki nastrojów, praca mi dodała siły i jakoś lepiej sobie daje rade, ale wiesz dalej dostaje po dupie od nerwicy. ostatnie zajęcia psychoterapii też do dupy, zapłaciłem sporo kasy żeby sie dowiedziec, źe przy ataku można śpiewacz piosenkę lub skupiać się na przedmiotach... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2014, 20:46
neon, jakos mi nie pomaga ani spiewanie ani skupianie sie na czyms innym bo najzwyczajniej w swiecie nie umiem wtedy niczego ogarnac tak sie boje.

mirunia, Kochana czyli to normalne? Ja mam od czwartku taki wolnoplynacy lęk , trwa calymi dniami ale dzis to juz byl mega wielki.
Juz sie az poplakalam .
I rozmyslalam nad samobojem.

Spamowa wyspa

przez neon 02 cze 2014, 20:56
platek rozy, ja tez, a kontynuuje psychoterpie, i tak w tym nurcie mam u niej tylko 12 wizyt

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 cze 2014, 21:05
platek rozy, :nono: :nono: :nono: nie myśl o głupotach... lepiej popłakać, to przynosi ulgę, chociaż ja jakoś nie mogę płakać nawet w dołku, a lęki i napięcie takie całodniowe też mam ostatnio, dochodzi mi wtedy wysokie ciśnienie i koło się nakręca. Chwilami to sobie mówię ..mam to w dupie..

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2014, 21:10
neon, kurcze nie wiem jak maja takie rady pomoc bo mnie one by nied aly nic , tu trzeba dokopac sie do problemow.

mirunia, no wlasnie to jest okropne , caly dzien w lęku , jak sobie radzisz wtedy?

Lyknelam nocna porcje coaxilu , nie pomaga mi i tak :why: musze ta lamo sprobowac nawet za cene ze sie moje leki pogryza.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 cze 2014, 21:24
platek rozy, jak sobie radzę? dużo wtedy chodzę, czymś się próbuję zająć, wychodzę na długie spacery, a jak jest już źle łykam hydroxyzinę i wychodzę do ludzi - pomaga na jakiś czas. Najgorzej jest rano zaraz po przebudzeniu, ale muszę się zebrać jakoś i iść do pracy, a w pracy jak nie mogę wysiedzieć i skoncentrować się to też gdzieś wychodzę z pokoju lub do drugiego budynku coś załatwiać... ruch mi dobrze robi.

Sortuj wg