Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2014, 15:33
monmaria, o to super ze bylas na tancach :) uwielbiam tanczyc :105:

Ja nieza ciekawie sie czuje ... Jakos te komisje sie na mnie odbijaja i znow jestem w punkcie wyjscia . Mam depresje , leki ..Chyba juz tak zawsze bedzie ze co sie polepszy to sie popieprzy :bezradny: :bezradny:

-- 31 maja 2014, 15:35 --

mirunia, o tez chodzialm niedawno za sandalkami ale tez nie wybralam nic dla siebie , jakies takie wszytskie sa na jednakowe we wzorach , marza mi sie takie kolorowe jakies z czyms blyszczacym , kamyczkami ale nie ma tez.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 31 maja 2014, 15:36
Fajnie wygląda :105: mam szare legginsy i do tego tą błękitną koszulkę, myślicie że będzie dobrze :/ trochę mam opory by w tych legginsach gdzieś wychodzić poza dom
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 31 maja 2014, 15:36
wychodze zaraz na zabieg laserowy jak bee wracal to musze kupic sobie proszek do prania,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 31 maja 2014, 15:38
platek rozy napisał(a):Anna Maria, taka over size?

tak
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez monmaria 31 maja 2014, 15:38
platek rozy, nie miałam ochoty na imprezę, ale znajomi mnie z pracy na mówili i było super. Przynajmniej wytanczylam swoje ostatnie stresy.
Wiem, że masz masakrę z zus-em. Musisz to przetrwać kochana, na pewno wszystko się dobrze ułoży :****
monmaria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2014, 15:39
Anna Maria, jak koszulka zakrywa posladki to jak najbardziej :) Lubie do leginsow taka dluzsza bluzke wlasnie zalozyc . :yeah: :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 31 maja 2014, 15:40
platek rozy, zakrywa
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2014, 15:40
monmaria, juz mam dosc tego i to niestety wychodzi teraz bo sie znw zle czuje .

A imprezka fajnie ze psozlas , oderwalas sie i naladowalas akumulatorki . :great: :great:

-- 31 maja 2014, 15:41 --

Anna Maria, to jasne ze mozesz tak chodzic :mrgreen: a jeszcze szary z niebieskim sie ladnie komponuje :yeah:

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 31 maja 2014, 15:43
ja z reguły nosiłam czarne śliskie, a te są myszowate i inny materiał, bardziej mi się kojarzą przy domu do paputków :P
dostałam je od siostry, podobają mi się, ale właśnie, gdzie i kiedy wypada takie założyć :?:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez monmaria 31 maja 2014, 15:44
platek rozy, kurcze tak to już jest, że po stresujących sytuacjach źle się czujemy. To niestety ta nasza wrażliwość :(
monmaria

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 31 maja 2014, 15:44
Zbzikowałam ostatnio co wypada a co nie w wieku 30+ :oops:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2014, 15:44
Anna Maria, takie sa bawelniaczkowe? ja mam takie te dzinsowe , nie maja polysku tylko sa matowe maja taka jakby dzinsowa fakture a mam tez takie zwykle bawelniaczkowe czarne i nosze na codzien do tunik i bluzek dluzszych:) Takze mysle ze spokojnie je mozna zalozyc.

-- 31 maja 2014, 15:45 --

monmaria, wiesz mam nadzieje ze mi sie polepszy tylko ze jak mam tak kazdy stres przezywac to ja dziekuje .

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 31 maja 2014, 15:46
platek rozy, tak, jakby bawełniane. Dzięki za radę :*** Założę je chyba że temperatura mocno pójdzie w górę
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2014, 15:46
Anna Maria, a co ja mam powiedziec? ja koncze z a miesiac 38 8) i nosze to co lubie :) I w czym sied obrze czuje .

Sortuj wg