Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2014, 10:20
chocovanilla, ale masz przy sobie bliskich innych?Mame?

Anna Maria, :*************** Hey Kochana , ciesze sie ogromnie ze Ci lepiej :great: :great: Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 30 maja 2014, 10:50
platek rozy, mam płatku tylko że oni nie rozumieją a w nim mam wsparcie:) ale trzymam się :) musze dac rade:)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2014, 10:55
chocovanilla, wiem jak to jest , u mnie rodzinka (tyle ze z nimi nie mieszkam) tez nie rozumie i wrecz mi wlasnie kaze sie brac w garsc i nie cudowac. Ciotka ktora mnie i siostre po smierci mamy wychowywala to wrecz uwaza ze sobie kompletnie nie radze a tak nie jest bo jestem sama tutaj i sobie i robie zakupy i jezdze zalatwic to co potrzeba ...Ech Szkoda ze tak malo w ludziach zrozumienia. Wydaje im sie ze sobie ta chorobe wymyslamy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 30 maja 2014, 13:26
siemka dopiero co przed chwila wspralem, ciesze sie ze ide pogadac wieczoram na parkingu.

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 30 maja 2014, 14:13
No i się pogorszyło :why:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 30 maja 2014, 14:45
platek rozy, powiem Ci ze wlasnie nie rozumieja mnie, tez karza wziac sie w garsc zmienic myslenie dac mezpwi pracowac nie rujnowac nic... zla droga ida bo tylko mnie pograzaja niz pomagaja... podrzucam im artykuly na temat nerwicy mowie co to jest co czuje ale im sie nie chce czytac ani sluchac... maz mnie wspiera w swoj sposob... nie wiem czy robi to swiadomie czy przez przypadek ale to dziala... balam sie ze jedzie daleko inni wiadomo jakie gatki... a on "w razie czego szybko wroce" no i jestem spokojniejsza... zawsze i tak zaciskam zeby i wiem ze nie bede po niego dzwonila.. ale ta furteczka jest dla mnie strasznie cenna... a i to ze jedzoe a nie zostaje tez jest dobre mimo ze cierpie ale musze walczyc...

-- 30 maja 2014, 14:46 --

wieslawpas, hej:)
Anna Maria, co sie dzieje?

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 30 maja 2014, 14:48
chocovanilla, straciłam totalnie pewność siebie i nie znam powodu tylko mam gorszy dzień, ale żeby aż tak....
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 30 maja 2014, 15:26
a ja siedze w domu i czekam na wyjscie do biura gdzies tak kolo 16, wieczorem jestem umowiony z lekarzem. Chce zeby mi zapisal jakies leki na nerwice, bo ostatnio mialem troche spokoju i nie bralem leków. Mozebyscie cos dobrego polecili :)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 30 maja 2014, 15:34
Anna Maria, przejdzie;) jeden gorszy dzien nic nie oznacza:*
wieslawpas, ja to jestem zdania ze im mniej lekow tym lepiej... ale jesli juz to sympramol lub pramolan proponuje... nie ma pogorszenia na poczatku jak przy innych... oczywiscie leki jak wiadomo sprawa indywidualna...

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 maja 2014, 15:38
Cześć Wam :papa:

wieslawpas, dobre leki to Ci poleci dzisiaj lekarz, tylko idź do niego. Szkoda, że przerwałeś branie poprzednich, skoro było dobrze trzeba było je brać systematycznie, nie wolno samemu przerywać leczenia, bo nerwica powraca i to dość szybko. Postaraj się być posłusznym pacjentem i brać leki, które przepisze lekarz, a nie leczyć się samemu :time:

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 30 maja 2014, 15:38
no zobaczymy bede mial wizte o 20:30. No i dobrze bedzie jakies zajecie wieczorem, nie trzeba bedze dlugo czekac na wyjscie na parking.

-- 30 maja 2014, 15:41 --

mirunia, ostatni lek jaki bralem to byl mozarin, i depakine ale przestalem go brac bo mi sie poprawilo i tal bylo przez 3 miesiace chyba. Chodzilem do lekarzy ale wylacznie po wypisywanie recet na leki nasenne na nerwice nic nie bralem. Nie wiecie przypadkiem jak sie z nieh wyleczyc? :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2014, 15:49
Anna Maria, tulam goraco:**************** Myslalamz e bedziesz miala dobry dzien .

chocovanilla, u mnie tez nier ozumieja , dzis ciotka zadzwonila i mowie ze nie czuje poprawy a ona wez sie w garsc iz acznij myslec pozytywnie :o ciekawe jak w depresji????

mirunia, :***************Hey Slonce jak samopoczucie?

wieslawpas, jakbysmy znali sposob na cudowne ozdrowienie to bysmy tu nie tkwili na forum :roll: ;)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 30 maja 2014, 15:51
wieslawpas, mysle ze to kwestia indywidualna kazdego nerwicowca... trzeba duzo czytac, zaczac dzialac i zmieniac siebie i myslenie... ja mam teraz inne spojrzenie... pomimo ze serce mi peka ze meza noe ma wiem ze to jest dobre bo ja musze uczyc sie zyc i walczyc z ta nerwica a nie dostosowywac swoje zycie do niej i o:)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 maja 2014, 15:52
wieslawpas, jak się wyleczyć?? trzeba brać leki dłużej i nie przerywać samemu, zrobiłeś błąd biorąc tylko recepty na usypiacze, teraz trzeba posłuchać lekarza i brać leki na nerwicę dłużej, systematycznie odwiedzać lekarza jak się kończą leki.

Sortuj wg