Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 maja 2014, 13:26
platek rozy, cześć, powodzenia ;) w pracy ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 maja 2014, 13:27
Cześć chłopaki :-)

platek rozy, nie będzie tak źle, nie pogorszy Ci się, tylko musisz się nabiegać po lekarzach i wydębiać zaświadczenia, a to kosztuje nas sporo nerwów i dodatkowych stresów, eeech.... i znowu następna komisja, zawracają tylko d.... chorym ludziom :silence:

płatku, co robisz na obiadek dzisiaj? ja mam młodą kapustkę z koperkiem i młode ziemniaki, mniam! :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2014, 13:27
LATEK1962, dziekuje :*********** nie wiem czy mnie przyjmia , ale od czegos sprobowac musze . Nawet nabrac wprawy znow w rozmowach o prace bo z nerwica ciezko.

-- 23 maja 2014, 13:28 --

mirunia, ja dzis robie udka z kurczaka z piekarnika plus mizerie z koperkiem i mlode ziemniaczki :)

-- 23 maja 2014, 13:30 --

mirunia, wiesz jak sie martwie czy mnie lęki nie zlapia wieksze po tych komisjach bo to t\stres ogromny :( :( :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 maja 2014, 13:32
platek rozy, Twój obiadek też pycha :mrgreen:

Jak zniosłaś tę rozmowę o pracę, czy bardzo się stresowałaś, jak poszło?

Spamowa wyspa

przez Auman 23 maja 2014, 13:34
Jeszcze nie raczą ze sklepu odpisać. :evil:
Auman

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2014, 13:34
mirunia, stresowalam sie , pod koniec mnie roztelepalo , ale powoedzialam ze wracam z miasta i jestem glodna wiec musze cos zjesc czym predzej i obrocilam to w zart.

Dalam rade az sie zdziwilam bo bylam zestresowana.Ale musze sie wprawiac. :bezradny: na Zus nie bardzo licze zreszta swiadczenia mi zostalo 5 miesiecy jeszcze jakby mi przyznali to pewnie ze dwa z tych pieciu a nie wiem czy chce znowu przechodzic ta meke po raz kolejny z komisjami.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 maja 2014, 13:41
platek rozy, to dzielna byłaś na rozmowie o pracę, wiadomo, że to stres wielki dla nerwicowców, ale dałaś radę :great: trzeba sie powoli wprawiać w takie spotkania o pracę...
a na zus faktycznie nie bardzo można na wiele liczyć, 2 miesiące to nic w porównaniu z tym, że dalej trzeba się jakoś utrzymać i podjąć trzeba kiedyś pracę :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2014, 13:46
mirunia, musze sie ogarnac , na tyle zeby moc wrocic na caly etat do pracy :) teraz i tak sie ciesze ze na tyle ogarnelam inne rzeczy ze juz w spokoju robie zakupy , jak jestem na meiscie to tez daje rade , zostaly mi te jazdy komunikacja miejska , nie znosze i zawsze mam w autobusie czy tramwaju lęki. no i stres przy nieznajomych ludziach ogromny , pewnie sie czuje tylko przy osobach ktore znam i sa mi bliskie . :bezradny: a bylam dusza towarzystwa. jak duzy tlum kolo mnie to tez sie nie czuje dobrze .Wole spokoj a gdzie teraz sie go znajdzie Kochana?

Zycie jest stresujace.a dla nas to juz wielkie wyzwanie zyc w tym swiecie w ciaglym stresie.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 23 maja 2014, 13:47
witajcie ja tam niedawno sie obudzilem dopiero, zaraz jade do warsztatu zobaczyc czy wzieli sie za moje auto, dokuczaja mi ostatnio napiecia a bylem o nich wolny przez jakies dwa miechy.

Spamowa wyspa

przez Auman 23 maja 2014, 13:55
wieslawpas, witaj.

-- 23 maja 2014, 13:56 --

Ja sobie już standardowo wziąłem z rana Lorafen i jakoś żyję.
Auman

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 maja 2014, 14:09
platek rozy, ja mam podobnie, nie lubię dużych skupisk ludzi i też czuję się lepiej w znajomym towarzystwie. Zakupy robię też spokojnie nawet w markecie, a autobusami mało jeżdżę. Ostatnie dni dopadła mnie jakaś depresja, wszystko mnie męczy, wszystko jest trudne, a poza tym chyba martwię się bolącym biodrem, które promieniuje od kręgosłupa lędźwiowego do nogi i biodra. Nie daje mi to spokoju i tak się dołuję :why:

Spamowa wyspa

przez Auman 23 maja 2014, 14:13
Nawet nie taka straszna była ta wizyta policji.
Auman

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2014, 14:15
wieslawpas, Auman, :papa: :papa:

mirunia, Kochana a co to sie z biodrem podzialo? Ja mam klopot z kolanami , mam rozmiekanie rzepek.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 maja 2014, 14:54
platek rozy, nie wiem właśnie co z tym biodrem, promieniuje mi ból od kręgosłupa dolnego, w odcinku krzyżowo-biodrowym do biodra, nogi i do kolana też. Mam takie dziwne uczucie w kolanie, czasami jest to ból, mocne ukłucie, a czasami drętwienie. Nie czuje się pewna na tej nodze. Muszę pójść do lekarza, bo od pewnego czasu sama się leczę, smaruję krzyż i kolano maściami, żelami. I zamartwiam się okrutnie :why:

-- 23 maja 2014, 14:56 --

platek rozy, oj to też masz nieciekawie z kolanami.... a bolą Cię?

Sortuj wg