Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 17:34
jeszcze myślę nad szkołą rejestratorka medyczna :roll:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez neon 09 maja 2014, 17:36
Enii, zapraszam zapraszam piękną panią :)
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 18:07
wysłałam kolejne CV o pracę i zapytanie o szkołę, w zapytaniu o szkołę napisałam,że wolę kontakt mailowy że mają nie dzwonić (boję się gadać z obcymi przez tel) ale już i tak jest jakiś postęp :roll: muszę się przełamać z tymi rozmowami przez telefon :roll:
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 maja 2014, 18:13
Anel92, ja tez ostatnio unikam rozmów tele
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 18:21
amelia83, Nie wiem skąd mi się to bierze :roll: ale ważne,że wysłałam te CV może coś uda mi się znaleźć i może to wyrwie mnie z tej depresji, bo ja już nie wiem co robić :why:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 maja 2014, 18:28
Anel92, a na terapię chodzisz? od jak dawna bierzesz leki, moze ten nowy zestaw zaskoczy?? , ja czekam na terapię, jestem na liście oczekujących na terapie pozn-behawioralna, przechodziłam kilka terapii grupowych i indywidualnych pomagały
od kiedy sie leczysz? ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 18:31
amelia83, od 2008 roku się leczę, leki mam już jakiś czas, przeszłam serię różnych leków już kiedyś o tym pisałam ;) atarax już kiedyś miałam teraz znowu mam zapisany zobaczymy jak teraz będzie działać, obecnie mam kontakt z moją terapeutką ze szpitala ale czekam na terapię z psychologiem klinicznym, mam iść 4 czerwca na 10:00 rano... terapii przeszłam i grupową i indywidualną i nie pomogły, zobaczymy jak to będzie teraz

-- 09 maja 2014, 17:38 --

u mnie jest taki problem,że ja nie zawsze mam powód do depresji czy lęku, bierze się z powietrza i nie bardzo wiem w czym terapia ma mi pomóc... :roll:

-- 09 maja 2014, 17:42 --

a pierwszy atak lękowy miałam w 2002 roku :roll:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 maja 2014, 18:47
Anel92, kumam, może akurat te leki pomogą, oby pomogły, trzymam zaCiebie kciuki Obrazek dojdziesz do siebie, pojdziesz do szkoły/pracy i zobaczysz życie nabierze kolorów kochana, ja tez walczę od dawna od 2001r i przeszłam i różne górki i dołki, depresje ciężkie i stany hipomaniakalne ..ot takie życie
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 18:49
amelia83, Ja też, próby samobójcze, depresje z objawami psychotycznymi, różne cuda się działy :roll: Nie wiem czy z tego wszystkiego da się w ogóle wyjść tak na dobre, moja mama ciągle mnie dopytuje czy coś się dzieje w moim życiu,że mam taką depresję, a ja sama nie wiem co się ze mną dzieje :roll:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 maja 2014, 19:14
Anel92, no tak, często trudno ogarnąc co tak naprawdę siedzi w człowieku :?
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 09 maja 2014, 19:20
a dzień dobry 8)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 19:23
amelia83, sama siebie nie znam i nie rozumiem zupełnie, nie wiem czego chcę, a depresja mnie wyniszcza z dnia na dzień coraz bardziej i zaczynam tracić nadzieję,że wyzdrowieje bo to się już tyle ciągnie i nawet jak zrobi się lepiej to po to,żeby potem wróciło na nowo :cry: przynajmniej na razie potrafię kontrolować myśli o samobójstwie, chociaż jakiś czas temu już tak źle się czułam,że myślałam o tym częściej, mam 2 antydepresanty, jeden przeciwlękowy i stabilizator nastroju nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić żeby to wszystko zaczęło działać,
właśnie sobie uświadomiłam,że wysłałam te cv i już się boję co będzie jak zadzwonią, i jak tu normalnie żyć :why: :why:

-- 09 maja 2014, 18:23 --

nerwosol-men, :papa: co u Ciebie???
Maggda92

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 maja 2014, 19:27
nerwosol-men, elo :D
Anel92, będzie dobrze, ułoży się, zobaczysz Obrazek
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Maggda92 09 maja 2014, 19:28
amelia83, dzięki :*** zobaczymy,jeszcze czekam na termin komisji na grupę i tym też się dodatkowo denerwuje
Maggda92

Sortuj wg