Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 06 maja 2014, 15:01
platek rozy, tak, ale ja będę dzwonić oczywiście z umiarem ;)
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2014, 15:02
amelia83, to nie ma sie co zmuszac jak nie masz sil produkowac sie do ludzi , jeszcze z miasta zawsze mozesz wrocic a z innego miasta juz ciezej:):**************

Ja zasilku juz pewnie nie dostane bo nie mam badania ktore niby powino byc zrobione wszpitalu a ktorego w szpitalu mi nie zrobili wiec zeby je zrobic prywantnie nie mam kasy bo to kilka stowek . I mi na ostatniej komisji lekarz powoedzial ze jak nie bede miala tego badania to swiadczenia nie dadza.
Porypani , jakby czlowiek mial wplyw na badania jakie Ci robia w szpitalu :hide: :hide: :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 06 maja 2014, 15:03
platek rozy, kurcze co za wymagania :roll: a ksero z historii choroby to malo
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2014, 15:03
Anna Maria, i dobrze skoro ktos inny nie zna umiaru z dzwonieniem to niestety .... Mnie to tez drazni bo ilez mozna gadac? My rozmawiamy ze soba raz na dwa , trzy dni i to po chwili : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-- 06 maja 2014, 15:04 --

Anna Maria, wiesz wsszytsko zeby Ci nie dac swiadczenia czy renty. mam cala dokumentacje choroby i jest jak jest. Nie nastawiam sie ze dostane , ale zostane bez srodkow do zycia.
Stad wniosek w mopsie i musze prace znalezc jakas chociaz na kilka godzin.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 06 maja 2014, 15:05
Powiem Ci, płatku, że u mnie na Zusowskiej to wystarczy ksero, a na grupę to już chcą testy ( jakieś na sprawności intelektualne). ja im tego nie robię, kicham, dostarczyłam wcześniej dużo zapewne się nie zmieniło :roll:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2014, 15:07
Anna Maria, niestety ja zawsze trafiam na jakiegos kutasa ktory jest niemily i do tego zlosliwy i mysle ze oni maja jakies specjalne szkolenia bo stale te same teksty slysze typu " wjakiej pani ksiazce wyczytala takie choroby albo objawy"Trzeba byc niezlym skurwysynem bez serca i empatii zeby chciec tam pracowac. Bo zeby jeszcze tak upychac ludziom chorym......

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 06 maja 2014, 15:09
platek rozy, :shock: u mnie jest spoko
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 06 maja 2014, 15:13
płatek ja cię nie obrazam ani nie dzonie to o h ci chodzi ani nie obgaduje

-- 6 maja 2014, o 15:16 --

dobra pa nie morzna być miłym i uprzejmym

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 06 maja 2014, 15:17
Już mnie lęk złapał, ale wezmę propranolan i jakoś dam radę. papa zbieram się :papa:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 maja 2014, 15:21
no to dziwne, jakby badanie było niezbedne to by je zrobili, tak czy nie, a jesli nie wykonali to z jakichs wzgledów, pewnie finansowych, człowiek starajacy sie o takie swiadczenia ma je robic jeszcze w e własnym zakresie, przegiecie to, ja mam ksero dokumentacji leczenia , zreszta oni na komisjii maja swoje papierzyska o Tobie i tak na swoja strone ciągną, żeby nie dać swidczenia, u mnie na dwoch oststnich komisjach mile byłam zaskoczona bo lekarka była zyciowa i rzeczowa i nawet empatyczna i dostałam na 3 lata
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2014, 15:23
amelia83, ja jeszcze nie trafilam na zyczliwego lekarza tam a mialam 15 komisji. Samo to ze kapia swiadczenia na dwa miesiace mimoz e mam dokumentacje od trzech specjalistow bo mam jeszcze z kregoslupem i z endometrioza plus deprecha z nerwica.
Anna Maria, :************* do pozniej Kochana :papa:

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 maja 2014, 15:28
Anna Maria, buziolki, do póżniej :papa:
ja warzywa na patelnie podgrzewam, oststnio sie wkreciłam w te warzywa :mrgreen:
platek rozy, badz dobrej mysli, moze tym razem bedzie lepiej ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2014, 15:31
amelia83, raczej nie bedzie , jestem przygotowana na to ze nie dostane swiadczenia .

Ide jesc obiad :papa: :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 maja 2014, 15:38
platek rozy, ja tez jem ;) smacznego
M. Luther King

Sortuj wg