Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 05 maja 2014, 21:00
amelia83, no rozumiem że sprawy materialne są ważne, ale nie po to tylko żeby się innym przechwalać i szpanować. :bezradny: Traktuje nas szwagier z góry bo jest z miasta, a on też wychowała się na wsi później się dopiero przeprowadzili, więc po co to :roll: ale cóż... mentalność nowomieszczuchów i przepraszam za wyrażenie, roboli.

dlatego nie lubię Włocka, bo tam dużo ze wsi a uważają się za nie wiadomo kogo, to był awans społeczny dla takich i im w głowach się poprzewracało, a Wlock wcale nie takie duże miasto

Kiedyś miałam wydarzenie w zyciu, że ktoś z Włoclawka czytał o mnie wzmiankę w internecie, był komentarz, że "niech jej z dupy nogi pourywają " i coś tam jeszcze życząc kalectwa i śmierci bo " nie cierpi tych wsiochów za wisły"
Ostatnio edytowano 05 maja 2014, 21:05 przez Anna Maria, łącznie edytowano 2 razy
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2014, 21:01
czarnobiała mery, Hania super, to załóż teraz jakieś trampki specjalnie dla niego... tak dla jaj :mrgreen: i idź z szerokim uśmiechem. Niech się coś dzieje :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 maja 2014, 21:02
mirunia, :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 05 maja 2014, 21:03
mirunia, platek rozy, amelia83, nie no dziewczyny, z tamtym się już nie spotkam. Wkurzył mnie. Innego kolegę teraz mam ;)

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 maja 2014, 21:03
platek rozy, rozumie Cię, ale przecież jej nie zmienisz. Ona sama musiałaby popracować nad sobą a wiesz jak to bywa ze starszymi osobami.

-- 05 maja 2014, 21:06 --

czarnobiała mery, witam
monmaria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 maja 2014, 21:07
czarnobiała mery, aaaaa to moze ten bedzie facetem co lubi kobiecosc a nie trampki :D :D

monmaria, to samo mi psycholog poowedziala ze ciotka powinna nad soba popracowac bo to ona ma problem ale niestety odbija sie to na mnie .

Lece Kochane na herbatke i na tv oraz wezme chlora bo znow nie bede spala przez moj antydepresant.
Dobrej Nocki :*************Buziaczki i kolorowych snow!!!!!! :papa: :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 05 maja 2014, 21:07
platek rozy, no zobaczymy ;) zdaje się być bardzo sympatyczny i swojski :smile:
monmaria, hej

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 05 maja 2014, 21:08
platek rozy, Siemanko :)

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 maja 2014, 21:08
platek rozy, kolorowych :***
monmaria

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 05 maja 2014, 21:09
monmaria napisał(a):Anna Maria, no to niech sobie jak napisałaś szpanują, Ty kochana rób to co serce Ci podpowiada

:**** i taki mam zamiar
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez comatom 05 maja 2014, 21:10
platek rozy, :D
comatom

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 05 maja 2014, 21:11
Tylko chyba to wciąż boli bo jestem wzburzona i do kitu :why: Nie znosze traktowania z góry i o takich ludziach źle myślę, ale jak rodzina to boli :why:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez monmaria 05 maja 2014, 21:12
Dobra ja zmykam pod prysznic, miłego wieczorku i spokojnej nocki :papa:
monmaria

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2014, 21:13
czarnobiała mery, eee myślałam, że trampkarz się ocknął i zaprosił... :mrgreen:
To gratuluję nowego kolegi, idź... może ten będzie bardziej na miejscu i delikatniejszy w "komplementach" ;)

Sortuj wg