Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 19:04
jasaw, Nie martwisz,ja zaczynam się przyzwyczajać,że to wszystko będzie ze mną przez całe życie,może nie powinnam ale już tracę nadzieję,że będę się dobrze czuła dłużej niż między przerwami z depresji w lęk i lęk w depresje.Moje problemy ciągną się już 12 lat i jak na razie nie jest lepiej a co mam nawrót depresji to coraz gorszy,kilka prób samobójczych na koncie,do tego straszne lęki, spocone dłonie, trzęsące się ręce, nogi,głowa, wszystko, ataki bez powodu- walące serce, bóle głowy, bóle w klatce piersiowej jakby mnie coś rozrywało, ściśnięty żołądek, na przemian objadanie się i niejedzenie wcale...i tak mogłabym wymieniać jeszcze i wymieniać...obawa przed ludźmi, ciągły strach,że mogą mi coś złego zrobić,że spiskują przeciwko mnie

-- 04 maja 2014, 18:05 --

Bardzo chciałabym być kosmetyczką a przez tą chorobę nie mogę bo trzęsą mi się ręce
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 19:06
Anel92, widzisz ja od 5 roku życia chorowałam i spędzałam w sanatoriach i szpitalach całe miesiące. Lekarze powiedzieli moim rodzicom, że mogę mieć problemy nerwicowe. Zresztą to długa historia, której nie da się opisać w kilku zdaniach. Jednak pomimo jakiś tam przeciwności losu musiałam walczyć. Skończyłam studia, poszłam do pracy, mam rodzinę. Codziennie rano wstając dziękuję Bogu, za to co mam i na tyle ile mam siły nie poddaje się.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 19:07
monmaria, Najbardziej denerwuje mnie to,że ta choroba mnie potwornie ogranicza, nie mogę robić tego co chciałabym robić bo trzęsą mi się ręce a tak się nie da pracować
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 19:08
Anel92, to zobacz masz cel w życiu - chcesz być kosmetyczką, to spróbuj i na pewno Ci się uda

-- 04 maja 2014, 19:11 --

Anel92 napisał(a):monmaria, Najbardziej denerwuje mnie to,że ta choroba mnie potwornie ogranicza, nie mogę robić tego co chciałabym robić bo trzęsą mi się ręce a tak się nie da pracować

Kurcze nie jestem psychologiem, ale wydaje mi się, że to nie choroba Cię ogranicza.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 19:12
monmaria, A co???Nie potrafię od lat opanować tych trzęsących się rąk, leki też na to nie pomagają, przychodzi lęk i koniec nie panuje nad tym zupełnie dlatego z tym zawodem już się pożegnałam.
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 19:21
Anel92, nie znam Cię, a nie chciałabym napisać coś czym mogłabym Cie urazić.
Napiszę na własnym przykładzie. Byłam osobą za bardzo perfekcyjną, chciałam być jak najlepsza. Dopiero po latach jak zrozumiałam, że trzeba sobie przysłowiowo odpuścić - to coś się zmieniło. Stawiałam sobie za wysoko poprzeczkę.
Jak bolała mnie głowa to od razu miałam guza i takie tam. Dopiero jak zrozumiałam, że nie tędy droga to jest lepiej. Ataki odpuściły. Nawet jak przychodzą to je przeczekuje, bo to tylko atak i nic mi się nie stanie.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 19:24
monmaria, Rozumiem co chcesz napisać, tylko,że ja mam fizyczne objawy typu trzęsące się dłonie nad którymi nie panuje, chociaż uwierz mi, bardzo się staram,żeby to zapanować ale z marnym skutkiem, leki mi na to też nie pomagają, więc zawody gdzie jest wymagana precyzja, dokładność manualna niestety u mnie odpadają zupełnie, ja mam bardzo silne ataki niestety widać je fizycznie
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 19:25
Wiecie co? Zmieniłem zdanie. Niech w szpitalu leżą ludzie chorzy. Ja na tle dzisiejszego społeczeństwa jestem zdrowy.
Auman

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 19:29
Auman, jestes pewny ze nie chcesz iść?
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 19:30
Anel92 napisał(a):Auman, jestes pewny ze nie chcesz iść?

Tak, jestem pewny. Nie będę zabierał miejsca tym, którzy naprawdę go potrzebują.
Auman

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 19:30
Anel92, ja kiedyś nie byłam do życia. Miałam biegunki, wymiotowałam, trzęsłam się - cuda wyprawiałam. Dzisiaj jak o tym piszę i wracam wspomnieniami to aż mi wstyd, że tak dawałam "popalić" najbliższym. Tylko, że wtedy o tym nie wiedziałam. Myślałam, że jestem kłębkiem świata i wszystko mi wolno bo jestem chora.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 19:35
monmaria, A ja bardzo nie chcę mieć tych objawów i nie chcę być kłębkiem świata ale im bardziej wmawiam sobie,że tym razem nie będę się trzęsła tym gorzej, staram się uspokoić to nie wychodzi
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 19:37
Anel92, ja Cię doskonale rozumie, ale na zmianę swoich zachowań trzeba czasu
monmaria

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 maja 2014, 19:39
monmaria, coś w tym jest co piszesz.
♪♪♪

Sortuj wg