Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:45
Auman, może warto spróbować dać sobie pomóc
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:46
monmaria, No niestety, a mogłoby być trochę łatwiejsze, przynajmniej bez tej depresji i lęków

Auman, I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, powiedz jej jak się czujesz, niech sama oceni czy wysłać Cię do szpitala. Ja zrobię tak samo, powiem lekarzowi jak się czuje i niech sam ocenia czy mam iść do szpitala czy nie
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:46
monmaria napisał(a):Auman, może warto spróbować dać sobie pomóc

No nie wiem, skoro mam już diagnozę, to może nie będą mnie znowu w szpitalu diagnozować i może uda się jakoś skrócić pobyt.

-- 04 maja 2014, 18:47 --

Anel92 napisał(a): Auman, I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, powiedz jej jak się czujesz, niech sama oceni czy wysłać Cię do szpitala. Ja zrobię tak samo, powiem lekarzowi jak się czuje i niech sam ocenia czy mam iść do szpitala czy nie

Już na poprzedniej wizycie chciała mnie wysłać do szpitala, jak jej powiedziałem co mówią głosy które słyszę.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:47
Anel92, przy nicku to Twój rok urodzenia, jeśli mogę wiedzieć oczywiście
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:48
Auman, A co Ci głosy mówią?Jesteś w stanie panować nad tym jeszcze???

monmaria, Tak, mam 22 lata
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:50
Anel92 napisał(a):Auman, A co Ci głosy mówią?Jesteś w stanie panować nad tym jeszcze???

Głosy nazywają mnie mordercą. Lekarka zasugerowała, że te głosy mogą namawiać mnie do popełnienia czynu karalnego. Czy jestem w stanie nad tym zapanować? Jeszcze chyba tak.
Auman

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:51
Anel92, jesteś taka młodziutka, zobaczysz wszystko będzie dobrze, wyjdziesz z tego, posłuchaj starszej koleżanki :D
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:52
Auman, Na prawdę martwią mnie Twoje objawy, póki jeszcze to kontrolujesz to widzisz, że to na prawdę może być niebezpieczne.Nie broń się przed tym szpitalem, te leki Ci nie pomagają, muszą Ci zmienić a lepiej iść do szpitala dobrowolnie na ustalenie leków niż zrobić coś karalnego i iść do szpitala na długie lata
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:52
Auman, i bardzo podoba mi się, co napisałeś, trzymam kciuki za jak najkrótszy pobyt :great:
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:52
monmaria, Ja już pierwsze objawy choroby miałam w wieku około 10lat...więc kilka lat męczę się już z nawrotami depresji i lęku
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:54
Anel92, ja też zaczynałam z lękami w podstawówce. Niestety tak to bywa, że dzieciństwo ma na naszą psychikę ogromny wpływ.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:56
Ciekawi mnie, ile jeszcze utrzymam kontrolę nad sobą. Myślę że niezbyt długo.
Auman

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:56
monmaria, Przesrane to życie, od samego początku, wtedy miałam takie lęki,że aż mi serce waliło, miałam omdlenia, i trafiłam na oddział kardiologiczny wykluczyli problemy z sercem stwierdzili nerwicę potem miałam już stwierdzoną depresję z nerwicą, do tego mam urojenia ksobne jak to twierdzą lekarze, masakra

-- 04 maja 2014, 17:57 --

Auman, Dlatego lepiej iść do szpitala

-- 04 maja 2014, 18:00 --

monmaria, i jeszcze miałam podjerzenie schizofrenii ale w szpitalu wykluczyli jak teraz byłam
Maggda92

Spamowa wyspa

przez jasaw 04 maja 2014, 19:00
Anel92, monmaria, nie chcę Was martwić, ale moje lęki mają już ok.50 lat, niewłaściwiie zdiagnozowane, niewłaściwie leczone, poczyniły wiele strat w moim zyciu. Dlatego namawiam wszystkich na psychoterapię, leczenie psychiatryczne i wszelkie iinne metody, które mogą pomóc. Nie marnujcie życia... :nono:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg