Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:24
Anel92, nie mów tak, zawsze trzeba walczyć, chociaż jest nam źle i ciężko, no i brakuje sił. Zrób to dla siebie a zobaczysz, że warto. Ja też podjęłam trudną decyzję o zabiegu i nie wiem jak będzie, ale doszłam do wniosku, że nie ma na co czekać tylko trzeba działać.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:27
monmaria, Zobaczymy jak będzie jutro, na samą myśl o pójściu do lekarza robi mi się słabo już, ale pójść pójdę, czy do 13 maja na pewno, bo muszę iść po receptę na leki.Pogadam z nim i zobaczymy co powie...Nie wiem już co można zrobić,terapię przeszłam grupową i indywidualną i jak widać nie pomogły więc temat terapii to ja już chyba sobie całkiem odpuszczę bo to nic nie daje :(
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:34
Kurde, a mnie na siłę rodzice chcą zamknąć w szpitalu.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:34
Anel92, ja też przeszłam kilka terapii i dużo mnie nauczyły, ale czy pomogły tego nie jestem pewna. Kiedyś naprawdę byłam w złym stanie. Dopiero jak sama zaczęłam walczyć o swoje lepsze jutro to jest w miarę dobrze. Są oczywiście gorsze dni, ale taka to już jest choroba. Najważniejsze, aby się nie załamywać i nie poddawać, a wiem jakie to trudne.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:35
Auman, Pewnie jesteś zły, ale z drugiej strony pewnie martwią się o Ciebie dlatego chcą,żebyś pojechał do szpitala.Leki,które teraz bierzesz nie działają jak powinny...sam to widzisz
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:35
Auman napisał(a):Kurde, a mnie na siłę rodzice chcą zamknąć w szpitalu.
a nie pomyślałeś, że rodzice się o ciebie martwią i chcą dla ciebie jak najlepiej.
monmaria

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:36
Anel92 napisał(a):Auman, Pewnie jesteś zły, ale z drugiej strony pewnie martwią się o Ciebie dlatego chcą,żebyś pojechał do szpitala.Leki,które teraz bierzesz nie działają jak powinny...sam to widzisz

Tak, rozumiem, ale ja strasznie nie chcę wracać po raz kolejny do szpitala.
Auman

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:36
monmaria, Dzięki:*** No jest ciężko, najgorsze jest to,że ta depresja nawraca i nawraca...Co jest lepiej to na nowo i ataki lęku do tego, można się wykończyć, na prawdę. I czasami już mam tego stanu dosyć.
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:36
monmaria napisał(a):
Auman napisał(a):Kurde, a mnie na siłę rodzice chcą zamknąć w szpitalu.
a nie pomyślałeś, że rodzice się o ciebie martwią i chcą dla ciebie jak najlepiej.

Pomyślałem, ale w szpitalu bardzo źle się czułem.
Auman

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:36
Auman, Wiem...
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:38
Anel92, rozumie Cię doskonale kochana :*
monmaria

Spamowa wyspa

przez Maggda92 04 maja 2014, 18:40
monmaria, :** Takie to wszystko pokręcone,że człowiek chciałby najlepiej uciec sam od siebie
Maggda92

Spamowa wyspa

przez monmaria 04 maja 2014, 18:40
Auman, nikt w szpitalu chyba się dobrze nie czuje. To dom daje nam poczucie bezpieczeństwa. Auman, ale pomyśl jak po pobycie w szpitalu będziesz się lepiej czuł, to może warto spróbować.

-- 04 maja 2014, 18:42 --

Anel92, całe życie jest takie, nikt nam nigdy nie powiedział, że będzie łatwo
monmaria

Spamowa wyspa

przez Auman 04 maja 2014, 18:42
monmaria napisał(a):Auman, nikt w szpitalu chyba się dobrze nie czuje. To dom daje nam poczucie bezpieczeństwa. Auman, ale pomyśl jak po pobycie w szpitalu będziesz się lepiej czuł, to może warto spróbować.

Ja nawet w domu nie czuję się bezpiecznie. Latam tylko od okna do okna i patrzę czy po mnie nie przyjechali. Zrobię tak: jak lekarka będzie mnie chciała na następnej wizycie skierować do szpitala, to się zgodzę.
Auman

Sortuj wg