Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2014, 16:45
Anna Maria, wlasnie dlatego dumam . Moze jakby bylo blizej , ze moge wrocc w kazdech chwili jak sie zle poczuje a tak. No i pogoda spieprzona a tak bym polazila po gorach
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 maja 2014, 16:45
platek rozy, a dokąd chcesz wyjechać tak daleko? Płatku ma być chłodno i deszczowo, ale jeżeli masz ochotę na zmianę i czujesz się na siłach to jedź. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 02 maja 2014, 16:46
platek rozy, decyzja należy do Ciebie.

ja się pomalowałam, ułożyłam włoski i siedzę... sama. :evil:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2014, 16:48
mirunia, az do Klodzka :time: i mysle bo wiesz jak to jest jak u kogos jestes ... jak zlapie leki to moze byc roznie a wtedy najlepiej mi samej .

-- 02 maja 2014, 16:48 --

Anna Maria, :************* ja dzis tez siedze .
Pociesze Cie ze siedze tak jak TY ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 02 maja 2014, 16:51
platek rozy, tak to calkiem nieźle znoszę samotność, ale jak majówka i pomyślę że większość dobrze się bawi wśród znajomych to fioła dostaję :evil:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Auman 02 maja 2014, 16:52
Ja też siedzę sam. Rodzice pojechali do galerii handlowej, a mnie nie chcieli zabrać. :-|
Auman

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 02 maja 2014, 16:53
żeby był jakiś pub w okolicy, albo chociaż wiejska świetlica to bym poszła, a tak pod sklep z pijaczkami wstyd choć lubię ich towarzystwo, co niektórych oczywiście, jednak na wsi na języki by mnie wzięli nawet gdybym nie piła
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2014, 16:54
Anna Maria, wiem Kochana :********** tulam . Mnie sie marzy tez inne spedzenie czasu wlasnie , jakis grill wsrod ludzi cos , dzis bylam w sklepie dwa razy ;) pozniej chcialam pochodzic na kijach ale sie popieprzyla calkiem pogoda i juz padac zaczelo to tak siedze . Cos ogladam , cos czytam cos sprzatam ... dumam nad nowymi bransolkami ale i jestem niespokojna ze wzgledu na jutro bo i chcialabym i sie boje .

-- 02 maja 2014, 16:54 --

Auman, a czemu Cie nie wzieli? :shock: :shock: :shock: :shock:

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 02 maja 2014, 16:55
platek rozy, jeśli jedyną przeszkodą jest lęk to jedź skoro masz ochotę
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez czarnobiała mery 02 maja 2014, 16:55
ja też siedzę sama, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Lubię swoje własne towarzystwo ;)

Spamowa wyspa

przez Auman 02 maja 2014, 16:55
platek rozy napisał(a):Auman, a czemu Cie nie wzieli? :shock: :shock: :shock: :shock:

Nie wiem, po prostu powiedzieli że mnie nie zabiorą i kropka. A ja nie chcę siedzieć w domu. Poza domem czuję się bezpieczniej.
Auman

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2014, 16:56
Anna Maria, iesz obawiam sie ze jak sie gorzej poczuje to bede musiala sie meczyc az do poniedzialku . I to mnie powstrzymuje poza tym jak u kogos powoesz sorry mam lęk zostawcie mnie sama w spokoju! :bezradny:

-- 02 maja 2014, 16:56 --

Auman, dziwni Ci rodzice :-|

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 02 maja 2014, 16:58
platek rozy, nie ma co wróżyć że na pewno źle się poczujesz bo tak wcale nie musi być. Jedynym minusem jest to o czym mówiłaś przez tele :?
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Auman 02 maja 2014, 16:58
platek rozy napisał(a):Auman, dziwni Ci rodzice :-|

Rzeczywiście, momentami są dziwni.
Auman

Sortuj wg