Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 kwi 2014, 17:06
warrior11, :))))))Nie ma pojecia moja ciotka i nie rozumie ze jestem chora ze to nie wymysl. powoedziala ze co ja bym miala zrobic jakbym na raka byla chora anie zebym wymyslala sobie jakies depresje i lęki. :-| rece opadaja.
Nie dosc ze sama sobie radze na codzien , wychodze do sklepow , jezdze na maisto do lekarza i na terapie i staram sie ogolnie funkcjonowac na ile to mozliwe w miare normalnie to jeszcze mi bez przerwy gada ze ja sobie "KOMPLETNIE NIE RADZE !!!!!" to jej slowa.A w niczym mi nie pomaga, ani mnie nawet nie odwiedza.

Zaczelam szukac pracy dodatkowej i zobacze jak mi pojdzie , czy dam rade czy nie . Mam nadzieje ze zaczne od czegos malutkiego i sie wciagne na tyle ze moj stan sie poprawi.Siedzenie w domu tez niczemu nie sluzy niestety :bezradny: :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2014, 17:28
platek rozy, masz rację, zacznij od czegoś małego, kroczek po kroczku oswoisz się z pracą i obowiązkami. One oddalają od nas w pewien sposób nerwicę, ale musi to być praca w miarę spokojna, bez presji kogoś z zewnątrz (np. niecierpliwy szef, czy szybkie zlecenie). Znajdziesz coś na miarę Twoich sił, a spróbować warto, żeby zająć głowę czymś innym i wyjść do ludzi przychylnych i wyrozumiałych.
Ja prowadzę m.in, małą księgowość, oprócz tego mam jeszcze inne obowiązki w pracy biurowej (kodeksy pracy, paragrafy itp. papierkowe bzdety :mrgreen: ) a to czego nie umiem, nie rozumiem to pytam innych. Dużo siedzenia przy kompie i liczenia na kalkulatorze. Jestem sama w pokoju i bardzo mi to odpowiada, bo nikt nie gada i nie patrzy na ręce.
Dzisiaj właśnie rozliczałam cały I kwartał - księgowałam, łatwo nie było, bo rano jest mi najtrudniej skupić się nad cyframi żeby się nie pomylić... ale zrobiłam dobrze i miałam satysfakcję. Za to popołudniu w domu złapał mnie lęk, mrowienie kończyn i kołatanie serducha... musiałam wziąć mały afobam i jest trochę lepiej... czasami taki stres w pracy- żeby się nie pomylić, żeby wszystko się zgadzało, skutkuje później lękiem. Ale jest i satysfakcja, że wszystko graaaa :great:

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 23 kwi 2014, 17:29
Jutro oddaje lapka do czyszczenia i zmiany pasty. Pójdę na cmentarz sprzątnąć, tam poczekam i mam nadzieję, że w tym samym dniu odbiorę.
Dziś mam doła.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 kwi 2014, 17:36
Anna Maria, tez mam dzis doła jakos w pracy i wogóle wszystko taie trudniejsze niz zwykle :-|
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 23 kwi 2014, 17:36
amelia83, to witaj w klubie :(
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2014, 17:45
amelia83, Anna Maria, witajcie :papa:
też mam doła po tym ataku lęku, jestem padnięta i bez nastroju :roll:

Spamowa wyspa

przez comatom 23 kwi 2014, 17:48
:papa:
comatom

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2014, 17:51
comatom, cześć, jak zdrówko dzisiaj?
u mnie grzmiało przed chwilą, chociaż słoneczko świeciło :shock:

Spamowa wyspa

przez comatom 23 kwi 2014, 17:53
mirunia, wczoraj tragicznie dzis juz lepiej...jeszcze mam pewnie zapalenie zatok
ale nie narzekam-pozdro :D
comatom

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2014, 17:58
comatom, to współczuję Ci tych chorych zatok... zrób sobie okład z rozgrzanej na patelni soli (wsyp sól do skarpetki i przykładaj do chorych zatok) - też pozrawiam :papa:

Spamowa wyspa

przez comatom 23 kwi 2014, 18:00
mirunia, dzieki zrobie tak na wieczór :D
comatom

Spamowa wyspa

przez Auman 23 kwi 2014, 18:03
Witam ponownie.
Auman

Spamowa wyspa

przez comatom 23 kwi 2014, 18:06
Auman, :papa:
comatom

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 23 kwi 2014, 18:18
Bratu z kserowałam stare podarte i pożółkłe dokumenty i nie był zadowolony. Jest mi bardzo przykro :cry:

-- 23 kwi 2014, 16:20 --

przy tym dole wszystko mnie dotyka poczwórnie
teraz myślę że nic nie potrafię dobrze zrobić
Anna Maria

Sortuj wg