Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 kwi 2014, 19:06
amelia83, gdzies za miesiac ide ..

-- 13 kwi 2014, 19:06 --

http://allegro.pl/show_item.php?item=41 ... d00be2ff62

kupiłam ta marynarke na allegro
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 13 kwi 2014, 19:56
hejka

kasiątko :mrgreen: jakby ktoś miał wątpliwości
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 kwi 2014, 20:00
hej Ciebie bym nie poznała?! ;) ja zjadłam makaron serowo brokułowy z kura uwielbiam fajnie ze K zrobiła uszczęśliwiła mnie :D teraz tabletki papieros serial :pirate: i bym zapomniała herbatka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 13 kwi 2014, 20:04
amelia83, ;)

-- 13 kwi 2014, 18:06 --

Czuję wstyd i nie wiem czego on dotyczy :shock:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 kwi 2014, 20:09
wlasnie wrocilam z wypadu do galerii:) nic sobie nie kupilam bo nic ciekawego nie znalazlam... padam ze zmeczenia ale samopoczucie lepsze a co u Was?

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 13 kwi 2014, 20:14
chocovanilla, hej. Cóż.... tak średnio, lenie się
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 kwi 2014, 20:18
Anna Maria, mnie lenistwo strasznie podlamuje dlatego staram sie robic cokolwiek aby gadac z kims lazic itd....

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 kwi 2014, 20:20
Hej ;)

Anna Maria napisał(a):
Czuję wstyd i nie wiem czego on dotyczy :shock:

Warto sobie uświadomić przed czy ten wstyd jest.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 13 kwi 2014, 20:34
chocovanilla, lenie się i z Wami piszę, jak widzę Ty rownież ;)

LATEK1962, myśle, że zmiana nicku mnie peszy :roll:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 kwi 2014, 20:39
Byl P i mi przywiozl lody do domu :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 13 kwi 2014, 20:39
platek rozy, :mrgreen:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 kwi 2014, 20:40
ja tu siedze ale w miedzy czasie kolacja dla niuni i takie tam... tak ze bez lenia:)

Spamowa wyspa

przez traqx 13 kwi 2014, 20:44
*Uwaga będzie długi spam, ale muszę to gdzieś z siebie wyrzucić :?

Chodziłam do bardzo elitarnego liceum, ale napisałam kiepsko próbne egzaminy i powiedzieli, że mnie nie dopuszczą do pisania matury, żebym im nie popsuła statystyk. Miałam dwa wyjścia - zostać i mieć rok w tył, albo przenieść się gdzieś indziej teraz (czyli przed samą maturą) i zdawać jeszcze w tym roku. Wybrałam drugie wyjście i przeniosłam się na ten miesiąc przed maturą do zaocznego liceum dla dorosłych, bo do zwykłego dziennego już by mnie nigdzie nie przyjęli o tej porze... I tutaj zaczyna się robić ciekawie. Towarzystwo z poprzedniej szkoły można by określić jako dość wyszukane. Ludzie z dobrych rodzin, kulturalni, inteligentni, ambitni i wybierający się na dobre uczelnie. W byłej klasie wszyscy znali płynnie angielski, szykowali się na jakieś konkretne studia i to było dla wszystkich takie oczywiste i naturalne. A w tej nowej.... Chyba oprócz mnie to wszyscy tam chodzą po to, żeby po prostu zdać maturę dosłownie na 30%, żeby mieć papierek. Wszystkie przedziały wiekowe. Łącznie spędzę tam tylko 3 weekendy (bo to tryb zaoczny). Moja poprzednia szkoła jest w czołówce wyników maturalnych w skali całego kraju. Podstawowe przedmioty wszyscy piszą bez problemów na 90% i to też było jakieś takie oczywiste i naturalne. Tutaj na pierwszych zajęciach pamiętam, jak facet w wieku mojego ojca stał przed tablicą i się zastanawiał, bo nie umiał rozwiązać banalnego równania. Albo na angielskim dostaliśmy do napisania list. Jako że znam ten język płynnie, to po prostu bez żadnego wysiłku "automatycznie" piszę takie prace w kilka minut. Dosiadła się do mnie jakaś 50-letnia kobieta, żeby spisać, bo ona nie umie. Zapytała, czy ja to tak sama z głowy piszę i jak powiedziałam, że tak, to się spojrzała jak na kosmitę. Po pierwszych zajęciach byłam w takim szoku, że płakałam całą drogę powrotną. W poprzedniej szkole na każdym kroku tłukli mi do głowy, że człowiek bez matury/studiów jest nikim, że trzeba być idiotą, żeby napisać podstawowe przedmioty poniżej 80% i to było jakieś takie oczywiste, że zna się jakieś obce języki.

To nie jest tak, że się w jakiś sposób wywyższam, albo uważam za osobę wybitnie inteligentną, obytą etc. Tak samo nie oceniam innych osób stamtąd. Ale to wszystko jest po prostu kompletnym zanegowaniem tego, co wysłuchiwałam i z czym miałam do czynienia przez ostatnie 3 lata i ciągle nie mogę dojść do siebie. :roll:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 kwi 2014, 20:49
Anna Maria, dlaczego Cię peszy?Nick jak nick, taki sobie nie lepszy nie gorszy, po prostu nick.Mi się podoba.
platek rozy, smacznego lodowania :D
♪♪♪

Sortuj wg