Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Auman 08 kwi 2014, 18:29
kasiątko napisał(a):Auman, znam bardzo porządnego tegorocznego maturzystę. Nie wszyscy są źli. On jest miły kulturalny i wierzę że takich więcej, a na młodzież zawsze narzekano i będą narzekać

Z 5% dzisiejszej młodzieży jest w porządku. Reszta to bandyci, których trzeba tępić.
Auman

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 kwi 2014, 18:35
kasiątko, ja tez tak mam po 30 stce a duchem młodość i naiwnosć
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 08 kwi 2014, 18:37
Auman, nie sądzę żeby aż tak było źle. Jak miałam naście lat też nie byłam święta i moi znajomi też, więc dla mnie błędne jest porównywanie że dzisiejsza młodzież jest gorsza czy lepsza. Wszystko zależy w jakim kręgu się człowiek obraca bo zły ciągnie do złego, a dobry do dobrego ( cudzysłowie zły dobry).
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2014, 18:37
amelia83, łykaj wit. B complex na apetyt i magnez.

Ja muszę mieszać w garnkach :mrgreen: nikt mi nie ugotuje, wracam z pracy i jem to co wczoraj popołudniu ugotowałam... czasami tylko ziemniaki muszę po pracy gotować do jakiegoś mięska lub makaron, kaszę. A zupy gotuję popołudniu, żeby mieć na jutro :mrgreen: i tak w kółko...

hania33, co się dzieje, źle się czujesz, lęki? Obrazek

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 kwi 2014, 18:38
Auman, wśród starszych też jest tak samo są ludzie dobrzy i źli, tak po porostu jest.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 kwi 2014, 18:39
mirunia, mam magnez olimpu i floradix , żelazo na zmęczenie i koncentracje> ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 08 kwi 2014, 18:40
amelia83, i chodzisz w tenisówkach :D Muszę dodać tutaj że były tanie i na płaskiej podeszwie więc to wygrało.
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Auman 08 kwi 2014, 18:41
kasiątko napisał(a):Auman, nie sądzę żeby aż tak było źle. Jak miałam naście lat też nie byłam święta i moi znajomi też, więc dla mnie błędne jest porównywanie że dzisiejsza młodzież jest gorsza czy lepsza. Wszystko zależy w jakim kręgu się człowiek obraca bo zły ciągnie do złego, a dobry do dobrego ( cudzysłowie zły dobry).

Ja mam codziennie pod oknem przykład dzisiejszej młodzieży. Chlają, ćpają, palą fajki, parszywe gówniarze. Jutro jadę do miasta, do sklepu sportowego po kij bejsbolowy i jak zobaczę pod moim oknem jakiegoś parszywego bandytę, to po prostu mu tym kijem w mordę dam. Mam już dość codziennych zebrań młodocianych bandytów pod moim oknem. To nawet nie są ludzie, to jakaś niższa rasa.
Auman

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 kwi 2014, 18:41
kasiątko, chodze w trampkach tenisowkach :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 kwi 2014, 18:42
kasiątko, na płaskiej podeszwie to jesteś niższa... a ile masz wzrostu można wiedzieć? Ja mam 170cm.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 08 kwi 2014, 18:43
Auman, jeśli weźmiesz kij to się upodobnisz do nich :nono:

amelia83, no to mi ulżyło ;)
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Auman 08 kwi 2014, 18:43
LATEK1962 napisał(a):Auman, wśród starszych też jest tak samo są ludzie dobrzy i źli, tak po porostu jest.

Tylko wśród starszych jest więcej dobrych, a wśród gówniarzy, prawie sami źli.
Auman

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 08 kwi 2014, 18:44
LATEK1962, 173-4
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Auman 08 kwi 2014, 18:44
kasiątko napisał(a):Auman, jeśli weźmiesz kij to się upodobnisz do nich :nono:

Jak to mówią "cel uświęca środki", z resztą jak inaczej mam się pozbyć tych kanalii spod mojego okna?
Auman

Sortuj wg