Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 24 mar 2014, 16:18
Ja pier... co za koszmar... ale posłuchajcie to jest głupie troche.... bo ja np wychowałam się w głupim środowisku gdzie kazdy za plecami sie śmiał i obgadywał i to że ja teraz czuje że ludzie na mnie patrzą i mnie oceniają to to urojenia czy po prostu przyzwyczajenie....
po drugie jezeli mojej rodzinie stala się krzywda teoretycznie ktoś napadł i pobił to czy urojeniem jest strach przed bandytą ? czy jesli rosja świruje to czy urojeniem jest strach przed wojną ?

Spamowa wyspa

przez Adam Smith 24 mar 2014, 16:20
platek rozy, Prawdzie lęki się zaczynają dopiero póżniej, kiedy się zaczyna grzebać w przeszłości ;) dobrze, że już teraz uczysz się sobie radzić z lękami, bo te doświaczenia się póżniej przydają, żeby przeżyć terapię.
Adam Smith

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2014, 16:20
chocovanilla, moim zdaniem to zadne urojenia nie sa , co Ty sobie wmawiasz ze masz urojenia?
Ile ja razy mam mysliz e ludzie sie beda na mnie gapic np w autobusie jak zemdleje , to po prostu mysli nerwicowca. Urojenia wygladaja zupelnie inaczej .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 24 mar 2014, 16:20
platek rozy, ja uporam się z jednym to zaczyna się drugie itd...
kiedys balam się o zdrowie, potem że zwariuje, potem ze komus cos zrobie, a to konca swiata, a to choroby psychicznej, bezsensu i tak skacze z kwiatka na kwiatek ze tak powiem

Spamowa wyspa

przez Maggda92 24 mar 2014, 16:21
chocovanilla napisał(a):Ja pier... co za koszmar... ale posłuchajcie to jest głupie troche.... bo ja np wychowałam się w głupim środowisku gdzie kazdy za plecami sie śmiał i obgadywał i to że ja teraz czuje że ludzie na mnie patrzą i mnie oceniają to to urojenia czy po prostu przyzwyczajenie....
po drugie jezeli mojej rodzinie stala się krzywda teoretycznie ktoś napadł i pobił to czy urojeniem jest strach przed bandytą ? czy jesli rosja świruje to czy urojeniem jest strach przed wojną ?

to nie są urojenia
Maggda92

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2014, 16:22
Tomcio Nerwica, wiesz ja juz mam jedna terapie za soba . w wieku 18 lat poszlam i rok chodzilam skonczyla sie dobrymrezultatem p[rzez 17 lat nie mialam zadnych objawow i lękow.Mam nadzieje ze ta terapia bedzie rownie owocna .
U mnie sporo zwiazanych jest lekow z moim stanem fizycznym bo mialam duzy klopot ze szyjnym kregoslupem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 24 mar 2014, 16:23
platek rozy, wiesz co ja ogolnie to boje sie wysmiania... jak ktos zwraca mi uwagę... itd...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2014, 16:24
chocovanilla, to fobia spoleczna .

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 24 mar 2014, 16:24
Anel92, jeśli się sprzeczam z mężem i ja mowie że coś było tak a on mówi inaczej to moge mieć urojenia ??

Spamowa wyspa

przez Adam Smith 24 mar 2014, 16:24
to że ja teraz czuje że ludzie na mnie patrzą i mnie oceniają to to urojenia czy po prostu przyzwyczajenie....

To mechanizm nerwicowy. Tak naprawdę sama siebie oceniasz i przypisujesz oceny innym. Nie ma w tym nic dziwnego.
po drugie jezeli mojej rodzinie stala się krzywda teoretycznie ktoś napadł i pobił to czy urojeniem jest strach przed bandytą ?

Jeśli w pewnej rodzinie, ktoś chorował na raka, to normalną koleją rzeczy jest strach potomka, że przydarzy mu się to samo. To irracjonalny lęk, a nie urojenie.
czy jesli rosja świruje to czy urojeniem jest strach przed wojną ?

Dużo ludzi boi się tej wojny, a mediom na tym zależy, żeby tak było. W końcu jak udowodniły pewne badania, lud który jest sparaliżowany strachem, staje się bardziej posłuszny ;)
Adam Smith

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2014, 16:25
chocovanilla, a moze macie innesojrzenie na ta sama sprawe po prostu.

Spamowa wyspa

przez Maggda92 24 mar 2014, 16:25
chocovanillajak się sprzeczasz to jesteś w stresie, jak jesteś w stresie wszystko może się pomieszać
Maggda92

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2014, 16:26
Tomcio Nerwica, dokladnie ja mam lek przed rakiem bo moja mama na raka zmarla i widzialam co ta choroba z nia robila .

Spamowa wyspa

przez Adam Smith 24 mar 2014, 16:26
platek rozy, to terapia behawioralna czy jakaś inna ?
Adam Smith

Sortuj wg