Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 mar 2014, 19:00
Anel92, no to zaczynamy brac leki i stajemy z kolan do pozycji pionowej :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 mar 2014, 19:01
witam popołudniu, :papa:
pospałam po afobamku, beztrosko, bez lękow odpoczęłam
kasiatko Kasieńka super ten filmik o Zgrywusku i Pętelce :105:
a mnie nic nie wkurwia jestem taka obojetna na wszystko, tylko wkurza mnie mój stan i niemoc
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Maggda92 18 mar 2014, 19:02
platek rozy napisał(a):Anel92, no to zaczynamy brac leki i stajemy z kolan do pozycji pionowej :D

obyś miała rację :zonk:

amelia83 napisał(a):witam popołudniu, :papa:
pospałam po afobamku, beztrosko, bez lękow odpoczęłam
kasiatko Kasieńka super ten filmik o Zgrywusku i Pętelce :105:
a mnie nic nie wkurwia jestem taka obojetna na wszystko, tylko wkurza mnie mój stan i niemoc

hej :papa:
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 mar 2014, 19:04
amelia83, a jak teraz lepiej?

Dzis sie zmobilizowalam i zrobilam lepszy obiadek bo wczoraj poszlam po latwiznie i truskawy ze sloika wywalilam na ryz plus troche jogurtu naturalnego szczypta cynamonu i pol lyzeczki fruktozy. a dzis zrobilam spaghetti miesne ale sos zrobilam sama z pomidorkow puszkowych :105:

-- 18 mar 2014, 19:04 --

Anel92, musi byc lepij a braals juz leki kiedys?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 mar 2014, 19:06
No, dziewczynki! Wskakujcie mi tu na wóz szybciutko, bo sobie tyłeczki zmoczycie w tych kałużach.... płatku, uda Ci się wskoczyć, dasz radę troche sama, trochę leki Ci w tym pomogą, trzymam kciuki!!! :great:

A tak w ogóle witajcie w ten wstrętny dzien, jutro będzie lepiej, zawsze musi byc, kiedyś wyjdzie słońce dla nas, wierzę w to!!! :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 mar 2014, 19:07
mirunia, witaj ciepla kobietko :************ musze wskoczyc znow na woz i bede jechala spiewajac z wielkim usmiechem na twarzy jak dawniej :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:

Spamowa wyspa

przez Maggda92 18 mar 2014, 19:07
platek rozy tak brałam, brałam asentre, bioxetin, hydroksyzyne i miałam epizdo psychotyczny wtedy brałam zolafren

-- 18 mar 2014, 18:08 --

mirunia hej :papa:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 mar 2014, 19:08
Anel92, a jak sie wtedy czulas? lepiej?

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 mar 2014, 19:09
Anel92, mirunia, hej :papa: :*** platek rozy, lepiej kochana ale ja obiadu nie zrobiłam nie chce mi się na maxa jem kanapki :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 mar 2014, 19:09
platek rozy, słusznie prawisz dziewczyno miła, tak ma być... nie inaczej! Trzeba sobie pomóc lekami plus swoją własną mobilizacją i będzie gut!!!

-- 18 mar 2014, 19:10 --

amelia83, hej, hej :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Maggda92 18 mar 2014, 19:10
platek rozy Przy asentrze nawet było lepiej, bioxetin źle bo nie mogłam jeść, nie czułam apetytu i w efekcie lekarz kazał odstawić, hydro średnia musiał mi zwiększać dawkę bo na początku nic pomagało, zolafren nie wiem dokładnie jak działało źle się czułam i nie wiele pamiętam z tamtego czasu ale musiało pomóc bo wróciłam do rzeczywistości na jakiś czas. A Ty już brałaś leki? Czy to Twoje pierwsze?
Maggda92

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 mar 2014, 19:11
amelia83, kanapeczki tez dobre :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja dzis mobilizacja ale co jutro bedzie to nie wiem:)

mirunia, ja juz czekam na ten lek i zobaczymy . Dzis juz bym miala to mi kobieta zamowila 100 mg zamiast 50 :evil:

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 mar 2014, 19:11
Anel92, witaj :papa:

-- 18 mar 2014, 19:13 --

mirunia, ja juz czekam na ten lek i zobaczymy . Dzis juz bym miala to mi kobieta zamowila 100 mg zamiast 50 :evil:

tak płatku, czytałam, masz po prostu pecha do tej apteki :bezradny:
Ostatnio edytowano 18 mar 2014, 19:14 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 mar 2014, 19:13
Anel92, sertralina czyli asentra bedzie juz moim 6 lekiem . Ja mam ta trudnosc ze zle leki toleruje i moj organizm je czesto odrzuca , wymiotuje na nich , czasami nie mam sil nawet zeby wstac do lazienki , miewam zawroty glowy straszne . nie jem , nawet nie moglam pic na venli bo wszytskoz wracalam .. I jesli sertralina zawiedzie teraz to juz chyba bede zdana na wieczne zycie w domu .

Sortuj wg