Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ellwe 13 mar 2014, 13:48
chocovanilla, :papa:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Spamowa wyspa

przez metka00 13 mar 2014, 13:50
co tam w welkim swiecie malych odkrywców hehe;p
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Spamowa wyspa

przez nerwa 13 mar 2014, 13:52
nerwosol-men, z tym totkiem to tez podejrzana sprawa, bo ponoć ludzie ktorzy wygrywaja są paradoksalnie potem mniej szczesliwi :) Ciekawe to jest, swoja droga. Pieniadze szczescia nie daja! :)

LATEK1962, no nie jest latwo z ta praca, ciezkie czasy.. dlatego penwie coraz wiecej osob ma takie problemy jak my :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ellwe 13 mar 2014, 13:55
Ciężko zacząc pracę kiedy ma się np. problemy z koncentracją i coś jakby deficyty myslowe. Ja pracuję już resztkami sił i były momenty kiedy chciałam tak po prostu zrezygnować bo stwierdzałam, że nie daję rady. Ale faktycznie sama potrzeba wyjścia z domu do pracy, chcąc nie chcąc motywuje do jakiejkolwiek aktywności.

-- 13 mar 2014, 13:57 --

nerwa, u mnie w pracy są oprócz mnie dwie osoby o których wiem, że korzystają z pomocy psychologa, nie wiem jakie mają problemy i czy biora leki bo nie rozmawiamy o tym tak jawnie, ale wiem, że chodzą.

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Spamowa wyspa

przez nerwa 13 mar 2014, 13:58
Ellwe, a wiesz jak ja mialam ze 3 lata temu? Jakis taki ciezki okres, umarla mi babcia i szef, dzien po dniu i w ogole chora jakos bylam, skolowanie mialam, i tym juz zmeczona tez bylam. I nagle po tym wszystkim tez wpadlam w takie oslabienie, depresje, nei wstawlama z lozka itd. Tez juz lęki byly i zdenerwowanie ogolne. Ale... jakos wczesniej zobowiazalam sie, ze wykonam taki projekt, oczywiscie nie wyobrazalam sobie tego, wiec szukalam osoby na zastepstwo - ale nie znalazlam. Wiec pomyslalam... ok, trudno, chociazbym tam miala pasc to musze isc i cos zrobic zeby to ukonczyc.

Pierwszego dnia.. masakra, doszlam do pracy to juz bylam wykonczona, posiedzialam ze 2h, nic nie ogarnialam w glowie mi sie krecilo, ledwo na ozy patrzylam. Wrocilam do domu i spac :) Ale kolejny dzien.. znow ciezko, ale znow jakos troche wytrzymalam i znow padlam po powrocie. I tak z dnia na dzien, jakos sie zaczelam zajmowac ta praca, i coraz bardziej taka jasnosc myslenia odzyskiwalam, coraz mniejsze zmeczenie bylo, az po tygodniu czy dwoch juz spoko caly dzien wytrzymywalam tam. I ostatecznie na koniec projektu bylam jak nowo narodzona :) W sumie na tyle, ze jak dostalam wtedy potem propozycje wyjazdu za granice, to nawet nei mialam zadnych watpliwosci.

-- 13 mar 2014, 13:06 --

a gdzie ja to ostatnio czytalam.... hmm.... nie pamietam, w kazdym razie bylo cos o depresji i nerwicy, ze wszystko sie bierze z myslenia. Ze takie choroby to nie jest cos fizycznego co nas dopada, jak wirus. Tylko taki stan, i wszystkie objawy - powoduja nasze mysli. I tam byly takie sposoby rozne, zeby po prostu starac sie nie myslec. To jest MEGA ciezkie zadanie, wiadomo :) ale zeby na sile myslec o czyms zupelnie innym i z czasem podobno jest lepiej i lepiej. I tam byl przyklad, zeby np myslec "zielona zaba". I tak ciagle "zielona zaba, zielona zaba, zielona zaba" - wszystko byle sie nie wkrecac w depresyjno-nerwicowe mysli.

W sumie na pewno cos w tym jest.. ja teraz chce jakos na maksa tak zrobic, zobaczymy jaki bedzie efekt. Kiedys taka tez sie czulam oslabiona i tez tak na sile zaczelam myslec o czym innym i nie zastanawiac sie, i powiem wam, od razu tak lepiej bylo. Ale potem znow wpadlam w to wszystko :D ehh
Albo nawet niedawno, 2 tyg temu, depresja i oslabienie. I pomysallam.. ok bede sie zachowywac jak gdybym tego nie miala. Zapomne i na sile bede robic cos, pozmywam, posprzatam. I tak zaczelam i wtedy tez, minelo 30min a ja nagle dobry stan! Az zdziwiona bylam :)
No ale potem wszystko powrocilo na stare tory :P hehh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2014, 14:10
LATEK1962, mam to samo , a jak tak nie mysle czarno to mam lepsze samopoczucie ,
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 mar 2014, 14:32
platek rozy, tak, czasami, bardzo często czarno myślę :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2014, 14:42
LATEK1962, no to bedziemy czarnowidzami i mam wrazenie ze do konca swiata juz tak bede miala :x :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez nerwa 13 mar 2014, 14:45
a ja jeszcze licze, ze uda mi sie to myslenie wyrzucic z glowy :)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 13 mar 2014, 14:45
13 :why: Mam problem z kwaterą :why:
Anna Maria

Odp: Spamowa wyspa

przez gosiulek 13 mar 2014, 14:49
Witajcie Kochani:smile:
Obrazek

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2014, 14:50
Obrazek

Wlasnie moj mozg mnie nienawidzi z e i robi to co on chce i nie daje spokoju :why: :why: :why:

-- 13 mar 2014, 14:50 --

gosiulek, :*********** Kochana jak zdrowko?

Spamowa wyspa

przez Lonely94 13 mar 2014, 15:05
Witam :D

Znajdzie się tu jakiś znawca Opery Mobile ?
Lonely94

Spamowa wyspa

przez Ellwe 13 mar 2014, 15:27
platek rozy, uwielbiam te Twoje obrazki:)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sortuj wg