Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 20 lut 2014, 13:58
Fajory już na weekend nakręciłam. W piecu się pali. Jest dobrze. Tylko w głowie mi się kręci i żołądek mnie bo za późno zjadłam.
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Enii 20 lut 2014, 14:03
xyz90 napisał(a):Enii i jak czułaś się na początku brania? Zażywam 3 dzień dawke 5mg i czuje się strasznie, nie czuje się soba i mam wiecej napadow leku niż do tej pory. Nie wiem ile tak wytrzymam.

Ja mam 20 mg. 1x dziennie. Na poczatku była tragedia z łózka nie wychodzilam przez tydzien bo objawy sie nasiliły. Brałam poczatkowo po ćwiartce i stopniowo zwiekszałam.

Po tyg. powinno wszytko wrócic do normy
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez xyz90 20 lut 2014, 14:04
Dzieki za odp, to jest bardzo pomocne, ja tez biore na nerwice, nie mialam problemow z placzem, do momentu kiedy nie zaczelam brac lekow, czuje sie naspidowana emocjami z ktorymi sobie nie radze, moze taka pierwsza reakcja i za pare dni moj organizm sie przyzwyczai ;)
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu
Czas i tak upłynie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Enii 20 lut 2014, 14:04
chocovanilla napisał(a):ja biore escitil ale nie pamietam żebym na początku stosowania czuła się gorzej a zaczynałam chyba też od 5mg przez 3 dni potem już na 10 weszłam...

-- 20 lut 2014, 13:43 --

ogólnie to ja wole towarzystwo facetów niz kobiet bo kobiety knują obgadują i w ogóle.... przynajmniej w moim otoczeniu.... ale jesli chodzi o związek plus do tego dziecko to jest ciężko.... ale bez faceta byłoby jeszcze gorzej...

ja nie widziałam nikogo z forum ;((((

Ja tez chociaz sa wyjątki. No, ale ja sie miedzy facetami wychowywałam wiec moze to przez to :twisted:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 20 lut 2014, 14:05
Siemanko ludziska dopiero co wstealem, ale spalen dobrze do 12 godziny, po przebudzeniu sie dobrze sie czulem taki rozluzniony. Teraz wstawilem wode na kawe.
Wczoraj megatrudny dzien i ciezka noc.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 20 lut 2014, 14:05
xyz90, brałam już długą liste leków... nie jest to jak dla mnie rewelacja ale też nie jest złym lekiem... poza tym to że jakiś lek dziala na mnie zle nie znaczy ze na innych tez bedzie tak dzialal poza tym jesli jakis lek dobrze zadzialal na mnie raz nie znaczy ze za kolejnym podejsciem zadziala... myśle że po 2 tyg brania leku dopiero można mówić o działaniu tym bardziej ze jest to Twój pierwszy lek... możesz reagować na niego gorzej bo Twoj organizm po raz pierwszy ma do czynienia z takimi substancjami ale to jeszcze za wczesnie zeby cokolwiek mowic... musisz to przetrwac... masz jakies dorazne w razie lęków?? ja podobnie jak Ty mialam z asertinem... przez pierwsze 2 tygodnie bylo spore pogorszenie... za to z innym lekiem caly czas spalam... co lek to inne dzialanie tak jak i co organizm ;) bedzie dobrze:)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 20 lut 2014, 14:06
ja mam nadzieję że w mojej grupie na informatyce będą sami faceci :mrgreen:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Enii 20 lut 2014, 14:06
wieslawpas, :papa:

-- 20 lut 2014, 14:08 --

kasiątko, :mrgreen: :mrgreen:

Mnie zawsze faceci bardziej mobilizowali do działania, przeciez nie mogłam byc od nich gorsza :P

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 20 lut 2014, 14:08
wieslawpas, :papa: :)

-- 20 lut 2014, 14:09 --

ja zawsze bylam wstydzioch jesli chodzi o facetow ale od paru lat czuje sie jak ryba w wodzie w ich towarzystwie;p i kocham byc rodzynkiem;)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 20 lut 2014, 14:10
Enii, wolę w grupie facetów bo tak rywalizacja, obgadywanie. Mam złe doświadczenia, a jak byłam jedyną kobietą na kursie to była bajka.
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 20 lut 2014, 14:10
nie wiem jak wy wszyscy ale ja mam tak ze jak sie przestawie i pozno chodze spac a potem pozno wstaje to czuje sie fatalnie psychicznie... lepiej sie czuje jak wczesniej sie poloze i rano wstane:)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 20 lut 2014, 14:11
Też wychowywałam w gronie męskim, a teraz znajomych w realu też mam facetów.
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Enii 20 lut 2014, 14:12
chocovanilla, ja nigdy jakos nie traktowałam tego na zasadzie ''rodzynka'' :roll:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez xyz90 20 lut 2014, 14:13
chocovanilla doraznie biore Zomiren i bez niego bym sobie teraz nie poradzila, dodatkowo na sen hydroxizine chociaz nie dziala na mnie juz chyba
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu
Czas i tak upłynie..

Sortuj wg