Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 paź 2016, 10:25
Dzień dobry! :papa:

Zimno dzisiaj :why: buro i nijako.

platek rozy, czuję się dzisiaj niezbyt dobrze, mam zawroty takie ciągłe, jakbym była na rauszu.
A zwiększają się przy poruszaniu głową w dół i do góry - np. przy pisaniu na kompie. A zauważyłam rano przy wstawaniu z łóżka. Chyba dzisiaj będzie kołnierz po południu. :bezradny:
Dołuje mnie to.

Przykre wiadomości o Twojej Ani. :(

kosmostrada, pospałaś trochę w nocy po tej drzemce wieczornej? Jak się dzisiaj czujesz sercowo i tak w ogóle?

Dobrego dnia Wszystkim!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 paź 2016, 11:53
Dzieńdoberek ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 paź 2016, 12:11
Dzień dobry!

U mnie siąpawka i zimność. Nie chciało mi się brać rano parasola na spacer z psem i wróciliśmy zawilgli i zmarznięci.

misty-eyed, Dziękuję za dobre chęci! :uklon: Nie można łączyć supli z fitohormonami z tabletkami hormonalnymi... Jak je będę musiała odstawić, to wtedy mogę się rozejrzeć. :bezradny:

mirunia, Dziękuję, że pytasz. Dawno tak marna globalnie nie wstałam... Ale już się jakoś ogarnęłam do poziomu funkcjonalności.
Dziś mam na !6.30 zebranie, gdzie muszę reprezentować firmę i staram się nie wpadać w czarnowidztwo, jak ja tam wyrobię. Nie ma jak się wymigać, wszyscy zajęci... :bezradny:
Kochana jak zwykle ściskam i jak zwykle życzę, żeby dzionek w pracy szybko minął. Najwyżej zwolnisz się i pójdziesz do domku, jak będziesz zbyt umęczona.

platek rozy, Mam nadzieję, że te uboki przejdą, zobaczymy, postaram się poczekać te trzy miesiące.
Tobie też uściski przesyłam, bardzo duży smutek masz dzisiaj, tak mi przykro z powodu Ani... :(

J3RZY62, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 paź 2016, 13:15
Dzień dobry.
Z samego rana
- "dlaczego nie pojechałeś z ojcem na wymianę opon?"
-"A czy ktoś mnie raczył poinformować, że dzisiaj będzie wymiana opon?"
-"No nie, ale miałeś dzisiaj jechać!"
:hide:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 paź 2016, 14:06
Dzień dobry!

Ja już od godziny w domu. Wstałam po 5, nie byłam wyspana ani w super formie. Ale, jak trzeba, organizm potrafi się zmobilizować. Chyba wszyscy tak mamy :mhm:? Jeśli nie mam zawrotów głowy, to zdziałać mogę wiele. Zabawa z dzieckiem to czysta przyjemność.
Mąż dotarł do mnie o.10 i przed 13 już wyszliśmy.
Ja mam trochę szczęścia, bo udało mi się przełożyć jutrzejszą wizytę u okulisty na przyszły poniedziałek, bo jest to mi potrzebne do diabetologa we wtorek. Czasem trafi się na miłą i życzliwą osobę w rejestracji.

kosmostrada, z pewnością nie wszystko można łączyć, może kiedyś przyda Ci się... Czy dzisiaj lepiejsię czujesz?

mirunia, współczuję Ci tych zawrotów, bo trudno się funkcjonuje w takiej sytuacji. A lęki szaleją... Mierzyłaś ciśnienie?

platek rozy, ja uważam, że są to jedne z lepszym na rynku. Warto poczytać o tej firmie. Mają udowodnioną super przyswajalność, sama zażywałam B complex i na pewno nadal bym stosowała i D3 i MgB6, ale niestety ostatnio nie za bardzo stać mnie na ich zakup. Może kiedyś powrócę do nich?
Faktycznie sytuacja Ani nie wygląda dobrze, ale nadziei nie można tracić...

J3RZY62, Purpurowy, witam serdecznie Was!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 paź 2016, 14:42
Jest duża szansa, że w przyszłym tygodniu mnie wypuszcza. Oczywiście, jak będę się dalej czuła stabilnie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 paź 2016, 14:47
misty-eyed, witaj.

Carica Milica napisał(a):Jest duża szansa, że w przyszłym tygodniu mnie wypuszcza. Oczywiście, jak będę się dalej czuła stabilnie.

Cześć.
Szybko poszło. Ale to dobrze.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 paź 2016, 14:54
Carica Milica, to chyba dobrze? Rozumiem, że leki masz zmienione i działają...?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 paź 2016, 15:03
Purpurowy, jeszcze nie wychodzę, ale tak mi dzisiaj moja doktor prowadząca powiedziała.

misty-eyed, leki mam zmienione. Biorę lit i kwetiapine. I o dziwo po kwecie nie jestem przymulona i śpiąca. Ale biorę jakiś inny generyk. Chyba leki działają. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 paź 2016, 15:09
Carica Milica, oby tak było!!! Życzę Ci tego bardzo, bardzo... :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 paź 2016, 15:23
Carica Milica, poczytałam o Twoich lekach. Nie wiedziałam, że lit jest przede wszystkim stosowany w chorobie dwubiegunowej. Może właśnie to /pierwiastek/lek skuteczny w Twoich problemach, a może połączenie obu zadziałało? Ciekawe...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 paź 2016, 15:29
Jestem już też w domu, trochę wcześniej puścił mnie szef. Robota zrobiona, to co miałam siedzieć.
Zjadłam obiad i zakołnierzowałam się na trochę.

misty-eyed, Aniu, widzę, że dałaś radę jako Niania, dobrze, że masz wsparcie w Mężu. Pewnie zaraz zdrzemniesz się troszkę, bo ciut świt wstałaś.
Kochana, nie mierzyłam ciśnienia, czuję te zawroty wyraźnie od szyjnego, bo mam spięty kark i szyję i poruszanie głową powoduje małą karuzelę.
A mierzenie ciśnienia odstawiłam na pewien czas, bo na widok aparatu od razu mi skacze w górę. ;) Ja wyczuwam skok ciśnienia innymi symptomami- już się naumiałam to wyczuwać.

kosmostrada, trzymam kciuki za udaną reprezentację firmy, coby było spokojnie, bez spiny i lęków.
No zimnica dzisiaj okrutna, mam nadzieję, że jeszcze będzie ładna, ciepła jesień.

Carica Milica, dobre wiadomości... oby stabilizacja trwała jak najdłużej. :great:

Cześć Chłopaki!

Spamowa wyspa

przez tosia_j 10 paź 2016, 16:10
witam po pracy cała spamowa
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 paź 2016, 16:14
mirunia, tosia_j, witajcie.

Ehhh, jedną piosenkę już wybrałem. Jeszcze tylko 9. :great:

Sortuj wg