Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 paź 2016, 18:21
"Wyślij mi na FB 10 piosenek które słuchasz, ja je opracuję i będziesz się uczyć od czwartku" - łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 paź 2016, 19:58
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez rolosz 09 paź 2016, 21:49
mirunia, no miałem fajny tydzień, ale się skończył. Zresztą to podejrzane było, że się nic nie działo :-|
Dzięki za tulasy, od razu lepiej ;)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 paź 2016, 22:02
Dobry wieczór...spodziewałam się poprawy, ale niestety...
Jutro wstaję przed 6, Syn zawozi mnie do Wnuczka, muszę wyzdrowieć :roll: i już!

kosmostrada , nie odezwała się? Ciekawe czy lepiej się czuje? Może jeszcze da znak?

Godzinę poświęcę na obejrzenie nagranego Belfra i chyba będę próbowała zasnąć. Wiem, że zwykle przed porannymi wyjściami mam z tym problem ;) Przynajmniej poleżę w spokoju, dam organizmowi choć trochę odprężenia, chyba włączę relaksację?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 22:33
misty-eyed, Zyjem, choć ledwo zipię... Dzięki Kochana za troskę!
Myślę, że to efekt tych tabletek, jak nie mogę narzekać w ciągu miesiąca, to teraz jak jest ta przerwa w braniu to jakieś dziwne hocki-klocki mi organizm wyprawia, a serducho wariuje... :roll: Wrażenie okropne, trochę paniki dostałam... :zonk: Trochę trudno robić relaksację, jak się ma objawy zawału... ;)
Plateczkowa mówi, że się najgorzej czuje w tej przerwie, może u mnie też tak jest. Zobaczę, co będzie dalej, najwyżej odstawię.
Naprawdę fajne zdjęcie, miło Cię zobaczyć! ( czemu sobie ubzdrzyłam że jesteś blondynką...)

rolosz, Nic nie ma podejrzanego w tym, jak jest dobrze... :nono: W końcu bierzesz leki.
Zyczę Ci więc spokojnego poniedziałku, niech to będzie chwilowe weekendowe zejście.

mirunia, Gratuluję dwóch siat, ja mam dopiero jedną, ale to dopiero początek... :P (nie mam pojęcia po co nam tyle rzeczy, powszechna kobieca przypadłość :smile: )

Purpurowy, Ale masz fajne zadanie. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 22:35
kosmo, a o mnie jak myslalas?
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 paź 2016, 22:37
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Ale masz fajne zadanie. :105:

Wbrew pozorom jest ciężko, bo od 2011r słucham głównie muzyki typu RAC (nie popieram żadnych organizacji o profilu prawicowym, po prostu lubię ten gatunek, za mocne brzmienie) więc trudno jest mi wybrać coś co można pokazać publicznie ludziom. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez WolfMan 09 paź 2016, 22:46
kosmostrada, Trzymaj się mimo wszystko ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 23:43
tosia_j, Była Twoja fota? Umknęła mi? :bezradny: Ciebie sobie wyobrażam jako szatynkę z prostym bobem.

WolfMan, No trzymam się... ;)
Choć nie jest łatwo utrzymać się bez paniki, jak masz wrażenie, że zaraz wyrzygasz swoje serce... ;)

Purpurowy, To może jednak coś mainstreamowego, co chciałbyś umieć grać... Pan może się zgarbić, jak mu prześlesz swój sztandarowy zestaw... :D

Piję herbatkę wg nowej receptury, tym razem z dodatkiem malin. :105:
Chyba dziś posiedzę, bom usnęła o 9- tej na godzinę wyczerpana różnymi jazdami...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 paź 2016, 23:51
kosmostrada, dziękuję Ci za miłe słowa... Hormony nieźle potrafią umęczyć. Ja, można powiedzieć, oswoiłam tę przypadłość. Przykro mi, że i Ciebie to spotkało. Może jednak niedługo wyciszą się i unormują - tego Ci życzę Kochana!!!

Ja wytrzymywałam w czasie relaksacji nawet w bardzo złym stanie będąc, bo nie wiedziałam już, co mam ze sobą robić. Rozumiem, że każdy z nas musi szukać własnych rozwiązań. Ja należę do osób podatnych na tę formę odstresowania, uspokojenia. Choć nie zawsze tak było. Początki były różne, bo niektóre głosy są drażniące, dlatego poszukiwałam...

WolfMan, wyglądasz bardzo dobrze :!:

Purpurowy, masz zadanie, tego potrzebujesz , moim zdaniem, bo to super sposób na nudę, rozwój i umilenie zycia :D :great:

tosiu_j, :D ja też obejrzałam niedawno Twoje zdjęcie z kotkiem...wyglądasz naprawdę ładnie, spokojnie, choć poważnie, ale tak prawdziwie... :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 paź 2016, 00:10
misty-eyed, To jest też umiejętność wyciszenia się w złych chwilach, którą Ty już wynika z tego masz, a ja nadal nad tym pracuję...
Kochana trzymam kciukasy za jutro, żebyś w formie była!

Dlaczego ja nie widziałam zdjęcia Tosi z kotkiem? :time:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 paź 2016, 00:14
kosmostrada, nie czujesz się dobrze, więc umknęło Ci...
Masz rację, długo nad tym pracowałam, zresztą pomogło mi uregulowanie tarczycy, właściwy lek. Choć to się udało... ;)
Już jestem opakowana, zalekowana, chciałabym zasnąć, ale będzie trudno. Jutro będzie krótki dzień "pracy", bo do 13 tylko. Od wtorku od 7.30 do 16, ale już w naszym domu. To dla mnie lepsze wyjście. U siebie...

Kochana, może pomocniczo coś z tego wybierzesz /ja wierzę tej firmie-sprawdzona przeze mnie/ : http://www.aptekawsieci.pl/17879-solgar ... 30szt.html i http://aptekaprima24.pl/solgar-female-m ... kobiet-x60

Pozdrawiam Cię gorąco!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 paź 2016, 08:54
Kochani dzien dobry:******
Ja w pracy ale slabiuska.
Ania w nocy dostala mini udaru , robili tk glowy i cos tam w glowie jest... Miala dzis kolejna chemie wziac a ma niedowlad nogi i reki...
Podlamalam sie i musialam az krople na serce brac bo nie wyszlabym do pracy.

kosmostrada, Kochana ja zawsze w te dni przerwy od hormonkow czuje sie nie za dobrze... Moze Ci zmieni lekarka jesli bedzie zle caly czas na tych tabsach ale to pewnie za jakies trzy miesiace bo mniej wiecej tyle one sie rozkrecaja a organizm sie przestawia.

Najchetniej bym wrocila do lozka.

:roll:

Szaro buro za oknem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 paź 2016, 08:58
misty-eyed, dzialaja te suple?
Ja zadnych nie biore juz dluugi czas.Myslalam nad witamina d ale niestety po niej mnie brzuch boli :bezradny: a moze by sie przydala taka witamina w jesienne i zimowe dni. Ja do tego mam jeszcze osteopenie ... i tez na to brac powinnam z wapniem .

mirunia Kochana a Ty dzis jak sie masz?????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg