Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Fizli 23 paź 2016, 23:35
kosmostrada napisał(a):Fizli, A co się Fizliku miało tu zmienić... ;) Widzę zapracowany, ale zadowolony, w swoim żywiole. A nowy synuś cudny! :smile:
Trzymaj się!

cyklopka, Czytałam "Biegnącą w z wilkami". A takich warsztatów zazdroszczę, sama bym się wybrała.

rolosz, Też zagrałabym w siatkówkę plażową... :105: Tylko niestety ja tego nie zrobię już zapewne nigdy w życiu, ze względu na moje chore łapki. Ot, to już chyba lepiej nie móc robić tego ze względu na pogodę, choć wiem, że pewnie Cię nie pocieszyłam... :bezradny:
A wisielczy humor lepszy niż jego brak... ;)

Carica Milica, Też lubię jesienne ciuchy. :smile:

Powiem Wam, że lubię czarny humor i staram się łapać dystans i humor do naszych przypadłości, ale jakoś na mnie smętnie działa jednak ten avek Smiercionauty ( choć doceniam jego grafikę ;) ). No ale widocznie taki mam dziś dzień, to pewnie ten brak słońca od tak dawna, ech...

Znowu deszcz stuka mi o parapet.

słyszałem że ktoś twierdził że nie żyje albo coś w ten deseń

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 23 paź 2016, 23:40
Męczy mnie silny lęk. Dziś spotkałem się z gościem, którego się bałem. Po spotkaniu mi to przeszło, później wróciło jak chciałem jechać do knajpy. Strasznie mnie to męczy. Przeważnie mam napięcie a nie lęk. Wolę to napięcie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 paź 2016, 23:41
Fizli, cynamon szanuję :uklon: Pinstripe'y są fajne z nieregularnym umaszczeniem, jakby ktoś zaczął malować wzory na białym i nie skończył :great:

Powiedz mi jak często jedzą, co jedzą i jak znoszą kontakt z człowiekiem (dotyk, ciepło ciała, głos).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Fizli 23 paź 2016, 23:44
cyklopka napisał(a):Fizli, cynamon szanuję :uklon: Pinstripe'y są fajne z nieregularnym umaszczeniem, jakby ktoś zaczął malować wzory na białym i nie skończył :great:

Powiedz mi jak często jedzą, co jedzą i jak znoszą kontakt z człowiekiem (dotyk, ciepło ciała, głos).

całkiem sopko, karmimy młode co 2-3 dni oseskiem tygodniowym i zwiekszamy karme podczas dorastania, mi wyszły ostatnio banana spied het coral glow 100% :D, wszystkie zarezerwowane 3 szt :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 paź 2016, 23:44
rolosz napisał(a):Carica Milica, cieszę się i tego Ci życzę ;) A mi jesień nie służy :? Nie ma gdzie w siatkówkę plażową zagrać ;)
mnie też jesień nie służy. Niby sprawy jakoś się poukładały (te najważniejsze) ale demony smutku rozgościły się na dobre we łbie i podjudzają do złego
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Fizli 23 paź 2016, 23:45
caluśki biały tylko głowa jest jak u banana spidera :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2016, 23:50
Fizli, Nic o tych plotkach nie wiem... :shock: No ale ja już rzadko zaglądam poza Spamową. Myśmy Cię tu wspominali, to zanotowałam. ;)

cyklopka, Fizli, Takie małe dzieła sztuki, nie? :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 paź 2016, 23:51
kosmostrada, Hej ;)

Spamowa wyspa

przez Fizli 23 paź 2016, 23:58
kosmostrada napisał(a):Fizli, Nic o tych plotkach nie wiem... :shock: No ale ja już rzadko zaglądam poza Spamową. Myśmy Cię tu wspominali, to zanotowałam. ;)

cyklopka, Fizli, Takie małe dzieła sztuki, nie? :105:

szczerze zwisa mi to co tu ludzie gadają xd, dzięki trochę się naszukałem tych odmian i hetów, teraz staram się rozmnożyć troszkę większe węże z mojej hodowli, nawet nie za bardzo dopuszczałem jakieś pająki bo nie mam czasu się babrać w kilku set sztukach

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 paź 2016, 00:00
Fizli napisał(a):caluśki biały tylko głowa jest jak u banana spidera :D

O, to cudak :105:

To fajnie, jak będę na kupnie, to będę wiedziała, do kogo się zwrócić, ale jak mówię, to może być za rok czy dwa, bo trzeba mieszkanie urządzić, kasę na terrarium odłożyć itd.

Ḍryāgan, mnie dopiero dzisiejszy dzień trochę rozpogodził, dosłownie było więcej światła.

Ogólnie nie dajemy się, trzymamy się :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 paź 2016, 00:01
WolfMan, :papa: Jak tam, tabletki SOS już w odstawce? ;)

Fizli, No właśnie chciałam się zapytać, czy rzuciłeś pajonki. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez WolfMan 24 paź 2016, 00:08
kosmostrada, Zabrakło,no i w odstawce ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 paź 2016, 00:24
WolfMan, O żesz, wszystko zżarłeś? ;) Mam nadzieję, że już nie są tak bardzo potrzebne.

Dobrej nocy życzę Wszystkim i dołączam do hasła Cyklopki - ogólnie nie dajemy się. :smile: Słodkich snów!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Fizli 24 paź 2016, 00:37
cyklopka napisał(a):
Fizli napisał(a):caluśki biały tylko głowa jest jak u banana spidera :D

O, to cudak :105:

To fajnie, jak będę na kupnie, to będę wiedziała, do kogo się zwrócić, ale jak mówię, to może być za rok czy dwa, bo trzeba mieszkanie urządzić, kasę na terrarium odłożyć itd.

Ḍryāgan, mnie dopiero dzisiejszy dzień trochę rozpogodził, dosłownie było więcej światła.

Ogólnie nie dajemy się, trzymamy się :papa:

luz może uda mi się załatwić od BHB albo Boba Clarka samice ceny różne od 50 funtów do kilkunastu tysięcy (raczej nie dam rady załatwić czegoś powyżej 1000 funtów) np. bel BHB line

Sortuj wg