Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 paź 2016, 14:47
kosmostrada, no....chciał zeby było inne
i było
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 paź 2016, 15:21
kosmostrada, widzisz a u mnie słoneczko świeci naprawdę cały dzień od rana no i ciepło jest.

tosia_j, a są takie wilki z uszami w dole? :smile: Wilków może i nie ma ale psy są.

Obrazek
®

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 paź 2016, 15:29
JERZY62, Nathaliee, trzeba dobrać tło o częstotliwościach zbliżonych do pisków, każdy pacjent może mieć inny ton w uchu, i wtedy można na trochę zapomnieć o tym dźwięku słuchając sobie odpowiednio dobranego zestawu.

Mój niedoszły mąż na to choruje i cały czas musi u niego lecieć muzyka albo TV. A potem oczywiście pretensje do mnie, że za cicho mówię i niewyraźnie. :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 paź 2016, 15:46
cyklopka, tak tylko że nie tylko przy komputerze mi to buczenie/szum przeszkadza ale w ogóle. Ja też mam większy problem ze zrozumieniem tego co inni mówią, słyszę ale nie rozumiem, tak często bywa.

kosmostrada, swoją drogą dziwie się że u mnie słońce jest a u Ciebie nie ma, przecież chyba tak daleko od siebie nie mieszkamy.
®

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 paź 2016, 16:10
Cześć misie,

Rzucam alkohol. Wczoraj wypiłam dwa piwa, czyli niezbyt dużo, i dzisiaj ledwo kontaktuję, głowa mnie boli, ogólnie poczucie bycia przyjebanym. Chyba nie powinnam mieszać alkoholu z obecnymi lekami, bo mi to zdecydowanie nie służy. I jeszcze się obudziłam po 12, także pół dnia zmarnowałam na spanie. I kompletnie nic mi się nie chce robić.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:30
Witajcie :*********
U mnie dzis slonko i 12 stopni wiec mozna bylo sie wybrac na spacer. Policzylam i to 5 dzien ze sloncem od jakiegos miesiaca. A tak szarowa i deszcze.
Dzis bylam na spacerku orazxw wielkim hangarze ciuszkolandowym Pojechalam z kolezanka i jej mama. Kupilam cudne swetrzysko podszyte miskiem , takie rozpinane --- za cale 2 zlote. I torbe z flauszu na zakupy takze za 2 zl. Pozniej poszlysmy na wycene popatrzecz a kurtkami ale nie bylo nic na mnie ... Za to byly sliczne kozaczki skorkowe z Zary ale niestety za ciasne.

Na Festiwal wczoraj nie dotarlam bo mialam napad myslenia ze wygladam paskudnie i sie nie nadaje do ludzi , czyli wylazly ze mnie w duzej mierze moje kompleksy urodowe.

kosmostrada, Twoj sweterek cudny :) bedzie cipelutki i do dzinow czy leginsow super. A tak myslalam ze pewnie pojechalas looknac do tej galerii :)

Carica Milica, Lit francowacie reaguje z alkoholem :x

A tak nie czuje sie najlepiej . Mam jakies zawroty niewielkie. Zakolnierzykowalam sie za wczasu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2016, 16:45
JERZY62, no całkiem niedaleko... Kosmo na jednym krańcu Polski, a Ty na drugim. :lol:

Dzień dobry! :papa:

U mnie też dzisiaj słoneczko, ale dopiero od 11ej wylazło zza chmur i już właśnie zachodzi. Wykorzystałam piękny dzionek na spacer, a skoro byłam niedaleko kauflandu to weszłam po jakieś owocki i kawkę, połaziłam między regałami i wypatrzyłam drabinkę domową. No, nareszcie będę po ludzku wieszać firany, a nie kokosić się ze stolikiem z kuchni, żeby w dużym pokoju zawiesić. Ponieważ nie jest aluminiowa i lekka, musiałam dzwonić do Brata po pomoc... przyjechał, przywiózł mnie do domu. Drabinka super, antypoślizgowe stopnie, miękki uchwyt. Przymierzyłam w oknie i jest superaśna!

kosmostrada, :D to przeżyłaś Kosmuniu wczoraj terapię wstrząsową w nowym centrum... ;) Za to dzisiaj posłuchałaś ciszy w lesie, tylko słońca tam brakowało, żeby oświetlić tą jesień. Ale ważne było dotlenienie się wśród zieleni.
Ja mimo ładnej pogody też mam zamulony łeb i zawroty. Staram się jakoś funkcjonować i korzystać z wolnych dni...

Carica Milica, łoj kacyk dzisiaj Carico? Chyba następnym razem będzie tylko szklaneczka piwka... :o

A taką spanielkę miałam 14 lat, tylko była cała czarna z białym krawacikiem. :D

platek rozy, gratuluję udanych łowów w lumpku, nie zmarzniesz już w takim swetrzychu.
Ja chyba tez założę zaraz kołnierz, bo wyraźnie mam od szyjnego te zawroty.
Płatuś, a cóż to za kompleksy.... chyba taki dzień miałaś, albo lustro zakurzone było. :D :angel:
Ostatnio edytowano 23 paź 2016, 16:52 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:49
mirunia, Kochana to witaj w klubie zawrotowym... Ale skorzystalysmy chociaz spacerkowo :) Tez kupilam owocki ty
le ze w Lidlu.Jem wlasnie winogrona - malutkie , bezpestkowe.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:54
mirunia, Kochana nie wiem , wydawalo mi sie ze wszystkie kobiety sa piekne a ja beznadziejna :bezradny: moze dlatego ze jak mam za duzo stresu to moja cera tez to odczuwa i ja obsypuje . W kazdym razie dzis juz lepiej , juz tak nie mysle.
Ostatnio edytowano 23 paź 2016, 16:56 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2016, 16:55
platek rozy, edytowałam wyżej...
No zawrotowo... a ja w kaufie polowałam za awokado i nie było, to nabyłam granata za 0,99zł i banany oraz świeży imbir do herbaty. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 paź 2016, 16:55
Carica Milica, ja coś już pisałam o kwecie i piwach...

platek rozy, są takie dni, kiedy się kobieta bardziej sobie podoba, albo mniej :bezradny: Niemniej jednak powszechnie wiadomo, że jesteś laską :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:58
mirunia, o wlasnie mialam imbir kupic a zapomnialam. Kupilam tylko pomarancze i gozdziki . :mhm:

cyklopka, Ja mimo ze ponoc nie wygladam zle , mam sporo kompleksow .
:bezradny: :angel: :pirate:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 paź 2016, 17:03
mirunia, następnym razem będzie soczek pomarańczowy. Niedługo są targi piwne w Pyrowie. :why:

cyklopka, kiedyś jadłam kwetę i zdarzało mi się wypić piwo lub dwa raz na jakiś czas i czułam się dobrze. Dzisiaj jestem pozamiatana. Nawet nie mam siły obiadu zrobić.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2016, 17:14
Carica Milica, no nie rycz Carico, za rok też chyba będą, to sobie popróbujesz... a teraz jak mówisz - soczek i dobre samopoczucie!

platek rozy, jutro leniuchujesz na wolnym? Obyś pogodę miała fajną na spacery. :angel:

Sortuj wg