Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2016, 14:12
Dzień dobry Wszystkim!

U kogo słonecznie, u tego słonecznie... :bezradny:
Kolejny dzień zamulony.
Właśnie wróciłam z dotlenienia i zresetowania, podskoczyliśmy do pobliskiego lasku na spacer. Nie żebym jakąś ekstazę przeżyła w tej burości i wilgoci, ale dobrze trochę pobyć w ciszy i resztkach zieloności. Nie chciało się wystawiać nogi, ale dobrze się zmobilizować.
Teraz dobra kawka i ciasto, w domeczku, nawet się nie chce wychodzić gdzieś na miasto.

Wczoraj, jako że przejeżdżaliśmy obok, młody namówił nas na wpadnięcie do świeżo otwartego centrum handlowego, co by obejrzeć, bo niby miało być jakieś inne. No. Wylecieliśmy stamtąd na granicy paniki, nie tylko ja, cała trójka. :P Miejsce nieciekawe w środku, jakieś tak nieprzyjaźnie zaaranżowane i przede wszystkim potworne tłumy. My jednak nie jesteśmy bestie szoppingowe, uznaliśmy to za doświadczenie traumatyczne... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 23 paź 2016, 14:33
tosia_j, nie takie rzeczy widziałem :mhm:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 paź 2016, 14:47
kosmostrada, no....chciał zeby było inne
i było
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 paź 2016, 15:21
kosmostrada, widzisz a u mnie słoneczko świeci naprawdę cały dzień od rana no i ciepło jest.

tosia_j, a są takie wilki z uszami w dole? :smile: Wilków może i nie ma ale psy są.

Obrazek
®

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 paź 2016, 15:29
JERZY62, Nathaliee, trzeba dobrać tło o częstotliwościach zbliżonych do pisków, każdy pacjent może mieć inny ton w uchu, i wtedy można na trochę zapomnieć o tym dźwięku słuchając sobie odpowiednio dobranego zestawu.

Mój niedoszły mąż na to choruje i cały czas musi u niego lecieć muzyka albo TV. A potem oczywiście pretensje do mnie, że za cicho mówię i niewyraźnie. :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 paź 2016, 15:46
cyklopka, tak tylko że nie tylko przy komputerze mi to buczenie/szum przeszkadza ale w ogóle. Ja też mam większy problem ze zrozumieniem tego co inni mówią, słyszę ale nie rozumiem, tak często bywa.

kosmostrada, swoją drogą dziwie się że u mnie słońce jest a u Ciebie nie ma, przecież chyba tak daleko od siebie nie mieszkamy.
®

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 paź 2016, 16:10
Cześć misie,

Rzucam alkohol. Wczoraj wypiłam dwa piwa, czyli niezbyt dużo, i dzisiaj ledwo kontaktuję, głowa mnie boli, ogólnie poczucie bycia przyjebanym. Chyba nie powinnam mieszać alkoholu z obecnymi lekami, bo mi to zdecydowanie nie służy. I jeszcze się obudziłam po 12, także pół dnia zmarnowałam na spanie. I kompletnie nic mi się nie chce robić.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 625 mg, kwetiapina 150 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:30
Witajcie :*********
U mnie dzis slonko i 12 stopni wiec mozna bylo sie wybrac na spacer. Policzylam i to 5 dzien ze sloncem od jakiegos miesiaca. A tak szarowa i deszcze.
Dzis bylam na spacerku orazxw wielkim hangarze ciuszkolandowym Pojechalam z kolezanka i jej mama. Kupilam cudne swetrzysko podszyte miskiem , takie rozpinane --- za cale 2 zlote. I torbe z flauszu na zakupy takze za 2 zl. Pozniej poszlysmy na wycene popatrzecz a kurtkami ale nie bylo nic na mnie ... Za to byly sliczne kozaczki skorkowe z Zary ale niestety za ciasne.

Na Festiwal wczoraj nie dotarlam bo mialam napad myslenia ze wygladam paskudnie i sie nie nadaje do ludzi , czyli wylazly ze mnie w duzej mierze moje kompleksy urodowe.

kosmostrada, Twoj sweterek cudny :) bedzie cipelutki i do dzinow czy leginsow super. A tak myslalam ze pewnie pojechalas looknac do tej galerii :)

Carica Milica, Lit francowacie reaguje z alkoholem :x

A tak nie czuje sie najlepiej . Mam jakies zawroty niewielkie. Zakolnierzykowalam sie za wczasu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2016, 16:45
JERZY62, no całkiem niedaleko... Kosmo na jednym krańcu Polski, a Ty na drugim. :lol:

Dzień dobry! :papa:

U mnie też dzisiaj słoneczko, ale dopiero od 11ej wylazło zza chmur i już właśnie zachodzi. Wykorzystałam piękny dzionek na spacer, a skoro byłam niedaleko kauflandu to weszłam po jakieś owocki i kawkę, połaziłam między regałami i wypatrzyłam drabinkę domową. No, nareszcie będę po ludzku wieszać firany, a nie kokosić się ze stolikiem z kuchni, żeby w dużym pokoju zawiesić. Ponieważ nie jest aluminiowa i lekka, musiałam dzwonić do Brata po pomoc... przyjechał, przywiózł mnie do domu. Drabinka super, antypoślizgowe stopnie, miękki uchwyt. Przymierzyłam w oknie i jest superaśna!

kosmostrada, :D to przeżyłaś Kosmuniu wczoraj terapię wstrząsową w nowym centrum... ;) Za to dzisiaj posłuchałaś ciszy w lesie, tylko słońca tam brakowało, żeby oświetlić tą jesień. Ale ważne było dotlenienie się wśród zieleni.
Ja mimo ładnej pogody też mam zamulony łeb i zawroty. Staram się jakoś funkcjonować i korzystać z wolnych dni...

Carica Milica, łoj kacyk dzisiaj Carico? Chyba następnym razem będzie tylko szklaneczka piwka... :o

A taką spanielkę miałam 14 lat, tylko była cała czarna z białym krawacikiem. :D

platek rozy, gratuluję udanych łowów w lumpku, nie zmarzniesz już w takim swetrzychu.
Ja chyba tez założę zaraz kołnierz, bo wyraźnie mam od szyjnego te zawroty.
Płatuś, a cóż to za kompleksy.... chyba taki dzień miałaś, albo lustro zakurzone było. :D :angel:
Ostatnio edytowano 23 paź 2016, 16:52 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:49
mirunia, Kochana to witaj w klubie zawrotowym... Ale skorzystalysmy chociaz spacerkowo :) Tez kupilam owocki ty
le ze w Lidlu.Jem wlasnie winogrona - malutkie , bezpestkowe.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:54
mirunia, Kochana nie wiem , wydawalo mi sie ze wszystkie kobiety sa piekne a ja beznadziejna :bezradny: moze dlatego ze jak mam za duzo stresu to moja cera tez to odczuwa i ja obsypuje . W kazdym razie dzis juz lepiej , juz tak nie mysle.
Ostatnio edytowano 23 paź 2016, 16:56 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2016, 16:55
platek rozy, edytowałam wyżej...
No zawrotowo... a ja w kaufie polowałam za awokado i nie było, to nabyłam granata za 0,99zł i banany oraz świeży imbir do herbaty. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 paź 2016, 16:55
Carica Milica, ja coś już pisałam o kwecie i piwach...

platek rozy, są takie dni, kiedy się kobieta bardziej sobie podoba, albo mniej :bezradny: Niemniej jednak powszechnie wiadomo, że jesteś laską :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2016, 16:58
mirunia, o wlasnie mialam imbir kupic a zapomnialam. Kupilam tylko pomarancze i gozdziki . :mhm:

cyklopka, Ja mimo ze ponoc nie wygladam zle , mam sporo kompleksow .
:bezradny: :angel: :pirate:

Sortuj wg