Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 paź 2016, 21:33
misty-eyed, poczytałam, dzięki za info. Teraz wiem, że są takie farby do glazur. :D Będziesz miała na pewno inaczej...
To będzie trochę zajęcia od jutra... powodzenia!

Też zjadłam dwie pajdy razowo-pszenne (chleb babuni) z pieczonym karczkiem i pomidorem... :yeah: pychota!

Ḍryāgan, :great: dobry rauszyk nie jest zły.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 paź 2016, 21:36
dryogon, fizli zajrzał jak ciebie nie było
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 paź 2016, 21:39
tosia_j, widziałem. No i co z tego? nie jestem fanem tego pana, żeby mnie to w szczególny sposób ruszało. Niech mu się szczęści ale z dala ode mnie
mirunia, hej hej. Pewnie, że nie jest zły. Dodaje sił na walkę z rzeczywistością
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 paź 2016, 21:43
Dopadł mnie smutek wieczorem...
Taki egzystencjalny...

Ḍryāgan, ja w ogóle nie piję alkoholu, bo mój organizm źle reaguje na trunki ,podejrzewam, że z powodu ilości i różnorodności leków, które łykam ;) , a czasem chętnie napiłabym się np. wiśniówki-uwielbiam!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 paź 2016, 21:47
misty-eyed, wolę alkohol od czasu do czasu niż leki. Unikam zwłaszcza tej gamy leków, która króluje na tym forum (co nie znaczy, że nie miałem z nimi do czynienia). No a pić też nie piję jakoś za często.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 paź 2016, 21:51
JERZY62, ja kiedyś przyniosłam na spotkanie fanklubu Gwiezdnych Wojen lizaki MOCY, ale się wszyscy cieszyli.

Na szum w uchu może pomóc ustawienie sobie w tle dźwięków o odpowiednich częstotliwościach.
Wchodzisz sobie na tę stronkę:
https://mynoise.net/noiseMachines.php
wybierasz któryś temat z listy, najlepiej Synthetic Noises, Tonal Drones albo Soundscapes, ale możesz spróbować też innych.
Wtedy uruchamia się dźwięk i masz takie kolorowe suwaki, którymi pogłaśniasz albo ściszasz wybrane częstotliwości, tak żeby ten ton, który masz w uchu się jak najlepiej zagubił w tym tle.
Oprócz szumów o określonych częstotliwościach są też odgłosy przyrody i życia codziennego, i inne takie relaksacyjne tematy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 paź 2016, 21:58
Ḍryāgan, ja tego typu leków nie biorę. mam na myśli na serce, nadciśnienie, itd...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 paź 2016, 22:01
Ḍryāgan,
Ja też bym chciała nie brać psychotropów :(((
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 paź 2016, 22:05
Nie ma to jak osiągnąć cel, ale takimi metodami że potem przez całe życie się ciągną konsekwencje jak smród za wojskiem. /cenzura/ mać... tu już chyba tylko kula w łeb pomoże.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 paź 2016, 22:07
Czy może mi ktoś napisać kiedy zamieniamy czas?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 paź 2016, 22:08
Dobry wieczór.

Jesień rozkręca się na całego...
Ostatnio często się zastanawiam dokąd zmierza to moje życie? Od dłuższego czasu znowu towarzyszy mi to nieszczęsne poczucie pustki. Nie są w stanie jej wypełnić praca ani dodatkowe zajęcia. Ulgi nie przynosi też towarzystwo innych osób. Mam nieodparte wrażenie, że wszystko co robię mija się z celem (jeśli w ogóle jakiś mam). To tyle.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 paź 2016, 22:09
Lusesita Dolores, czas zmieniamy z 29/30 pażdziernika
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 paź 2016, 22:10
misty-eyed,
O dziękuję misty :*
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 paź 2016, 22:20
Lusesita Dolores, :D
Dalajama XIV

Sortuj wg