Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 paź 2016, 23:49
Purpurowy napisał(a):
cyklopka napisał(a):Purpurowy, ło matko, jak koleś zafałszował na początku drugiej zwrotki. Będziesz śpiewał czy dorobisz się wokalistów?

Śpiewać nie będę, bo nie mam do tego głosu (ani umiejętności) a wokalistów też mi nie potrzeba, bo grać w zespole nie będę (antytalent muzyczny) Co najwyżej starym ciotkom pogram na święta.

Ale jak uczysz się podkładów pod piosenki, to grzech tego nie wykorzystać.

Na warsztatach śpiewu tradycyjnego nauczyłam się, że każdy ma głos, tylko musi znaleźć swoją drogę. Proponuję żebyś trochę pośpiewał dla siebie, to fajnie odblokowuje.

Mnie ostatnio coś ruszyło i lepiej śpiewam :shock: Zauważyłam, że jak sobie ostatnio podśpiewuję, to jakoś bardziej trafiam.
Chyba pora na drugą płytę :angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 paź 2016, 23:54
cyklopka, a pierwsza już wydana? :mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 05 paź 2016, 00:15
cyklopka napisał(a):HoyaBella, masz jakiś dobry płyn na grzyba?

to jest stary dom, ściana od północnej strony, Niemcy stawiali. pod deskami były inne deski i legary, pod tym jakaś starożytna papa(?) a miejscami chyba jakaś przeżarta blacha (nie wiem, nie przyglądałam się, było mi słabo od wyciągania tego, po prostu cieszyłam się że to odłazi czymkolwiek jest). dokopałam się do jakiegoś piachu (?) albo jest to przeżarte jakieś wapno stare (?). Boję się co jest bardziej pod spodem i na razie już nie ryłam dalej. te dechy, w ilości 3/4, co jeszcze siedzą twardo to na razie siedzą, ale też trzeba je zerwać bo pod nimi jest kraina grzybów ( schylałam się z latarką i wiem). nie wiem czym to ubić, na razie czytam internety z takim " o zgrozo to ile tego betonu trzeba wylać aaaaa". taka sytuacja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 paź 2016, 00:33
HoyaBella, cóż, jak zaczęłaś, to masz misję. Są w gospodarczo-budowlanych płyny zabijające pleśń, bym to zalała. Tylko jak kurna, osuszyć? Może wapno wsypać, w sensie tlenek wapnia, zwiąże wodę, wypali żywe organizmy, a potem stwardnieje na powietrzu.

na_leśnik, w 2010.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 05 paź 2016, 01:12
Cyklopka, no wiesz fajnie, że ja jestem tępą histeryczną tłumanicą ( myłam wczoraj kuchenkę gazową nieużywaną od 100 lat. a ja jak coś myję to już serio wszędzie --- stwierdziłam, że a otworzę jej klapę (o faktycznie kurzu naleciało!) --- powyciągałam te wszystkie metalowe kólka i kółeczka i śmieszne części z tych palniczków --- i potem jak to się wysuszyło i przyszło się składać zgrozo -- #jaktobyło :hide: nie umiem tego złożyć :great: czemu tu jest jakoś inaczej aaaaaa :hide: ) Muszę na moment przestać myśleć o tym, że acojeślimamwszędziezarodnikigrzybówaaaaaa bo oszaleję. Jutro muszę wyciągnąć wszystko to coś brązowe, ten piach czy to wapno. Te zarodniki siedzą w ziemi i ja muszę je unicestwić betonem. Wgl to potem miałam stan przedpanikowy bo prawa ręka mi się trzęsła 2 godziny po operacji wypierdzielania na szybko tej śmiesznej papy ( cotamszpachelkabieręszuflęmetalową i byleszybciejbomisłabobotowyglądawstrętnieee).

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 paź 2016, 01:31
Ja bym to zdecydowanie zasypała wapnem przed wlaniem betonu. Posypać wapnem palonym po grzybie od środka, zasypać wapnem, jak wciągnie wilgoć, to wtedy dopiero beton.

CaO + H2O ---> Ca(OH)2
(Wapno + wilgoć ---> substancja żrąca)

Ca(OH)2 + CO2 ---> CaCO3 + H2O
(Substancja żrąca + powietrze ---> kamień + wyschnięcie)

Myślę, że substancja żrąca zabiłaby komórki grzybów, a sam beton tylko by je zakrył. A od zewnątrz płynem p/pleśniowym.

Nie śpię, bo robię chemię na forum :great:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 05 paź 2016, 02:21
ja nie śpię, bo płaczę nad swoją głupotą i tym że się do niczego nie nadaję. już nawet bym brała te SSRI, ale teraz mam krainę grzybów live więc :cry:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 paź 2016, 02:40
Chyba nie idę dzisiaj spać, bo jak pójdę, to się znowu obudzę o 12:00. Mam już tego tak totalnie dość.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 paź 2016, 08:57
kosmostrada, mirunia Kochane na rozmowie bylam ale niestety praca kijowa bo na prowizje bez podstawy i niestety ta praca to forma sprzedazy.
A dzis juz jestem w grubszej kurtce bo taka zimnosc na dworze. Jest az plus 6 stopni , do tego zimny wiatr i deszcz pada.A myslalamz e jeszcze pochodze w kurtce z eco skorki .... tak ja lubie a tu sie nie da Za zimno. :bezradny: :bezradny:
Staram sie ogarniac prace ale jakos najchetniej bym sie zakopala w lozku z ksiazka.

kosmostrada, co do wypadania wlosow mi nie pomagaly zadne suple. Mialam kiedys tez taki epizod z wypadaniem ale sie okazalo ze to bylo hormonalne.

mirunia Slonce tule za to wczorajsze dupne samopoczucie .Mi glowa wariowala , mialam caly dzien bol duzy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 09:02
dzień dobry wszystkim. U mnie leje jak cholera, nie lubię takiej pogody, bo mnie bolą kości
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 paź 2016, 09:18
Dzień dobry! :papa:

Leje chyba w całym kraju, straszna zgnilizna na dworze i wieje. Śpiący dzień.
Klikam jednym palcem po klawiaturze i chyba taki będzie cały dzień w pracy.... brak energii. Może później się rozkręcę, na razie "wciągam żółtko" po nocy. :o

platek rozy, dzięki, Ciebie też tulam mocno i jakoś przetrwaj dzisiaj w pracy.
W takim razie nie dla Ciebie ta oferta pracy. :bezradny:
Płatuś, ja wczoraj przed spaniem też miałam ból głowy, musiałam wziąć procha.

Ḍryāgan, :papa: takie "uroki" jesieni, też nie lubię chlapy, bo kręci w kościach.
Przeszła grypa?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 09:52
mirunia, a gdzie tam przeszła... no a propos jesieni, kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz to po tych dawnych urazach kości jednak tak
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 paź 2016, 10:21
Dzień dobry!

Wichura przerażająca, aż strach wychodzić z domu. Pies nawet dziś nie strzelał focha, że nie ma hiper długiego spaceru, tylko pędził do domu. Morze ryczy tak, że słychać w parku. Nawet ja do wiatru przyzwyczajona czuję dziś dyskomfort.
Pazurki pomalowane lakierem za 8 zeta na promo, bo przy moich paznkokciach nie ma to znaczenia i tak jutro zlezie... :evil:
Plan na dziś niewyszukany - popracuję, wrócę zrobię obiad, a potem na herbatkowanie z przyjaciółką gdzieś blisko.

platek rozy, Oj tak, też bym chętnie została w domku... U mnie też zimno, już włożyłam czapkę i rękawiczki.
Szkoda, że marna ta propozycja pracy, ale może następnym razem... :bezradny: Najważniejsze, jak pisałam, że masz plan B i coś wreszcie się urodzi.

mirunia, No taki dziś dzień... :bezradny: Byle do 15tej...

platek rozy, mirunia, Ḍryāgan, Ściskam Was! Jakoś ten dzień przetrwamy.

HoyaBella, Znaczy za budowlańca robisz? ;) Tak się nie rozpędzaj, bo się do sąsiadów dokopiesz... To nie musi być grzyb, to może być starość. Ja miałam taki wkręt, wręcz czułam zapach grzyba, ale przyszedł znajomy stolarz wezwany w panice i powiedział, że to po prostu tak capi pod starymi deskami.

cyklopka, No jak urzędujesz na forum po drugiej, to nie dziwota, że nie zrywasz się z rańca świeża rześka... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 paź 2016, 12:24
Cyklopka napisał(a):Ale jak uczysz się podkładów pod piosenki, to grzech tego nie wykorzystać.

Na warsztatach śpiewu tradycyjnego nauczyłam się, że każdy ma głos, tylko musi znaleźć swoją drogę. Proponuję żebyś trochę pośpiewał dla siebie, to fajnie odblokowuje.

Mnie ostatnio coś ruszyło i lepiej śpiewam :shock: Zauważyłam, że jak sobie ostatnio podśpiewuję, to jakoś bardziej trafiam.
Chyba pora na drugą płytę :angel:

W sumie z moim kastrackim głosem może bym się sprawdził w jakimś power metalu, jak bym popiszczał. ;)

Sortuj wg