Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 paź 2016, 21:14
J3RZY62 napisał(a):Witam nie witanych :papa:

cyklopka, ten facet grał w filmie "Młody Frankenstein" grał zarąbiście.

Purpurowy, a co się stało że tak wszystkich kochasz? :mrgreen: No chyba jesteś przy zdrowych zmysłach myślę :D

To chętnie nadrobię zaległości filmowe :great:

Purpurowy, a czego się tam uczyłeś? Bo mnie to ciekawi, niby to gitara i to gitara, ale są różne techniki. Ja na przykład umiem utwory na gitarę klasyczną grać dwudźwiękami ALBO najprostszy akompaniament do piosenek (dół, dół, góra, dół).

Jestem zmęczona, bestuż mi chłodno. Będę oglądać TV z perspektywy kołderki, trzy koce wystarczą chyba. No i coś żeby cukier za mocno nie spadał.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 paź 2016, 21:18
kosmostrada, dzięki za tulańca... nie znoszę wiatrów, rano w pracy było mi tak słabo, ledwo siedziałam.
Na wieczór przestało wiuwać, alem i tak słaba.

Kosmuniu, Skrzypovita na włosy, herbatki z pokrzywy i skrzypu, a może olej rokitnikowy do wmasowania?
Rokitnik stosowany jest w Rosji, Chinach, krajach Europy tj. Niemcy, czy Polska. Używany jest jako składnik preparatów nawilżających, przeciw łysieniu i przeciw łupieżowi. Oleje z rokitnika zawierają wysokie stężenie kwasu palmitynowego, składnika wchodzącego w skład związków budulcowych ludzkiej skóry.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 paź 2016, 21:47
cyklopka napisał(a):Purpurowy, a czego się tam uczyłeś? Bo mnie to ciekawi, niby to gitara i to gitara, ale są różne techniki. Ja na przykład umiem utwory na gitarę klasyczną grać dwudźwiękami ALBO najprostszy akompaniament do piosenek (dół, dół, góra, dół).

Gra akordowa, repertuar oczywiście można się domyślić, jako że mój pan gra na weselach ("Przez te oczy zielone", "Cyganeczka Zosia" itp.) ;)
Ostatnio edytowano 04 paź 2016, 21:53 przez Purpurowy, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 paź 2016, 21:52
Żeby nie było tak pozytywnie, to dzisiaj wiozłem do Łukowa jegomościa, z którym chodziłem do jednej klasy w podstawówce i gimnazjum, bo skasował samochód na człowieku.
I po chłopie... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 paź 2016, 22:01
mirunia, Dzięki Kochana, coś muszę popróbować z tymi włosami, a skrzypu nie mogę, mam nietolerancję. Może ten olej...Muszę też odkopać, bo kiedyś stosowałam taki preparat do psikania skóry głowy i pomógł ( jak mi włosy wyleciały przez depresję).
U mnie zapowiadają, że niby jeszcze jutro ma tak wiać.

cyklopka, Też jestem pod kołderką i też dbam o poziom cukru z własnej roboty krówką do herbatki. :smile:

Purpurowy, A czo to "Cyganeczka Zosia"? :shock: Jakaś nieobyta jestem... ;)

Problemy pierwszego świata - lakier do paznokci, który ma w opisie trzymanie się dwa tygodnie, u mnie się trzymał dwa ale dni... :evil: Poprawiła mi humor maseczka, która pod wpływem wysychania na buzi zmieniła kolor na złoty i chodziłam cała uhahana jak dziecko ze złotą twarzą. "Woman with a golden face" :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 paź 2016, 22:10
Hej, dobry wieczór wszystkim
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 paź 2016, 22:27
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, A czo to "Cyganeczka Zosia"? :shock: Jakaś nieobyta jestem... ;)

To jest hit! :yeah:

Ḍryāgan, cześć.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 04 paź 2016, 22:28
Tulam Wszystkich wieczornie . Bardzo mi sie podoba to Wasze okreslenie . Jakies wiesci od Caricy ?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 04 paź 2016, 22:36
kosmostrada napisał(a): HoyaBella, Ale przynajmniej masz super porządek. :great:

a skąd... :?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 paź 2016, 22:41
Już w czwartek miłość większa niż w "Titanicu" odżyje! :yeah:
Obrazek

Spamowa wyspa

przez Karolina66 04 paź 2016, 22:49
" coś muszę popróbować z tymi włosami"- mnie pomógł dopiero szampon przeciwko wypadaniu włosów Vichy ( ten z czerwoną nakretką ) ; drogi ale wydajny i wyjatkowo skuteczny!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 paź 2016, 23:09
HoyaBella, masz jakiś dobry płyn na grzyba?

Purpurowy, ło matko, jak koleś zafałszował na początku drugiej zwrotki. Będziesz śpiewał czy dorobisz się wokalistów?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 paź 2016, 23:25
cyklopka napisał(a):Purpurowy, ło matko, jak koleś zafałszował na początku drugiej zwrotki. Będziesz śpiewał czy dorobisz się wokalistów?

Śpiewać nie będę, bo nie mam do tego głosu (ani umiejętności) a wokalistów też mi nie potrzeba, bo grać w zespole nie będę (antytalent muzyczny) Co najwyżej starym ciotkom pogram na święta.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 paź 2016, 23:32
Karolina66, Dzięki Karolcia, trochę jestem spanikowana, bo włosy to moja ozdoba, nie jestem z tych, którym dobrze w czapce... :(

Purpurowy, ja też powiem - ło matko... Przepraszam wszystkich wielbicieli tego typu muzyki, ale jest to dla moich uszu koszmar. Stawiam jednak na "Dom wschodzącego słońca"... :bezradny:
Dlaczego antytalent muzyczny, w końcu chyba Twój pan nie proponowałby Ci lekcji?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg