Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 paź 2016, 15:02
Dzień dobry...

Spałam dzisiaj nie za wiele. Skończyłam sprzątanie kuchni, bo wiadomo, jak wszystko wygląda po wysunięciu...
To nie ważne jednak...
Dowiedziałam się przed chwilą dosłownie,że zmarła moja bardzo dobra Znajoma, dużo młodsza ode mnie-rak płuc-chorowała pół roku!!
Trudno mi się pozbierać, bo dookoła dużo bliskich mi osób zmaga się z tym problemem. Na szczęście mój Brat dochodzi do siebie, nawet odważył się i wrócił do pracy...póki co. ŻYCIE!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 paź 2016, 15:42
Flora3 napisał(a):Cześć Wam. Mam na zbyciu 2 opakowania clona 2mg 30 tabl. Ktoś może potrzebuje?

nie pisz w ten sposob, proszę
witam wszystkich
outsider

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 paź 2016, 15:46
wiejskifilozof napisał(a):
Owszem,owszem.A jadłem u koleżanki ciasto Marcinek
pychotka :mrgreen:

i nie piszesz ile ona ma lat??? :shock:

misty-eyed, moj tesc chorowal 3 tygodnie
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 paź 2016, 15:50
wiejskifilozof napisał(a):Dziś byłem u koleżanki lat 43 na imieninach i jadłem ciasto o nazwie Marcinek :mrgreen:

Tosia, przecież pisał...
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 paź 2016, 15:56
no tak, w innym poscie napisal...a juz myslałam ze ktos sie podszywa pod detektywa ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 15:58
Dzieńdoberek ;)

Zażyłem sobie 4,5 mg Sedamu i czuje się spokojny. Wyjdę sobie teraz gdzieś z domu. Miłego spamowania. A ja na razie spadam :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:01
Dzień dobry.
Dzisiaj podobno ma być jakaś impreza w klubie gejowskim w Siedlcach, więc się zastanawiam czy się tam nie przejechać.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:10
Purpurowy, po co byś tam jechał? Przecież gejem nie jesteś.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:20
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, po co byś tam jechał? Przecież gejem nie jesteś.

Niby nie, ale wyjść się rozerwać czasem trzeba. A w okolicy są tylko kluby dla rycerzy ortalionu (na wejściu "dawaj portfel i telefon") i jeden klub gejowski. Co prawda nie identyfikuję się ani z jedną, ani z drugą opcją, ale myślę że ta druga jest o wiele lepsza niż ta pierwsza. Może poznam jakiś znajomych. Wiesz, z gejem można się kolegować, nie trzeba być od razu jego chłopakiem.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 paź 2016, 17:24
Witam i o zdrowie pytam ;)

Po miesięcznym zamknięciu w IPiNie w Warszawie wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli, także jestem na chwile w domku :mrgreen:
Co do pobytu tam....bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Częściej niestety gorzej ;)
Co do terapii to WOW :shock: bije szczere pokłony całemu zespołowi, a przede wszystkim pani profesor za stworzenie takich warunków do pracy nad sobą. Jeśli chodzi o ilość zajęć terapeutycznych to w sumie całe dnie są zajęte od rana do wieczora. Indywidualna, grupowa 3x w tygodniu, muzykoterapia z elementami psychodramy, choreoterapia i praca z ciałem, trening społecznego poznania, trening neuropoznania, psychorysunek, mindfullness, zebranie społeczności terapeutycznej, body image i pierdyliard innych :105:
przy tym wszystkim farmakoterapie ograniczają do minimum. Jedyne co można dostać z leków doraźnych to hydroxyzyna albo diphergan.... o niczym silniejszym nie ma nawet mowy. Większość pacjentów ma konsylium, na które jest zapraszany pacjent, którego dotyczy konsylium i przeprowadzana jest rozmowa w obecności wszystkich lekarzy, psychoterapeutów, dietetyka i w ogóle całego zespołu, a prowadzi je pani profesor po czym wspólnie decydują co dalej.

Dobra, koniec mojego smęcenia, co tam u Was? ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:24
Purpurowy, no tak można się kolegować... ale czy to dla geja nie jest trudne? O kolegowaniu myślę.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:29
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, no tak można się kolegować... ale czy to dla geja nie jest trudne? O kolegowaniu myślę.

Właściwie to nie wiem, bo nie jestem gejem, ale myślę że to jest tak, że skoro chłopak może się kolegować z dziewczyną i nie muszą od razu parą, to myślę że tak samo facet może się kolegować z gejem i nie muszą być parą.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:36
Purpurowy, no myślę że chyba jest tak jak mówisz.
®

Spamowa wyspa

przez Naemo 21 paź 2016, 17:41
acherontia-styx napisał(a):Witam i o zdrowie pytam ;)

Po miesięcznym zamknięciu w IPiNie w Warszawie wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli, także jestem na chwile w domku :mrgreen:
Co do pobytu tam....bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Częściej niestety gorzej ;)
Co do terapii to WOW :shock: bije szczere pokłony całemu zespołowi, a przede wszystkim pani profesor za stworzenie takich warunków do pracy nad sobą. Jeśli chodzi o ilość zajęć terapeutycznych to w sumie całe dnie są zajęte od rana do wieczora. Indywidualna, grupowa 3x w tygodniu, muzykoterapia z elementami psychodramy, choreoterapia i praca z ciałem, trening społecznego poznania, trening neuropoznania, psychorysunek, mindfullness, zebranie społeczności terapeutycznej, body image i pierdyliard innych :105:
przy tym wszystkim farmakoterapie ograniczają do minimum. Jedyne co można dostać z leków doraźnych to hydroxyzyna albo diphergan.... o niczym silniejszym nie ma nawet mowy. Większość pacjentów ma konsylium, na które jest zapraszany pacjent, którego dotyczy konsylium i przeprowadzana jest rozmowa w obecności wszystkich lekarzy, psychoterapeutów, dietetyka i w ogóle całego zespołu, a prowadzi je pani profesor po czym wspólnie decydują co dalej.

Dobra, koniec mojego smęcenia, co tam u Was? ;)

o łał :)

Sortuj wg