Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 paź 2016, 15:46
wiejskifilozof napisał(a):
Owszem,owszem.A jadłem u koleżanki ciasto Marcinek
pychotka :mrgreen:

i nie piszesz ile ona ma lat??? :shock:

misty-eyed, moj tesc chorowal 3 tygodnie
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 paź 2016, 15:50
wiejskifilozof napisał(a):Dziś byłem u koleżanki lat 43 na imieninach i jadłem ciasto o nazwie Marcinek :mrgreen:

Tosia, przecież pisał...
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 paź 2016, 15:56
no tak, w innym poscie napisal...a juz myslałam ze ktos sie podszywa pod detektywa ;)
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 15:58
Dzieńdoberek ;)

Zażyłem sobie 4,5 mg Sedamu i czuje się spokojny. Wyjdę sobie teraz gdzieś z domu. Miłego spamowania. A ja na razie spadam :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:01
Dzień dobry.
Dzisiaj podobno ma być jakaś impreza w klubie gejowskim w Siedlcach, więc się zastanawiam czy się tam nie przejechać.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:10
Purpurowy, po co byś tam jechał? Przecież gejem nie jesteś.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:20
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, po co byś tam jechał? Przecież gejem nie jesteś.

Niby nie, ale wyjść się rozerwać czasem trzeba. A w okolicy są tylko kluby dla rycerzy ortalionu (na wejściu "dawaj portfel i telefon") i jeden klub gejowski. Co prawda nie identyfikuję się ani z jedną, ani z drugą opcją, ale myślę że ta druga jest o wiele lepsza niż ta pierwsza. Może poznam jakiś znajomych. Wiesz, z gejem można się kolegować, nie trzeba być od razu jego chłopakiem.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 paź 2016, 17:24
Witam i o zdrowie pytam ;)

Po miesięcznym zamknięciu w IPiNie w Warszawie wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli, także jestem na chwile w domku :mrgreen:
Co do pobytu tam....bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Częściej niestety gorzej ;)
Co do terapii to WOW :shock: bije szczere pokłony całemu zespołowi, a przede wszystkim pani profesor za stworzenie takich warunków do pracy nad sobą. Jeśli chodzi o ilość zajęć terapeutycznych to w sumie całe dnie są zajęte od rana do wieczora. Indywidualna, grupowa 3x w tygodniu, muzykoterapia z elementami psychodramy, choreoterapia i praca z ciałem, trening społecznego poznania, trening neuropoznania, psychorysunek, mindfullness, zebranie społeczności terapeutycznej, body image i pierdyliard innych :105:
przy tym wszystkim farmakoterapie ograniczają do minimum. Jedyne co można dostać z leków doraźnych to hydroxyzyna albo diphergan.... o niczym silniejszym nie ma nawet mowy. Większość pacjentów ma konsylium, na które jest zapraszany pacjent, którego dotyczy konsylium i przeprowadzana jest rozmowa w obecności wszystkich lekarzy, psychoterapeutów, dietetyka i w ogóle całego zespołu, a prowadzi je pani profesor po czym wspólnie decydują co dalej.

Dobra, koniec mojego smęcenia, co tam u Was? ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:24
Purpurowy, no tak można się kolegować... ale czy to dla geja nie jest trudne? O kolegowaniu myślę.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:29
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, no tak można się kolegować... ale czy to dla geja nie jest trudne? O kolegowaniu myślę.

Właściwie to nie wiem, bo nie jestem gejem, ale myślę że to jest tak, że skoro chłopak może się kolegować z dziewczyną i nie muszą od razu parą, to myślę że tak samo facet może się kolegować z gejem i nie muszą być parą.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:36
Purpurowy, no myślę że chyba jest tak jak mówisz.
®

Spamowa wyspa

przez Naemo 21 paź 2016, 17:41
acherontia-styx napisał(a):Witam i o zdrowie pytam ;)

Po miesięcznym zamknięciu w IPiNie w Warszawie wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli, także jestem na chwile w domku :mrgreen:
Co do pobytu tam....bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Częściej niestety gorzej ;)
Co do terapii to WOW :shock: bije szczere pokłony całemu zespołowi, a przede wszystkim pani profesor za stworzenie takich warunków do pracy nad sobą. Jeśli chodzi o ilość zajęć terapeutycznych to w sumie całe dnie są zajęte od rana do wieczora. Indywidualna, grupowa 3x w tygodniu, muzykoterapia z elementami psychodramy, choreoterapia i praca z ciałem, trening społecznego poznania, trening neuropoznania, psychorysunek, mindfullness, zebranie społeczności terapeutycznej, body image i pierdyliard innych :105:
przy tym wszystkim farmakoterapie ograniczają do minimum. Jedyne co można dostać z leków doraźnych to hydroxyzyna albo diphergan.... o niczym silniejszym nie ma nawet mowy. Większość pacjentów ma konsylium, na które jest zapraszany pacjent, którego dotyczy konsylium i przeprowadzana jest rozmowa w obecności wszystkich lekarzy, psychoterapeutów, dietetyka i w ogóle całego zespołu, a prowadzi je pani profesor po czym wspólnie decydują co dalej.

Dobra, koniec mojego smęcenia, co tam u Was? ;)

o łał :)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 paź 2016, 17:49
Purpurowy, no a Ty masz wielką ochotę bycia z kimś i porozmawiania, chyba, nie? Bo ja mam taką ochotę bycia z kimś już nie gadania wielkiego a po prostu bycia.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2016, 17:57
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, no a Ty masz wielką ochotę bycia z kimś i porozmawiania, chyba, nie? Bo ja mam taką ochotę bycia z kimś już nie gadania wielkiego a po prostu bycia.

Oj wielką mam ochotę, ogromną. I kombinuję jak coś poradzić w tym temacie.

Sortuj wg