Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 paź 2016, 17:24
Dzień dobry!

Goście sobie poszli ok 15.30 ( nie spodziewałam się takiego zasiedzenia szczerze mówiąc), a ja padłam. Podrzemałam,teraz piję małą kawę i nawet nie mam siły pójść pokorzystać, że całkiem ładnie się zrobiło na dworze.

Miałam straszne wahania nastroju, wiecie, takie jakby mi coś nie stykało na łączach, człowiek czuje jak coś się w nim zacina i psuje. Otoczeniu nawet daje sprzeczne komunikaty. Bardzo nieprzyjemne. Ostatni raz miałam tak w lipcu, liczyłam na dłuższą chwilę spokoju.
Dopadł mnie dziś somatyk, którego nie akceptuję - poczułam się tak jakbym miała zejść, bardzo słaba, z wiotczeniem kończyn, mdłościami i wielkim ciężarem na piersiach, trudno oddech złapać. Bardzo ciężko ćwiczyć na nim dystans, ponieważ nic się nie da robić, a i lęk łapie, jak organizm sygnalizuje - umieram... ;)
No nic, pozostaje mi pozalegać i modlić się, żeby to był taki epizod, bo jutro w pracy wyjątkowo jestem do ok. 19tej, a pracowałam już w takim stanie i wiem, że nie da się długo wyrobić.
W ogóle zdałam sobie sprawę, że niedługo mija dwa lata, jak pracuje w aktualnym miejscu i chodziłam do pracy już z każdym somatykiem , w każdym stanie, z moimi wszystkimi również fizycznymi dolegliwościami. I chyba jestem z siebie bardzo zadowolona, głaskam się. :smile: Byle udało się tak dalej.

rolosz, Też mam ostre tąpnięcie, ale to dziś, Roloszku jutro może być inaczej! Ściskam, może wieczorkiem troszkę nabrałeś poweru?

Platuś - Jak tam na wieczór?, udało się jakoś troszkę zrelaksować?

Purpurowy, Brawo za to, że wyrobiłeś na tym weselu!!! ( doczytałam z akcją rzyg - och przykro mi, mama się zdenerwowała, a pewnie Ty byłeś pod ręką... :bezradny: )

Ḍryāgan, Czytałam, że ciut lepiej u Ciebie dziś ze zdrówkiem! :great: Dobrze by było jeszcze chwilkę pochorować, ale domyślam się, że jutro dygasz do pracy?

Carica Milica, Kochana potwierdzam to co wszyscy - kciukasy mocno za Ciebie są trzymane!!!

cyklopka, Chyba jednak Ci służył taki narzucony rytm przez pracę, szkołę?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 paź 2016, 17:30
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Chyba jednak Ci służył taki narzucony rytm przez pracę, szkołę?

Za cenę nerwów.
Ale faktem, jak mam dużo wolnego to nie umiem ani wykorzystać, ani wypocząć.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 paź 2016, 17:31
Dzień dobry! :papa:

To chyba dzisiaj ostatni dzień takiego ciepełka i spacerowania w cieniutkim sweterku.
Niedawno wróciłam z łazikowania, ławeczkowania, zakupów w aptece.
Dwie godziny na powietrzu i kilka kilometrów zrobionych... trochę nogi bolą jednak.

Carica Milica, spakowana? Od nas wielkie uściski pełne mocy i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i na Spamową! :D

platek rozy, tak, byłam z koleżanką na spacerze dość długim, wśród zieleni i żółcieni jesiennej. W dobrej dużej aptece nabyłam ten olej rokitnikowy syberyjski i olej z czarnuszki egipskiej polecany przez misty-eyed. Zadowolona jestem, że dostałam dobrej jakości.
Zdjęcia poniżej.

Wszystkim grypowiczom życzę zdrowia, kurujcie się skutecznie. A tym nieco przymulonym i przygaszonym -energii i jasności umysłu. :D
Ja dzisiaj wstałam o 5,30 i nie mogłam już dalej usnąć, stąd i u mnie brak powera i bezsilność.
Od jutra chłodniej, a nawet zimno w ciągu tygodnia. :bezradny: Ale może na krótko...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 17:38
kosmostrada, nie wiem czy lepiej. Jedynie gorączka spadła, bo wszystko inne to jakby bardziej. Zrobię sobie jutro wolne w pracy, bo chyba nie dam rady jednak. Znaczy urlop wezmę.
mirunia, dzięki za życzenia zdrówka, przydadzą się :-) Purpurowy, masz przewalone. Trzeba było udawać, że śpisz a nie sprzątać.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 paź 2016, 17:41
kosmostrada, oj bidulko, aleś się sforsowała i nacierpiała z tymi somatykami. Dzielna jesteś Kosmuniu, że przetrwałaś ten nalot urodzinowy i jeszcze trzeba było przy gościach nadrabiać miną. Odpoczywaj teraz do góry kołami i pełny relaks. Może zdrowy nocny sen zredukuje to napięcie! Ściskam!

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 paź 2016, 17:53
Purpurowy,
o fe. ja bym tego w życiu nie posprzatała. :hide:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 paź 2016, 18:11
No nic.
Już jutro normalny dzień i wreszcie będę mógł wrócić do swoich puszek, mikrofalówek, i reszty złomu.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 paź 2016, 18:20
Cześć misie.

Dzięki za kciuki i dobre życzenia. Jesteście najlepsi! Prawie spakowana, jeszcze kosmetyczkę muszę upchnąć. Chyba biorę za dużo rzeczy, a i tak facet ma mi robić wymianę szpargałów. Trochę się bojam, ale wierzę, że wszystko będzie tam dobrze i nic mnie nie zje.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 paź 2016, 19:11
uh...chyba zmienie nick na tosia theraflu :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 paź 2016, 20:11
Serial, piwo, popcorn. Żegnam się z wolnością!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 paź 2016, 20:14
Dobry wieczór Kochani!!!

kosmostrada, ja też mam dzisiaj taki dzień. Myśli miałam różne, słabość okropną, ucisk w klatce też, ale tłumaczyłam sobie to bólem odcinka piersiowego, bo podobne objawy powoduje to schorzenie.

Wstałam wściekła, nie wiadomo na co. Okropność!! Nastrój poprawił mi się, gdy Syn podrzucił Wnuczka do nas :D Natychmiast nastapila mobilizacja pełna i mimo wszystko dałam radę, i z obiadem i z zabawą. Po 2 godzinach dołączył młodszy Wnuczek i zabawa rozkręciła się na całego :yeah: Bóle nie ustąpiły, ale psychika poradziła sobie.

cyklopka, wydaje mi się, że takie nieogarnięcie codzienności także jest potrzebne, widocznie potrzebujesz tego, na dodatek możesz sobie na to pozwolić. Nie bądź taka surowa dla siebie...daj sobie prawo do odrobiny luzu...

mirunia, to naprawdę dobrej jakości oleje...

Carica Milica, :D niech czas spędzony w klinice przyniesie Ci poprawę, stabilność, pewność...!!! I oczywiście ukojenie...

Purpurowy, nieprzyjemna sprawa, ale człowiek chce pomóc najbliższym... Ładnie z Twojej strony.

tosia_j, Ḍryāgan, rolosz, to paskudny czas, jeśli leczycie się sami, to potrwa. Wiem z autopsji, niestety.
Jesteście na L4?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 paź 2016, 20:22
kosmostrada, Carica Milica, misty-eyed, mirunia, Tule Was goraco :********* nie wiem skad ta lichosc , czyzby faktycznie zmiany pogodowe ? U mnie dzis drastyczna , ze slonca i ciepla na ulewe i chlod.
A ja licham jak gowno...
Nie wiem jak jutro w pracy sie ogarne bo wrocily mi slabosci i zawroty . Mam takie uczucie jakbym sie miala zapasc w siebie. Nie wiem juz co z ciala , co z umyslu.. Nie wiem kiedy sie wydzwigne z tego.

mirunia, musze i ja olejow poszukac , nie mialam teraz jeszcze okazji ale musze sie zmobilizowac.

kosmostrada, bardzo nie lubie opisanych przez Ciebie dolegliwosci. miewam je niestety ostatnio tez .. znak ze za duzo napiecia.
Mam nadzieje Slonce ze teraz juz lepiej?

Purpurowy, wspolczuje tego scierania po tacie ale znam bo po mom jak mialam 17 lat tez musialam scierac... esh

Ḍryāgan, wlasnie mam nadzieje doczytac reszte "Mojej walki" .

Carica Milica Kochana moje kciukasy masz juz dawno i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej po tym szpitalu !

Czasami marze o lobotomii :evil: :roll:
Ostatnio edytowano 02 paź 2016, 20:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 paź 2016, 20:25
Eh, byle do jutra. Byłem zaledwie kilka godzin na tym weselu, a jestem zmęczony bardziej niż po całym dniu zbierania puszek.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 paź 2016, 20:31
misty-eyed, nie jestem na L4, ale na jutro planuję wziąć urlop, bo nie dam rady. Mam nadzieję, że obejdzie się bez antybiotyku, chyba, że przejdzie na oskrzela. Jak sobie jeszcze jutro poleżę, to może jakoś wyleżę co najgorsze. Nie bardzo mam czas opuszczać robotę, bo gorący okres i potem będę musiał nadrabiać, ale mówi się trudno.
Carica Milica, rudasku tylko nie szalej za bardzo :) tulam mocno
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg