Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 paź 2016, 13:59
mirunia, U mnie chłodek, ale mroźny jęzor nas ominął.
Oj to dobrze, że tylko raz Cię zarzuciło, pewnie przez tą zmianę pogody... Wiem, jak to straszno jest... Tulam, nie bojaj!
Ulotki nie muszę czytać, jak trafiłam na kardiologię to pierwsza rzecz kazali odstawić hormony. :roll: Mam teraz inny specyfik, babka długo kombinowała, ale obawiam się, że jest jednak powtórka z rozrywki. Nie ma innej przyczyny. :bezradny: Wróciłam właśnie z przychodni, kazałam sobie zmierzyć ciśnienie i puls ( nie mogę znaleźć ciśnieniomierza, dawno nie był mi potrzebny). Tak mi pierdyknęło w górę wszystko, że zażyłam betabloker. I aspirynkę. I magnez też. Zobaczymy.
Chcę skończyć tą szafę, ale póki co, staram się nie dostać ataku paniki i trudno mi się czymś zająć...
Najgorsze, że nie wiem co robić - brać następną paczkę tych hormonów ( dziś koniec przerwy), czy sobie darować... :why: Chyba trzeba do śmietnika wyrzucić... Ech...

tosia_j, ja rozumiem Twoje zadowolenie. Udało Ci się sprawę załatwić. A urna jest ok, ja chyba nawet wolę.

Purpurowy, Coś im się pomyliło, bałagan ma ta firma.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 paź 2016, 14:00
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Coś im się pomyliło, bałagan ma ta firma.

Dokładnie.
Oczywiście uczciwość nakazuje zwrócić przesyłkę. Mam tylko nadzieję że zwrócą koszt odesłania z powrotem.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 paź 2016, 14:04
jak mnie rozumuecie to dobrze. cały czas sie bałam, ze umre przed uplywem tych 20 lat ;)
kosmo, po cholere bierzesz te hormonki kocie ogonki?
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 paź 2016, 15:50
tosia_j, co by je ustabilizować i chociaż z tego tytułu nie mieć dolegliwości. Żeby nie musieć iść na przykry zabieg związany z nadmiernymi @. Itd. Ale jak widać koopa. A tak dobrze szło, wydawało się, że weszły bez problemu i będzie spokój. :(

Purpurowy, Może zadzwoń do tej firmy, niech Ci przeleją pieniążka na przesyłkę zwrotną.

Pospałam... W końcu moje serce uważa, że biorę od wczoraj udział w maratonie i trochem się zmęczyła. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 paź 2016, 16:29
Ale ślicznie się zrobiło na dworze, nawet nie tak zimno. Po pracy poszłam do przychodni odebrać receptę (rano zadzwoniłam z prośbą) na leki od ciśnienia. Byłam niedaleko kauflandu, więc zrobiłam zakupy warzywno-owocowe i oczywiście słodycze, które nieco ograniczyłam, ale wieczorami coś za mną chodzi. ;) A w czekoladzie jest magnez - to dla zdrowia. :mhm:

kosmostrada, może odpuść sobie teraz ten jeden miesiąc i zobaczysz, czy to hormony dają tak do wiwatu serduchowi.
Dobrze by było wyregulować te sprawy z @, no ale jak się nie da... może jeszcze jakieś inne trzeba wypróbować. :bezradny:
Dobrze, że sobie pospałaś, taka drzemka to na spokojność tętna dobra.
Ja mam w planie zbadanie hormonów tarczycy TSH, ft4 i aTPO, bo przerwałam branie leków i mogło też się coś rozhuśtać.

tosia_j, urna dobra sprawa, ja też czasami o tym myślę, żeby być razem z rodziną. ;) :mhm:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 paź 2016, 16:35
kosmo, naprawde nie jest taki przykry
mirunia, no i czuje sie zrozumiana
:)
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 paź 2016, 16:42
Dzień dobry Kochani... :D

Przed chwilą straciłam posta...napisałam do wszystkich o wszystkim. Jestem tak bardzo zmęczona bezsennym tygodniem ;) , że nie mam już siły pisać raz jeszcze. Wybaczcie.
Czytam na bieżąco wieści od Was. Wyraźnie potrzebujecie wsparcia. Ja jako weteranka nerwicowa / w życiu, nie na forum/, rozumiem Was doskonale. Żałuję, że tak niewiele mogę zrobić, by pomóc, wesprzeć...
Ważne, by nie pielęgnować lęków, przechodzić przez przez problemy jak najmniej boleśnie i odważnie iść dalej, do przodu.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :D Jeśli dzisiaj wyśpię się, obiecuję bardziej szczegółowe wypowiedzi :D

Właśnie zjadam bezę, którą Mąż kupił mi na pocieszenie /moja cukrzyca krzyczy, rączki wyciąga-trudno, musi mi wybaczyć/...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 paź 2016, 16:45
misty-eyed, miły ten mąż ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 paź 2016, 16:47
tosia_j, miła Żona, miły Mąż :lol: - żartowałam, nie jestem aż tak tego pewna :roll:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 paź 2016, 19:31
Hejka spamiarze ;)

Hurtem pozdrawiam :smile: kosmostrada, Purpurowy, misty-eyed, tosia_j, mirunia
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 paź 2016, 19:49
Dodzwonić się nie da, napisałem e-maila.
A jak nie będzie żadnej odpowiedzi... no cóż, jeszcze jeden zestawik zawsze się przyda. :lol:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 paź 2016, 19:53
Purpurowy, dobrze zrobiłeś że meila napisałeś, w końcu to nie Twoja pomyłka i dlaczego Ty za tą pomyłkę masz płacić.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 paź 2016, 19:54
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, dobrze zrobiłeś że meila napisałeś, w końcu to nie Twoja pomyłka i dlaczego Ty za tą pomyłkę masz płacić.

No właśnie, tym bardziej że trzeba przed odesłaniem wyjaśnić sprawę, bo skoro wysłali mi to samo drugi raz, to ewidentnie coś im się pokręciło.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 paź 2016, 20:20
mirunia, No to Kochana badania koniecznie porób, żeby być spokojniejszą.
Zrobię właśnie tak jak mówisz, tak pomyślałam, jeszcze z Plateczkową to przedyskutowałam i we trzy jesteśmy zgodne - nie brać i zobaczyć, co się będzie działo. Nie mam już siły nic testować, zgłębię temat w kwestii pomocy środkami naturalnymi... :(
Trochę zakupków masz z głowy, a przede wszystkim zapas na wieczór na chiejstwa jest. :smile:
Ja kazałam się zawieźć do sklepu, co by już w weekend nie jeździć.

misty-eyed, Dobrze Cię słyszeć! Życzę, żebyś się wyspała. Czy już masz wolne, czy w tygodniu znów do nianiowania wracasz?

J3RZY62, Też pozdrawiam... ;)

Lepiej z serduchem po tym betablokerze, mogłam nawet porozmawiać przez telefon, ale boli teraz. Mam zakwasy w sercu? :shock:
Cały czas się boję, że dostanę zawału, to chyba gorsze od tej całej hecy. Jezoo, żeby już wstać jutro rano bez tych jazd...
S. Beckett

Sortuj wg