Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 29 wrz 2016, 22:26
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2016, 08:46
Dzien dobry :*********
U mnie nijak ... Zmiotl mnie ten zabieg dentystyczny ... Od niego czuje sie tylko coraz gorzej i fizycznie i psychicznie.
Od paru dni taka jakas cegla na klacie kiedy oddycham ... Wrecz ciezko mi to przychodzi. Do tego wczoraj wieczorem dereala zlapala i jeszcze znow te slabosci.
W ciagu dnia bylam na spacerze z kijkami ( dzis czuje sie znow jak obita kijem) i poszlam ciachnac grzywke do fryzjerki bo juz na slepia nie widzialam . U fryzjerki znow zlapalam lęki .... No nie nadaje sie do niczego.
Chcialam wrocic do pracy na troszke bo to juz w sumie koncowka ale w tym stanie widze ze tez bedzie mi ciezko.

Pogoda piekna , chociaz dziwaczna jak na te pore roku --- dwa dni temu rano mialam plus 7 a teraz plus 23 ... Nie dziwne ze ta migrena mnie tak zmasakrowala.

Jestem smutna i widze ze dalej stoje w miejscu jesli idzie o psyche.

Obrazek

Zyczę Wszystkim spokojnego dnia!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 wrz 2016, 10:07
Witam ;)

platek rozy, no ciepło jest to dobrze w sam raz jest, ale już tak nie długo będzie... idzie ta zimnica... gorąco nie dobrze zimno źle :bezradny:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 wrz 2016, 11:35
J3RZY62 napisał(a):Witam ;)
idzie ta zimnica... gorąco nie dobrze

bardzo dobrze.nie będzie w domu komarów i os,much w jedzeniu i jedzenie nie będzie chodziło niczym Kawasaki Ninja,motyle w brzuchach,wakacyjne miłości i hormony płciowe w powietrzu znacząco spadną do normalnych rozmiarów.witaj mięsko żegnajcie lody.i ta wspaniała pewność że znienawidzone ciepło pojawi się dopiero w kwietniu

http://nt.interia.pl/technauka/news-ost ... Id,2283082

http://nt.interia.pl/technauka/news-ros ... Id,2282479

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 wrz 2016, 14:27
Dzień dobry! :papa:

Ależ lato na dworze, ciepluteńko, miło... tylko to wszystko działa na brak energii raczej, niż na dobre samopoczucie.
Zaraz zaczynam 2 dniową labę i czas dla siebie.

platek rozy, jak tam po południu się czujesz, może ciut lepiej... mam nadzieję. Ranki takie bywają ze słabościami i lękami.
Miałaś wczoraj trochę ruchu jak widzę i wizytę u fryzi - spaceruj, nie rezygnuj, mimo, że rano czujesz się jak pobita. To minie... mięśnie odwykły i trzeba je znowu nauczyć pracy.
Nie poddawaj się depresji, smutki czasami są i odchodzą. Ściskam!

Miłego piątku Wszystkim!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2016, 14:50
mirunia, Kochana witaj:******** u mnie tez slonce , bylam na spacerze i w sklepie. W Biedrze mnie niestety atak paniki zlapal i to takiz e az mi nogi strasznie zesztywnialy :shock: myslalamz e nie ujde juz kroku i "swietnie jeszcze na srodku Biedry sie wyglebie" :x :roll: :roll: . Kupilam jednak co chcialam , wyszlam odetchelam i poszlam jeszcze do Lewiatan i do piekarni. Zla jedank jestem na ten fakt i smutna jedznoczesnie ze znow jest ze mna tak zle.
W pon do pracy wracam , raz z e musze dokonczyc staz ( inaczej moga go cofnac) a dwa siedzenie w domu niczemu nie sluzy. Oczyiwscie ze wiem ze to co sie ze mna teraz dzieje nie wzielo sie znikad tylko dlatego ze caly miesiac leze fizycznie.

Masz Kochana plany na weekend?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 30 wrz 2016, 15:35
witam
dzis blister lezal pusty do konca pracy, zebym pamietala zem połkła
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 wrz 2016, 15:46
Jeśli dzisiaj będę miał momenty typu "bez kija nie podchódź" i na kogoś naszczekam, to z góry przepraszam. :roll:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 wrz 2016, 15:52
Purpurowy, ja też się źle czuje, nie chce mi się nic, głowa mnie lekko boli i tak ogólnie do dvpy :-|
A co u Ciebie?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 wrz 2016, 15:57
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, ja też się źle czuje, nie chce mi się nic, głowa mnie lekko boli i tak ogólnie do dvpy :-|
A co u Ciebie?

W domu cały dzień zapitol z powodu wesela na którym naprawdę nie wiem co niby mam robić.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 wrz 2016, 16:01
Purpurowy, to może nie chodź na to wesele. No tak co będziesz robił na weselu. Na weselu popijawa a Ty nie pijesz.
Ja wychodzę z domu na jakiś czas sam nie wiem za bardzo gdzie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 wrz 2016, 16:11
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, to może nie chodź na to wesele. No tak co będziesz robił na weselu. Na weselu popijawa a Ty nie pijesz.

No i bardzo chętnie bym nie poszedł. Tańczyć nie tańczę (na trzeźwo) pić nie piję, bo wiadomo jak by się to skończyło, ale rodzina mi aferę robi że muszę iść, bo grzeczność wymaga żebym poszedł.

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 wrz 2016, 16:43
Purpurowy, jeżeli ślub i wesele jest na miejscu, to idź tylko na ślub. Powiedz Rodzicom, że chcesz być z dala od alkoholu, bo może Cię skusić, a nie chcesz. To będzie też grzeczność z Twojej strony. Nie ma przymusu bycia na weselu. :bezradny:

platek rozy, bardzo dobrze, że wracasz do pracy, zupełnie inne samopoczucie, chociaż czasami ma się dość. Ale jest kontakt z ludźmi, czujesz się potrzebna, odwracasz myśli od swoich niedyspozycji... po prostu żyjesz.
Ja dzisiaj też nijaka i jeszcze na dokładkę zapomniałam rano wziąć leków od ciśnienia i dopiero w domu niedawno przypomniałam sobie - wzięłam połowę dawki i 10mg propranololu.

A weekend jak zwykle ostatnio, sobota dom i zajęcia, trochę odpoczynku, w niedzielę może spacer z koleżanką. W tamtą niedzielę nie dałam się jej wyciągnąć, nie chciało mi się. Pogoda spacerowa i kasztanowa. :D

tosia_j, dobry pomysł... widzisz, dzisiaj ja miałam sklerozę. :bezradny:

J3RZY62, tak jest, na spacer długi idź.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 wrz 2016, 16:49
mirunia napisał(a):Purpurowy, jeżeli ślub i wesele jest na miejscu, to idź tylko na ślub. Powiedz Rodzicom, że chcesz być z dala od alkoholu, bo może Cię skusić, a nie chcesz. To będzie też grzeczność z Twojej strony. Nie ma przymusu bycia na weselu. :bezradny:

No takiego oficjalnego przymusu to nie ma, ale jak nie pójdę to będzie afera na cały tydzień w domu.
Chodzi o to, że na ślub tym bardziej nie mogę iść (uczestniczenie w obrzędach religijnych stoi w sprzeczności z moim światopoglądem) chociaż chcieli też żebym poszedł na ślub, ale to udało mi się wywalczyć.
To zostaje to nieszczęsne wesele. No nic, posiedzę ze 2h i się ulotnię.

Sortuj wg