Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 19:21
Znalazłem pudełeczko z petardami, módlcie się o moje palce.

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 wrz 2016, 19:37
Purpurowy, do Sylwestra jeszcze kawał czasu, schowaj to dupełeczko! :nono: ok?

Tak mnie około 18ej dopadł nagły ból głowy, że aż pod lewym okiem kość policzkowa bolała, wzięłam ibum max i powoli zaczyna puszczać, ale jestem teraz półprzytomna. Jakiś zły ten tydzień dla mnie, nie wiem co się dzieje. :bezradny:

misty-eyed, dzięki za namiary na ten olejek, w następnej kolejności pewnie go też nabędę. Nie chciałabym za dużo mieszać, na razie idzie od 2 dni kuracja rokitnikiem.
Wcale Ci się nie dziwię, że wczoraj przestraszyłaś się w ciemnościach psa. Człowiek czasami zamyślony lub spokojnie spaceruje, a tu nagle...
Też nie lubię psiaków "na luzie" podbiegających nieraz ze szczekaniem do człowieka, a właściciele bywają nieodpowiedzialni.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 28 wrz 2016, 19:47
Witajcie :smile: :smile: :smile: Płatku Miły , u mnie z zawrotami ustąpiło wraz z nadejściem chłodku . Jak było ciepło (gorąco!) to ciśnienie mi dziwnie skakało . Ale tata jest chory na niedokrwienną chorobę małych naczyń mózgowych i coś pewnie w spadku dostałam . Ponieważ mam z reguły b. niskie ciśnienie i bez kawy ani rusz , to z 109 (najwyżej!) skakało na 136 . Mierzyć miałam przez dwa tygodnie o tej samej porze i w sytuacjach złego samopoczucia ,ale jak przeszło (a miałam takie same objawy jak Ty) to...przestałam o tym myśleć.Przypomniałam sobie u fryzjera , kiedy pani myła mi głowę i opierając ją na kancie umywalki doprowadziłam do chwilowego niedokrwienia . Wstałam z helikopterkiem w głowie i się zataczałam . Teraz już dawno "niet" i w związku z tym się przestałam się tym zajmować . Dlaczego? Ponieważ te objawy są charakterystyczne dla tylu chorób , że nie mam siły i czasu na badania . A teraz doskonale się czuję :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 19:51
mirunia napisał(a):Purpurowy, do Sylwestra jeszcze kawał czasu, schowaj to dupełeczko! :nono: ok?

Schowałem, tylko jedną sprawdziłem czy to w ogóle jeszcze działa po tylu latach na strychu. Musiałem sprawdzić, żeby w sylwestra nie było zaskoczenia.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 wrz 2016, 20:10
mirunia, ja uważam, że każdy, kto lubi medycynę niekonwencjonalną, naturalną, powinien poszukiwać dla siebie czegoś, co mu służy, pomaga. Trzeba być cierpliwym, bo nie są to cudowne, czarodziejskie leki, na efekty trzeba poczekać. Ja dzięki darom natury uratowałam swoją wątrobę po chemioterapii, bo lekarzy ten problem już nie interesował...

Miruniu, czy próbowałaś na swoje bóle głowy pyralginę? Podobno to dość bezpieczny lek, wg. starszej p. doktor, która kiedyś była u mnie na wizycie domowej. bardzo sympatyczna, doświadczona lekarka...
W tej kwestii nie mam doświadczenia, bo, na szczęście, bóle, które miewam, znoszę bez tabletek p/bólowych, póki co.

Co do psiaków wyprowadzanych bez smyczy, to brak odpowiedzialności jest porażający. Nie jestem histeryczką, ale wczoraj poczułam silny ucisk w klatce /nerwicowy/, bo po prostu bardzo przestraszyłam się. W ostatnich latach miałam kilka takich doświadczeń, więc pojawia się lekka fobia, jak sądzę. Zresztą mój mały psiak nawet nie miałby szans z takim szalonym kolega, bo ząbki ma malutkie i ciało drobne. Na dodatek, z powodu choroby jego kręgosłupa, nie mogę wziąć go na ręce...tym bardziej takie akcje przerażają mnie.

Purpurowy, wierzę w Twój rozsądek :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 20:14
misty-eyed napisał(a): Purpurowy, wierzę w Twój rozsądek :!:

Nie zawiedziesz się. ;)
Tylko sobie jedną sprawdziłem, bo to 6 lat albo i lepiej leżało na strychu i chciałem sprawdzić czy w ogóle działa.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 28 wrz 2016, 20:27
Moja mama jest lekarzem (starsza osoba) i do tej pory na ból głowy poleca wszystkim pyralginę , misty-eyed :brawo:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 wrz 2016, 20:29
Odstawiam klona, bo jestem warzywniakiem po tym lęku. Dzisiaj mało co nie chlapnęłam w tramwaju. Rozesłałam maile do wykładowców, że mnie nie będzie przez jakiś czas na uczelni. Niektórzy już odpowiedzieli i dostałam życzenie zdrowia. :) Spotkałam dzisiaj jedną z moich lektorek. Wyściskała mnie i wycałowała, ma mnie odwiedzić na oddziale, bo wie, że choruję.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 wrz 2016, 20:43
Karolina66 napisał(a):Moja mama jest lekarzem (starsza osoba) i do tej pory na ból głowy poleca wszystkim pyralginę , misty-eyed :brawo:

w czopku?
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 20:44
tosia_j napisał(a):w czopku?

W czopkach to się mefedron podaje. :lol:

Spamowa wyspa

przez Karolina66 28 wrz 2016, 20:47
tosia , skąd Ci to przyszło do głowy?

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 wrz 2016, 20:49
do niedawna pyralgina byla w czopkach
http://www.pl.all.biz/img/pl/catalog/15722.jpeg
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 wrz 2016, 20:50
Purpurowy, Czyżby kolejny relikt starej epoki? Ja nie wiem, czy jest genialnym pomysłem to odpalać.. :zonk: Raczej zostaw jako eksponat w swoim muzeum. ;)

Karolina66, Ogromnie mi się spodobało Twoje podejście do tych dolegliwości. Piękne... :105: Gdyby mi się udało złapać taki dystans...

mirunia, Kochana dziś w radiu mówili, że miejscami ma niby wrócić nawet 25 stopni... Nie dziwota, że przy takiej huśtawce, my chodzące barometry mamy gorsze samopoczucie. Jak już się to wszystko ustabilizuje, organizm "przełknie" przesilenie, jestem pewna, że lepiej się poczujesz.

misty-eyed, Bardzo mi przykro, że tak bardzo przeżyłaś tą akcję z psem... :( Mam nadzieję, że jednak nie zrezygnujesz z tych spacerków, że to tylko taka pierwsza reakcja po stresie.
A ja mam nietolerancję Pyralginy... :( Od zawsze mnie po niej mdli i mi się nią odbija.

tosia_j, Dziś neostrada, a może jutro będzie marka kosmostrada... :P :P Gdybym miała tylko więcej odwagi na realizację pewnych moich pomysłów...

Carica Milica, No widzisz, na uczelni też wszystko się ułoży, naprawdę ogarniesz ten temat, spokojnie możesz sobie to teraz odpuścić. To takie miłe ze strony tej lektorki. Takie drobne gesty, a ile dają... :105:

Wróciłam, dałam radę... Uważam, że rewelacyjnie idzie mi udawanie że wszystko ze mną ok. 8) Szkoda, że nie udaje się poudawać, że mogę wyjechać sama poza swój rewir. Ale who knows, może pewnego dnia... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 20:53
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Czyżby kolejny relikt starej epoki? Ja nie wiem, czy jest genialnym pomysłem to odpalać.. :zonk: Raczej zostaw jako eksponat w swoim muzeum. ;)

Nie tyle epoki, co raczej moich czasów gimnazjalnych. ;) Nie ma się czym martwić, to takie maleństwa, że w najgorszym wypadku będzie trzeba ojojać. :D Ale tak jak pisałem - jedna sprawdzona czy w ogóle działa, a reszta na sylwestra.

Sortuj wg